Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה של משאית+תמונות

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.

אני יושב לי בחדר על המחשב ופתאום אני שומע חריקה אדירה ובום ממש חזק,פתחתי את החלון וראיתי את התאונה המפחידה הזאת ישר הוצאתי את המצלמה וצילמתי מהחדר שלי.

אין לי מושג איך זה קרה אולי אתם תצליחו להסביר איך זה קרה, מה שכן זה היה ממש מפחיד

אני מקווה מאד שאין נפגעים.

וסליחה על האיכות בזום הייתי חייב להפעיל את הזום הדיגיטלי וגם לכווץ את התמונה בשביל לעלות לפה.

התאונה הייתה ממש לפני 10 דקות.

P1010020.JPG

P1010019.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז או שהוא "נעמד" למשאית לרוחב...והיא לקחה אותו איתה...או שהוא רק נכנס לצומת והיא עברה באדום ושוב : לקחה אותו איתה...

ככה או ככה..המשאית הספיקה לבלום דיי הרבה...כי רואים שאין נזק גדול מידי לרכב האדום....וגם הרכב האדום היה במהירות איטית...אחרת הוא היה מקבל "פיצוץ" ומוסת לכיוון הרמזור\אי תנועה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז או שהוא "נעמד" למשאית לרוחב...והיא לקחה אותו איתה...או שהוא רק נכנס לצומת והיא עברה באדום ושוב : לקחה אותו איתה...

ככה או ככה..המשאית הספיקה לבלום דיי הרבה...כי רואים שאין נזק גדול מידי לרכב האדום....וגם הרכב האדום היה במהירות איטית...אחרת הוא היה מקבל "פיצוץ" ומוסת לכיוון הרמזור\אי תנועה....

מסכים ומעלה עוד השערה ...

לפי דעתי יכול להיות שהנהג של הרכב האדום עבר נתיב בלי להסתכל במראות, נכנס עם החלק האחורי במשאית ואז המשאית סובבה אותו למצב שהוא עכשיו ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ליד הבית שלי מכיר תמקום

:)

אני יגיד לכם מה קרה

הרכב נכנס ימינה ורצה להספיק להכנס למנהרה אז הוא טס לנתיב השמאלי

וכנראה שהוא חשב שהיה לתנועה אדום או משהו

או שהוא סתם קוקו

זה מקרה אופייני למקום הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונכנסה בו שוב?...

איך הוא הגיע למצב שיש בו פגיעה בצד? היא הייתה צריכה להיכנס בו מאחורה ואז לפגוע בו בצד (הגיוני שהנהג היה מספיק לעצור עד אז לא?)

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מאחורה הוא בא מימין ונכנס יש לנתיב השמאלי במקום לנתיב הימני

דווקא מאוד הגיוני

כי כשהוא נכנס ככה הוא חשוף עם החלק השמאלי של הרכב

כתבתי לredroze :wink:

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נסע מימין (לא ברמזור אלה מהצד) במהירות גבוהה רצה להגיע לנתיב הכי שמאלי,חשב שיספיק לעבור את המשאית ,אבל טעה.

תאונה מטומטמת של נהג מטומטם ,איך אפשר לעשות דבר כזה דבילי

i don't afraid to die ,i afraid to loss my freedom -Sokrates

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד....ואלה שנסעו מצד שמאל לא ניכנסו במכונית שעשתה את התאונה??(האדומה הזאת)

---Tuning CH---

פורום חדש של מוטוריקה !! עומד להיות אחד הטובים בארץ !!

דרושים מנהלים בנתיים !! כנסו..! פורום חזקקקק :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקורה זה תמיד אנשים שנוסעים בימני נבהלים שהם רואים את המנהרה וממהרים לעבור נתיב שמאלה ולא איכפת להם מי נוסע משמאלם, לי אישית קרו כמה מקרים שחתכו אותי בס"מ ספורים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי שם בדיוק היום, שעה לפני פתיחת השרשור.

זה סיבוב שאני מאוד אוהב לזרוק בו אבל היום לא היה מצב כי צריך לתת זכות קדימה לאלה שמגיעים מהרמזור.

לפי התמונה נראה שזה מה שהרכב האדום לא עשה.

המשאית לא הספיקה לעצור ונכנסה בו.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...