Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שני לוחמי גבעתי הורשעו בהפעלת "נוהל שכן"

שבלול
שימו לב! השרשור הזה בן 4946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקצרה:

שני לוחמי גבעתי השתמשו בפלסטיני בן 9 כדי לפתוח תיקים בבניין שהם טיהרו.

הנה הלינק לכתבה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3963091,00.html

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"ירי לא חוקי"????

ביזיון מוחלט, אנחנו במילחמה, כל הדרכים כשרות!!!!

עדיף שאחד מהאוייבים יפגע , ולא תיפול שערה מראשו של חייל,

זאת הבעיה פה, שאנחנו מתעסקים בלרצות את כל העולם, ולהראות שאנחנו רוצים שלום, אז כדי לנקות את מדינת ישראל מאשמה, ממצים את הדין עם החיילים ויראו שהמדינה בסדר והחיילים לא התנהגו כשורה, ועוד חיכו שיסיימו את השירות המלא ואח"כ שפטו אותם???

פשוט ב-י-ז-י-ו-ן!!

במלחמה תתנהג כמו במלחמה!

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביזיון מוחלט, אנחנו במילחמה, כל הדרכים כשרות!!!!

עדיף שאחד מהאוייבים יפגע , ולא תיפול שערה מראשו של חייל,

תגיד, אתה מקשיב לעצמך? "עדיף שאחד מהאויבים יפגע"? לא מדובר במחבל או אפילו במחבל פוטנציאלי - מדובר בילד בן 9! מילא אם היו אומרים לחשוד לפתוח את התיקים, אבל הם סיכנו את חייו של חף מפשע בכיתה ג'!

אבל אני נואם פה לחרש, אם אתה באמת מאמין ב"כל הדרכים כשרות" בכל הנוגע למצב העדין שמתנהל פה בארץ, אז כנראה שלא תבין לעולם.

ואחרי זה מתפלאים למה הצעירים פחות ופחות רוצים להתגייס.

צבא אוכל חייליו

נכון, כי שאני התגייסתי, או כשאבא שלי התגייס, הסתובבו כולם שלווים ושקטים בידיעה מוחלטת שזה בסדר גמור להכריח ילד פלסטיני בן 9 לפתוח תיקים שעשוי להיות בהם חומר נפץ.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני,

צבאות העולם עושים דברים הרבה יותר חמורים.

מתוך צביעות תמיד מסתכלים פה בפינצטה על מה שקורה, יש דברים שבכלל לא צריכים להגיע לבית משפט ולא צריכים להיות מפורסמים בתקשורת. זה רק עוד דלק לתבערה של כל שונאינו.

אני מעדיף שפלסטיני יתפוצץ מאשר חייל שלנו. לא אכפת לי באיזה גיל.

מצטער, אלה החיים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה מקשיב לעצמך? "עדיף שאחד מהאויבים יפגע"? לא מדובר במחבל או אפילו במחבל פוטנציאלי - מדובר בילד בן 9! מילא אם היו אומרים לחשוד לפתוח את התיקים, אבל הם סיכנו את חייו של חף מפשע בכיתה ג'!

אבל אני נואם פה לחרש, אם אתה באמת מאמין ב"כל הדרכים כשרות" בכל הנוגע למצב העדין שמתנהל פה בארץ, אז כנראה שלא תבין לעולם.

נכון, כי שאני התגייסתי, או כשאבא שלי התגייס, הסתובבו כולם שלווים ושקטים בידיעה מוחלטת שזה בסדר גמור להכריח ילד פלסטיני בן 9 לפתוח תיקים שעשוי להיות בהם חומר נפץ.

רוני

חייל עבר על החוק? תשפוט אותו מיד, אל תחכה שיסיים את הצבא ואולי יעשה עוד מעשים דומים. זה כמו שתיתן לרוצח להסתובב חופשי ברחוב ורק בעוד כמה שנים תשפוט אותו. זה לא עובד ככה!

ומעבר לזה, אנחנו כבר יודעים שכל גיל אצלם הוא פוטנציאל למחבל

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני,

צבאות העולם עושים דברים הרבה יותר חמורים.

מתוך צביעות תמיד מסתכלים פה בפינצטה על מה שקורה, יש דברים שבכלל לא צריכים להגיע לבית משפט ולא צריכים להיות מפורסמים בתקשורת. זה רק עוד דלק לתבערה של כל שונאינו.

אני מעדיף שפלסטיני יתפוצץ מאשר חייל שלנו. לא אכפת לי באיזה גיל.

מצטער, אלה החיים.

מת על התירוצים האלה, "יש צבאות שעושים דברים יותר חמורים". ברור שיש! אבל כשאמריקאית משפילה אסירים כפותים ומצלמת את עצמה, אתה חושב שלא מעמידים אותה לדין? וכשחיילים מתעללים שלא לצורך בפלסטינים לא צריך להעמיד אותם לדין?

המילים האלה "מתוך צביעות", כבר יצאו מכל פרופורציה, כולם משתמשים בהם מחוץ להקשר ובטוחים שהם הכי טהורים וצודקים. אין בי שום צביעות כשאני אומר שסיכון חיים של חף מפשע, בין אם הוא ישראלי, פלסטיני או אוזבקיסטני זה פשוט דבר לא מוסרי. וכן, במקרים מסוימים בטח שזה צריך להגיע לבית משפט, ושיזדיינו שונאינו. הם ישנאו אותנו בין כה ובין כה.

השנאה שלך לפלסטינים מוציאה ממך לחלוטין כל שמץ של אנושיות. אם אתה לא מבין את ההבדל בין חייו של חייל לחייו של אזרח אז באמת שאין מה להסביר. במיוחד כשאתה מתעקש לא להבין שמדובר כאן בילד בן 9, לא פלסטיני שעשוי להיות מחבל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייל עבר על החוק? תשפוט אותו מיד, אל תחכה שיסיים את הצבא ואולי יעשה עוד מעשים דומים. זה כמו שתיתן לרוצח להסתובב חופשי ברחוב ורק בעוד כמה שנים תשפוט אותו. זה לא עובד ככה!

ומעבר לזה, אנחנו כבר יודעים שכל גיל אצלם הוא פוטנציאל למחבל

עם המשפט הראשון שלך אני מסכים. אין לי מושג למה לקח כל כך הרבה זמן, אבל עם הסחבת הפושה במערכת המשפט, אני לא מופתע.

המשפט השני הוא התרצה (רציונליזציה) מוחלטת. תיכף תסתכל על גנון פלסטיני ותגיד שאתה רואה 20 מחבלים בטיטולים.

ותוספת קטנה (וחשובה) - בגלל אנשים כמוך וכמו אייל, שרואים בכל הפלסטינים חיות אדם או מחבלים, אנחנו בחיים לא נצליח לחיות כאן בשלום. ולא, אני לא מדבר כרגע על ימין ושמאל (אם כי מדברים שאמר אייל בעבר אני מתחיל לחשוב שהוא שם את השמאלנים באותו צד של הערבים, ותיכף יגיד "אני מעדיף ששמאלני יתפוצץ מאשר ימני"). אני מדבר על הגינות אנושית ומוסר. ערכים שכנראה אמא של חלקים נרחבים בעם שכחה ללמד אותם.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני אל תרחיק עד כדי כך, היה מדובר בזמן מלחמה, לא באיזה גנון של ילדים. במלחמה אתה מגן על עצמך כמה שאתה רק יכול, ובגלל העובדה שאנחנו יודעים שילדים בגילאים האלה כבר מתחילים להשתתף בפיגועים כאלה ואחרים, אין סיבה שלא לקחת מקדם ביטחון גם עם ילד בן 9.

עד כמה שזה מצער, זאת המציאות, וזה אני מאמין גם שזה היה קו המחשבה של אותו חייל שנמצא בשטח. אני מאמין שכל אחד מאיתנו היה רוצה להגן על עצמו בסיטואציה דומה.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלא היו צריכים לעשות את מה שעשו, הבעיה היא שגם אין שום צורך להוציא דבר כזה החוצה, החיילים היו צריכים להשפט במסגרת הצבא מיד לאחר הלחימה לקבל / לא לקבל את עונשם וזהו.

עכשיו כל העולם חושב שאנחנו מוציאים להורג, החיילים חשופים לתביעות , חיילים יפחדו לעשות את מלאכתם מחשש לתביעה וכו'.

בקיצור מעשה מיותר שגרר אחריו רעש מיותר.

נ.ב היכן היו המפקדים בשטח? מדוע הם לא נשפטים? מדוע הם לא עצרו את המקרה?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני אל תרחיק עד כדי כך, היה מדובר בזמן מלחמה, לא באיזה גנון של ילדים. במלחמה אתה מגן על עצמך כמה שאתה רק יכול, ובגלל העובדה שאנחנו יודעים שילדים בגילאים האלה כבר מתחילים להשתתף בפיגועים כאלה ואחרים, אין סיבה שלא לקחת מקדם ביטחון גם עם ילד בן 9.

עד כמה שזה מצער, זאת המציאות, וזה אני מאמין גם שזה היה קו המחשבה של אותו חייל שנמצא בשטח. אני מאמין שכל אחד מאיתנו היה רוצה להגן על עצמו בסיטואציה דומה.

שוב אתה מניח שהילד היה מחבל. או שהוא בכלל בגיל שהוא מסוגל לחשוב בעצמו. זה כמו שתגיד שילד בן 9 הוא מוסלמי. הוא בכלל מסוגל להבין מה זה איסלאם? ברור שלא. באותה המידה הוא לא מחבל, ואתה, או החיילים בשטח, לא יכולים "סתם" להניח שמדובר במחבל ולסכן את חייו. באותה המידה הם יכלו גם לירות לו בראש.

אני לא יודע איך בדיוק התנהל שם העניין, וגם אתה לא, אבל האם כל כך מופרך להניח שהחיילים יכלו לצאת מהבניין, לתפוס חשוד פוטנציאלי (כזה שכבר לא מרטיב את המיטה בלילה) ולדרוש ממנו לעשות את זה?

אני מאוד (מאוד) מקווה שגם כשאותו חייל ביצע את ההחלטה לבקש מהילד לפתוח את התיקים, איפהשהוא במעמקי מוחו הוא ידע שזה לא בסדר. ולא רק בגלל עצם גילו של הילד, אלא גם מכיוון שקל מאוד להפחיד ילד כזה לבצע משהו שהוא לא באמת מבין את השלכותיו (עניין לא פחות בעייתי מבחינה מוסרית).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, חפש קצת חומר על הקייטנות של החמאס, תראה מה מלמדים שם את אותם הילדים, הילד לא צריך לחשוב אלא פשוט אומרים לו תעשה כי זה טוב וכי היהודים האלה רוצים לקחת לך את הבית ולהרוג לך את המשפחה. תראה מה מלמדים שם את הילדים ותבין למה גם ילד קטן באזור מלחמה הופך לחשוד.

ילדים כבר סחבו על גבם תיק עם מטען כדי להניח כנראה ליד חיילים.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מת על התירוצים האלה, "יש צבאות שעושים דברים יותר חמורים". ברור שיש! אבל כשאמריקאית משפילה אסירים כפותים ומצלמת את עצמה, אתה חושב שלא מעמידים אותה לדין? וכשחיילים מתעללים שלא לצורך בפלסטינים לא צריך להעמיד אותם לדין?

המילים האלה "מתוך צביעות", כבר יצאו מכל פרופורציה, כולם משתמשים בהם מחוץ להקשר ובטוחים שהם הכי טהורים וצודקים. אין בי שום צביעות כשאני אומר שסיכון חיים של חף מפשע, בין אם הוא ישראלי, פלסטיני או אוזבקיסטני זה פשוט דבר לא מוסרי. וכן, במקרים מסוימים בטח שזה צריך להגיע לבית משפט, ושיזדיינו שונאינו. הם ישנאו אותנו בין כה ובין כה.

השנאה שלך לפלסטינים מוציאה ממך לחלוטין כל שמץ של אנושיות. אם אתה לא מבין את ההבדל בין חייו של חייל לחייו של אזרח אז באמת שאין מה להסביר. במיוחד כשאתה מתעקש לא להבין שמדובר כאן בילד בן 9, לא פלסטיני שעשוי להיות מחבל.

רוני

יש כביסה מלוכלכת שצריך לכבס בחדרי חדרים ולא בתקשורת. אפשר למצות את הדין , לא חייבים לפרסם כל דבר.

יש אינטרסים שצריך להגן עליהם , יותר חזקים מהאינטרס של להוציא עוד סקופ לתקשורת ולגרום לעוד סערה .

זו לא שינאה לפלסתינים, זו אהבה לעם שלי ולאלו שמשרתים בצבא.

מה לעשות שאני, בניגוד לשמאל , מעדיף קודם את אוהביי ואחר כך את אוייבי.

במלחמה אזרחים נהרגים אין מה לעשות ולפעמים צריך לבצע בחירות קשות.

רואים שבאמת לא היית בקו או בשטח כי אתה לא באמת יודע איזה אבסורדים אנחנו עושים רק כדי להגן על אזרחים מהצד שני.

מסכנים את עצמנו ומקריבים חיילים בשביל להגן על כל מיני אזרחים תמימים שבמקרים רבים אינם תמימים.

ארה"ב למשל, היתה מורידה כמה טון פצצות ולא מכניסה חיילים מלכתחילה כלומרלא מגיעה למצב של פתיחה תיק, אלא פותרת את הבעיה ע"י הפגזת ריכוך שמפרקת לגורמים את כל מי שנמצא באיזור ללא הבחנה.

עוד משהו על ילדים תמימים בני 9 : מי אתה חושב מחזיר את המשגרים של הקסאמים והגראדים לאחר השיגור ?

ילדים בני 9 על אופניים. שאנחנו לא מעיזים להפגיז.

רוני. אתה תמים. מצטער.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה שלא לקחת מקדם ביטחון גם עם ילד בן 9.

אין סיבה?

אולי בגלל שהוא ילד?

זה שמבוגרים עושים שימוש ציני בילדים במלחמה לא הופך את כלל הילדים למותרים להרג, אפילו לא את אלו שעושים בהם שימוש, כי ילדים, בהגדרה, בלתי אחראים למעשיהם. ומי שלא מבין את זה הוא לא רק טיפש הוא חסר מצפון (שזה הרבה יותר גרוע), וסביר להניח שגם ג'ובניק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, חפש קצת חומר על הקייטנות של החמאס, תראה מה מלמדים שם את אותם הילדים, הילד לא צריך לחשוב אלא פשוט אומרים לו תעשה כי זה טוב וכי היהודים האלה רוצים לקחת לך את הבית ולהרוג לך את המשפחה. תראה מה מלמדים שם את הילדים ותבין למה גם ילד קטן באזור מלחמה הופך לחשוד.

ילדים כבר סחבו על גבם תיק עם מטען כדי להניח כנראה ליד חיילים.

אני מודע היטב לקייטנות האלה, אבל שוב תן לי להדגיש בפניך את ההבדל בין "יכול להיות שהילד הזה למד בקייטנה וחונך לשנוא יהודים" לבין "הילד הזה הוא חשוד בסיוע למחבלים". בראשון הוא עדיין חף מפשע. בשני הוא כבר לא (וכאן כבר מכניסים סוגיות אחרות בנוגע למידת הכשירות של ילד בן 9 לעמוד לדין, או להיות חשוד במשהו בכלל...). וזה עוד לפני שהעלינו את ההנחה הלא פחות סבירה שהילד הזה חונך לכבד את אביו ואת אימו, לרכב על אופניים, לשחק קלפים ולראות מצוירים בטלוויזיה.

בקיצור - זה שיש ילדים פלסטינים שחונכו בקייטנות של החמאס, לא אומר שכל הילדים הפלסטינים הם כאלה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...