Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם עדיף טרייד אין או לנסות למכור את הרכב בצורה פרטית?

jakovk
שימו לב! השרשור הזה בן 4944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני כבר שנים עוקב אחרי הפורום הזה מצאתי ולמדתי המון דברים ועל כך אני מודה לכולכם.

ועכשיו לענייננו הרכב שלי (יונדאי לנטרה 97 2000 סמ"ק מחמד ליבי,בבת עינ הרכב הראשון שליי) עלה לאישתי על העצבים בעקבות תקלות רבות (ותיקונים יקרים) ואני נאלץ להחליף אותו למשהו (הרבה)יותר חסכוני ואמין.

הבעיה היא שאני לא אדם רמאי (לא אשקר למי שיתעניין) ולפי המחירון שלו (בסביבות 9,500 ש"ח) ועוד תיקון שצריך לעשות בו החלפת משאבת הגה כח (הקש ששבר את גבה של אישתי) לא נראה לי שיהיה מישהו שבכלל יחשוב לקנות אותו מעל 8000 במקרה הטוב.

השאלה אם כדאי לנסות לעשות טריד אין באחת מהחברות כמו טרייד מוביל,אלדן, אלבר וכו' שבהם אקבל הצעה יותר טובה על הרכב (אני חושב) ואקנה מהם רכב עם אחריות (המזומן שברשותי הוא 34000)?

בנוסף אני יודע ששאלו את זה אלף פעם כבר אבל לפי מה שהבנתי הרכבים הכי כדאים לי הם ניסן אלמרה,סוזוקי בלנו,פיאט פונטו.

אם יש למישהו הצעה אחרת באמת אשמח לשמוע כמו שמרתי בסביבות 42000 ש"ח חסכוני אמין וממולץ גם בטיחותי (תינוק קטן).

תודה מראש לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לנסות למכור אותו בפרטי.

חברות טרייד אין גדולות סביר להניח שלא ירצו אותו בכלל, ואם ירצו יציעו לך עליו סכום מגוחך.

מגרשים מסוג "איציק ובניו מכירת רכב בע"מ" אולי ירצו אותו יותר מחברות גדולות,אבל עדיין יציעו לך עליו סכום נמוך.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי לאחרונה קורולה 1998 - המחירון היה כ-27,500, טרייד אין של טויוטה היה מוכן לתת 19,000 ש"ח - רמז למה שתקבל בטרייד אין. בסופו של דבר הרכב נמכר תוך מספר שעות מפרסום מודעת חלון תמורת 1000 ש"ח פחות מהמחירון, לדעתי מחיר סביר בהתחשב בכך שהיה זקוק לטיפול שנתי וכמה תיקונים קטנים.

לדעתי אין לך מה להפסיד - נסה למכרו באופן עצמאי. אם "תשבר" תוכל לפנות למסלולים המפסידים יותר, ואולי בינתיים לחסוך עוד כמה פרוטות לטובת הדור הבא (של רכב).

יתכן שמבחינתך עדיף למכור את הרכב במחיר נמוך על מנת להמנע מתיקון תקלות יותר גדולות או אף השבתתו.

מבחינת תקציבך - הוא יאפשר לך התקדמות משמעותית. אם הזכרת בלנו הרי שב-42000 תוכל לרכוש את מחליפתו (הליאנה) משנת 2003 ואני בטוח שחברי הפורום ישמחו לתת לך עוד כמה חלופות עם פוטנציאל להנאה משך מספר שנים, כולל הרחבת המשפחה אם זה שיקול אצלך.

ודבר אחרון - אשתך צודקת - גם הכסף שנשפך לגרוטאה, אבל במיוחד בזבוז הזמן בבילוי במוסכים. אשתי שכנעה אותי להחליף מכונית לאחר התקלה השניה, שאפילו לא היתה גדולה, אבל שנינו הבנו את הפוטנציאל לגרירה, והחלפתי מכונית למרות שממש, אבל ממש, הייתי מרוצה מהרכב הישן ולא היה לי חשק להתעסק עם מכירה קניה ובעיקר בהוצאת סכומי כסף גדולים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות,

באמת אנסה את מזלי במכירה פרטית בנתיים כבר קיבלתי כמה פניות בנוגע לרכב נקווה שיצא מזה משהו.

אתה באמת צודק אם הייתי מקשיב לאישתי לפני חצי שנה הייתי חוסך לעצמי לפחות 3,500 שקלים חדשים אבל בהתחשב בכך שזה הרכב הראשון שקניתי בזעת אפי ונהנתי ממנו קשה לי לחשוב עליו בתור גרוטאה.

בכל מקרה אשמח לאיזה שהם הצעות בנוגע לרכב חדש את האמת לא חשבתי על הליאנה עד עכשיו... מה אומרים על סוזוקי איגניס או הרנואים למיניהם (מגאן,סניק)?

אם למישהו יש איזה רעיון לרכב שיתאים למשפחה קטנה זוג ותינוק (שאכן כנראה יגדלו בשנה הקרובה)אשמח לשמוע

מה שחשוב לי הוא רכב בטיחותי אמין ולאור הצעה של חבר שלי וראיה כמה "הפסדתי" על הרכב שלי (קניתי אותו לפני 4 שנים ב-30K ועכשיו שווה בקושי 9) גם שווי השוק שלו די חשוב וכמובן חיסכון בדלק.

ושוב תודה על התגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהתקלקלו כמה דברים ברכב בן 13, לא אומר שהוא לא אמין.

אגב - איך בדיוק קנית אותו ב-30K לפני 4 שנים? זה ממש יקר. אני יודע שאלנטרה נמכרת אצל חברות הליסינג בסביבות 50K, לרכבים בני 3. נשמע לי מוזר מאוד שרכב בן 9 עלה רק 20K פחות מזה.

קח לך קיה ריו או יונדאי אקסנט, עולה בסביבות 50K מחברות ההשכרה. אם אתה רואה שלא הולך לך במכירה בשוק הפרטי, דבר איתם על טרייד אין וקבל בסביבות 4000 ש"ח עבור הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציבך תוכל לקנות יונדאי אקסנט משנתון 2006

רכב מעולה וחסכוני !

אם תרצה המלצה לטרייד אין אמין וטוב שלח לי הודעה פרטית !

לא החזק או החכם שורד , אלה זה שיודע להתאים את עצמו לסביבתו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות עדיף רק בצורה פרטית

מגרשי טרייד אין פשוט שוחטים אותך במחיר ועוד בסוף עושים עליך קופה נאה

בפרטי בלבד

ואם כבר קונים במגרש ולא משנה מאיזה גם אלה שמתיימרים להיות טרייד מורשה וכו

שבע עניים

וכמובן בדיקה במקום שאתה בוחר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...