Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות חמות - על בעלי מקצוע בענף הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

אתמול נדלקה במפתיע נורית כרית האוויר ברכבי - גולף 5. היום בבוקר הגעתי לרון, שקיבל אותי אחרי 5 דקות, איפס את התקלה (כרית אוויר במושב הנוסע ליד הנהג) פעם ראשונה, אולם מיד נדלקה הנורית שוב. בפעם השנייה החבר רון עם מחשב נייד ואיפס את התקלה שוב - נכון לעכשיו לא נדלקה הנורה, מאוד מקווה שיישאר ככה.

מלבד האדיבות, רון לא ביקש ולא גבה אגורה על השירות.

זו לא הפעם הראשונה בה אני מבקר אצל רון - בעבר החלפתי אצלו (בגולף הקודמת, גולף 4) מד זרימה, יחידה פנימית במזגן, החלפת נוזלים ותמיד יצאתי מרוצה.

אם כן, רוב תודות לרון ויישר כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 514
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קניתי את הרכב לפני כשבועיים והיו לו מספר בעיות:

1) הרכב לא התחמם- נשאר מתחת ל 60 מעלות ובפקקים היה מגיע ל 87 בערך ונעצר.

2) מים לא מקוריים אלה ירוקים.

3) הרכב לפני טיפול.

4) ההילוכים לא נכנסים חלק וראשון כמעט ולא נכנס עד הניסיון השלישי.

5) הווישר של הנהג לא מנקה את החלון טוב (למרות שהם חדשים).

כיוון שאני גר באשדוד ואני חדש באשדוד אז נסעתי למוסך מורשה בעיר, עשו לי טיפול גדול ושאלתי כמה שאלות:

1) שאלה:

אם יש לי איבוד מים איזה מים להוסיף כי המים ברכב לא מקוריים?

תשובה:

אפשר מהברז לא משנה

2)שאלה:

ההילוך הראשון קשה ולא נכנס והשני גם לא הכי קל בעולם מה אפשר לעשות?

תשובה:

ככה זה רכב ישן כנראה יש בעיה בתיבה.

3)שאלה:

הווישר לא מנקה למרות שהוא חדש.

תשובה:

הרכב ישן הווישר התעקם צריך להחליף.

אל הקטע שהרכב לא מתחמם אפילו לא שאלתי כי לא היה לי כבר כוח לתשובות!

לאחר חיפוש באינטרנט החלטתי שאני נוסע למוסך של רון בתל אביב.

ישר הרגשתי ביחס הטוב של רון כלפי (הגעתי ביום שישי והיה מלאה והוא קיבל אותי בכל זאת) וכלפי כל הלקוחות, הוא הקשיב לי לכל הבעיות ונתן לאיאן לטפל לי ברכב.

איאן החליף תרמוסטט החליף מים, דיי מהר.

אחרי שהוחלפו המים והטרמוסטט רון נגש עלי ושאל על כל שאר הבעיות:

1) בעיית ההילוכים-

לא יודע מה הוא עשה במנוע אבל ההילוכים עובדים חלק!!!

2) הווישר היה פשוט עקום אז רון עיקם לי אותו בחזרה.

עכשיו הרכב נוסע כמו חדש במחיר סביר פלוס יחסית למה שהציאו לי מוסכים מורשים ולא מורשים באשדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף למחמאות.

בגולף 4 שלי היו הרבה בעיות+צורך בתחזוקה. מלבד החלפות נוזלים\בלמים ביצעתי אצתל רון מגוון תיקונין כגון - החלפת מד זרימת אוויר, החלפת פלאנצ' מים, החלפת יחידה פנימית למזגן ועוד.

בגולף 5 שלי נדלקה מעצמה לפני שבוע וקצת מנורת כרית האוויר מעצמה. רון בדק את החיבורים, התחבר למחשב הרכב עם סורק תקלות ולבסוף מחק את התקלה וכל זה ללא רמיזה לקבלת תשלום.

מלבד המקצוענות, הוא גם הוגן ובאמת מגיעות לו כל המחמאות שאפשר. בעלי מקצוע כמוהו צריך בכל תחום אבל חבל שאין הרבה.

יישר כוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבעלותי בורה שנת 2001 הבחנתי כי חסר כל שבועיים 1/2 ליטר נוזל קרור (לא הצלחתי לאבחן מהיכן הנוזל בורח) פניתי לאור נסיוני הטוב למר רון אוחנה , הוא קיבל אותי במוסך בסבר פנים יפות אבחן בשניה מהיכן קיימת נזילה החליף באמצעות עובדיון המקצועיים במהירות וביעילות ובנוסף כבונוס שטף בעצמו (בעל המוסך חבר'ה שימו לב) את המנוע רצ"ב תמונה.

אני מודה לו על השירות ,המקצועיות והיחס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה רון, מקצוען ואדיב!

מס' 1!

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...