Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני הרמקולים האחוריים הפסיקו לעבוד.. מי האשם?

Quad
שימו לב! השרשור הזה בן 7285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מותקן אצלי באוטו (לאנטיס) רדיו טייפ עלום שם, שעד שיוחלף בHU נורמלי הייתי רוצה לפתור בעיה שקיימת כבר זמן רב - שני הרמקולים האחוריים לא עובדים (הקדמיים עובדים).

בהתחלה שמעו חלש מאחורה, לאחר מכן רק אחד מהרמקולים האחוריים לא עבד, ועכשיו שניהם לא עובדים.

יכול להיות שמדובר בבעיה פשוטה של מגעים או שרדיו טייפ מוסר את נשמתו לבורא? או שמדובר בבעיה ברמקולים? אשמח לעצות שאפשר לבצען בבית עם קצת חוש טכני, מכיוון שאני לא אשקיע כסף בשעות טכנאי על הרדיו טייפ הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה המגבר הפנימי של ה

HU

את יכול לעשות בדיקה אבל רק אם יש לך כוח וקצת ידע(ממש קצת)

תחבר את הרמקולים האחוריים במקום הקדמיים ותיראה אם הם עובדים

אם עבדו-זה מהHU

אם לא-נשרפו

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום זה - קח בטרייה, 9V תחבר לרמקולים, הממברנה זזה=>רמקול תקין... אח"כ תלך לקצה - נתק את הכבל רמקול מה-HU, זזו=> HU דפוק, לא זזו=> פריסה דפוקה, את השלבים האחרונים (ב-HU) אתה יכול במקום בטריה להמליב עם חיבורי הקידמיים אבל אז תצטרך לנתק את החוטים ובלאגן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום זה - קח בטרייה, 9V תחבר לרמקולים, הממברנה זזה=>רמקול תקין... אח"כ תלך לקצה - נתק את הכבל רמקול מה-HU, זזו=> HU דפוק, לא זזו=> פריסה דפוקה, את השלבים האחרונים (ב-HU) אתה יכול במקום בטריה להמליב עם חיבורי הקידמיים אבל אז תצטרך לנתק את החוטים ובלאגן...

חשוב, חשוב, חשוב:

החיבור של הסוללה שלא ייקח יותר משתיים שלוש שניות, ע"מ לא לגרום נזק לרמקול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לא לסכן את הרמקולים וגם אין לי בטריה 9V בהשג יד אז אני רוצה להוציא את הHU ולהחליף בין החיבורים של הרמקולים הקדמיים והאחורים.

איך מוציאים את הHU? יש שיטה כלשהי או שזה משתנה ממכשיר למכשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על האופציה של בדיקת הבטריה.

המסקנות שתניב מבדיקה זו יהיו זהות למסקנות מהחלפת החיבורים ברדיו דיסק אבל אופצית הבטריה הרבה יותר מהירה ופשוטה.

אין לך מה לחשוש יותר מדי על הרמקולים. נגיעה קלה של פלוס ומינוס עם בטריה (9וולט או פלאפון) לא תגרום להם נזק כל כך מהר.

חבל להתחיל להתעסק עם לפרק את הרדיו-דיסק, וגם אם זה מקורי מהחברה ייתכן ותיתקל בבעיה של פלאג שמתחבר לרדיו וכדי לשנות את חיבורי הרמקולים תצטרך לחתוך חוטים (במקרה הגרוע) או שסתם תתלכלך מלפתוח את האיזולירבנד העתיק ותשאר עם ידיים דביקות (במקרה הטוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...