Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה קבוצתית של קוילאוברים KW/WEITEC

idob
שימו לב! השרשור הזה בן 4915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחר מספר רכישות קבוצתיות מוצלחות של מיתלים/ קוילאוברים בעבר, אני שמח לפתוח ת'רד נוסף.

אנחנו 3 חברים שמעוניינים לרכוש סט קוילאוברים/ מערכת בולמים קפיצים לרכבינו.

לאחר קריאת חוות דעת בפורומים השונים, הנטייה שלנו היא לרכישת מוצרים של KW/WEITEC, אשר מיובאים ארצה ע"י PITSTOP, וכמובן שככל שתתגבש קבוצה גדולה יותר, כך נוכל להשיג מחיר אטרקטיבי יותר!

שמי עידו, ואפשר להשאיר לי כאן הודעה פרטית, או מייל ל: [email protected] (קו תחתון בין ה ido ל birken), או להשיג אותי בנייד: 054-7678768.

חשוב לציין: נא לפנות רק חברים רציניים, שיכולים ורוצים לרכוש את המוצרים הנ"ל ובטווח הזמן הקרוב (נאמר שבחודש הקרוב) ונכונים לשלם מקדמה שתצהיר על רצינותם.

ההודעה מופנית לבעלי כל סוגי הרכבים!

בהצלחה לכולנו!

עידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאחר מספר רכישות קבוצתיות מוצלחות של מיתלים/ קוילאוברים בעבר, אני שמח לפתוח ת'רד נוסף.אנחנו 3 חברים שמעוניינים לרכוש סט קוילאוברים/ מערכת בולמים קפיצים לרכבינו.לאחר קריאת חוות דעת בפורומים השונים, הנטייה שלנו היא לרכישת מוצרים של KW/WEITEC, אשר מיובאים ארצה ע"י PITSTOP, וכמובן שככל שתתגבש קבוצה גדולה יותר, כך נוכל להשיג מחיר אטרקטיבי יותר!חשוב לציין: נא לפנות רק חברים רציניים, שיכולים ורוצים לרכוש את המוצרים הנ"ל ובטווח הזמן הקרוב (נאמר שבחודש הקרוב) ונכונים לשלם מקדמה שתצהיר על רצינותם.

נא לא לפרסם לינקים בחתימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי לכולם,

הרבה פונים אליי, על גבי הפורום ובה"פ, אז אסכם את הנושא:

מי שרוצה לדעת מחיר לדגם הרכב הספציפי שלו, יכול להתקשר לפיטסטופ ולברר מה המחיר לא ברכישה קבוצתית, וכך יהיה לו קנה מידה כמה עולה הסט עבורו.

אם נצליח להתגבש מעל 8 חברים לרכישה הקבוצתית, נקבל הנחה משמעותית בגובה של כמה מאות שקלים לכל רוכש.

בהצלחה,

עידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...