Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעלי עבודה לעמידה ממושכת והגנה מפגיעות.

V8Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 1763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי הרבה ניסיון בתחום אבל אני יכול להמליץ על הנעליים שקניתי לפני מס' חודשים והם נוחים כמו נעלי ספורט (עור רך ונעים)ומגינים ברמה של S3(למבינים בטח יש יותר מושג בה ממני).

המחיר סביב ה500 ש"ח בחנות "המלביש" בראשון.

U-POWER

http://www.nogaeinat.co.il/?CategoryID=163&ArticleID=167

4972872-9639.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...
  • תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקפיץ כי נתקלתי בנעליים האלו.

כאן אפשר לראות סרטון שבו מתעללים בהן והן עומדות בזה בכבוד:

מישהו מכיר? יש תובנות? על פניו נראה כמו עסקה טובה.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

נדרשתי לסוגיה לפני מספר חודשים, כאשר אחד מהקולגות ראה ונדלק ובא להתייעץ איתי.

על פניו מדובר במוצר נחמד עם פוטנציאל, אבל בדיקה פשוטה של האתר מעלה שזה אחד מהמוצרים הגנריים האלה מיצרן מדבקה אסייתי, שהתלבש עליו איזה מילניאל והתחיל לשווק אותו בתור 'מותג'. לא במקרה דגמים מסויימים רשומים באתר כבעלי זמינות מוגבלת 'עקב דרישה גבוהה' - בעיניי זה מחזק את ההנחה שכל המנגנון עובד בדרופ-שיפמנט, ללא בקרה או שליטה על הלוגיסטיקה או על איכות המוצר שמגיע מהמפעל. זה מודל עסקי שנהיה מאד נפוץ בשנים האחרונות, והחברות האלה צצות באותה מהירות שהן נעלמות לאחר מכן. הן בד"כ מתאפיינות בקמפיין או אתר מגניב ומודרני ובשירות לקוחות מעולה, אבל גם הוא לא מצליח לאזן את העיכובים באספקה, את חוסר העכביות באיכות ושלל פאקים נוספים שקורים כאשר אתה בסה"כ מפיץ מוצר שלא הינדסת ולא עיצבת ואין לך שום בקרה או קניין רוחני עליו. בשלב מסויים אחוז המוצרים עם פאקים עולה על זה של המוצרים הטובים, ואז החברה מתקפלת ונפתחת מחדש תחת שם אחר, עם המוצר הבא, ועוד שורה בלינקד-אין של ה'יזם' הצעיר שעומד מאחוריה. כך לצערי מילניאלים חושבים שיזמות אמורה לעבוד.

אם יש לך מאה דולר מיותרים, אתה מוזמן לנסות את מזלך - אולי אלו באמת נעליים מעולות, ואולי תופתע לטובה מהאיכות והגימור. אבל יש גם סיכוי טוב שהן לא תשרודנה לאורך זמן, ושפתאום התפרים יתחילו להיפרם או שההגנה מנוזלים תפסיק להגן, או שיפול עליך משהו ותגלה שהכיפה בנעל שמאל לא באמת עושה כמובטח למרות שהימנית סבבה - ואז לא יהיה לך ממי לתבוע את עלויות הטיפול הרפואי או מה לעשות עם זה. אישית, זה סיכון שכנראה הייתי לוקח עם נעליים אזרחיות שנראות ממש טוב, אבל הייתי נמנע כשמדובר בנעלי עבודה. וכמובן שזה תמיד הימור לקנות פריט ביגוד או הנעלה שלא ניתן למדוד, אבל זה כבר שיקול אישי שלא כולם רגישים אליו באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על נעליים קיבלת המלצות ממבינים יותר ממני בתחום.

השנקל שלי- נעליים לחוד, ומדרסים לחוד. לא המדרסים הזבאלה שאתה קונה בחנויות נוחות ובסופר-פארם וכאלו, אלא מותאמים אישית (הם לא זולים).

אני משתמש בכאלו (כי אני חייב עם הפלאטפוס שלי). ממליץ בחום, וגם הגב שלך יודה לך אחר כך.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...