Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעצרתי ע"י שוטר על פלפון מבקש עזרה ממי שמבין

שימו לב! השרשור הזה בן 4952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני יקדים ויספר שאני נכה ברגל ימין ונעזר בקביים להליכה,עכשיו למה זה רלוונטי לסיפור?!

שאני יוצא מהרכב אני שם את הנייד צמוד לשריר ביד שמאל בישביל לא לעצור עם הקביים בהליכה

היום בשעת נהיגה עם הבן שלי בשעה 17:26

מסמן לי רכב שכור במהלך נסיעה לעצור בצד וממש מיתנהג כאילו אני מינימום נהג שודים בבריחה וניכנס לי לנתיב

כמובן שעצרתי ושיצא הנהג (שהיתברר כשוטר מדוגם להפליא)הוא טען שאני מדבר בפלפון בשעת נהיגה,הסברתי לשוטר "האדיב" שאין לי צורך כי יש לי דיבורית ברכב ורמקול ואני לא זקוק לנייד והוא שם רק כאמצעי נוחות להליכה עם הקביים,ולימרות שזה הדבר לא אחזתי את המכשיר אלא הוא תפוס עם גומיית זיעה ליד ולא היה בשימוש ,השוטר לא הישתכנע וטען שראה אותי מדבר אמרתי שאכן הדבר ושוחחתי עם הבן שלי שיושב בכיסא האחורי,השוטר הלך וחזר עם דוח של 1000 ש"ח לא פחות ולא יותר ועוד רשם שהודתי שאני דיברתי בפלפון ברמקול " דיברי הנהג: אבל דיברתי ברמקול ולא החזקתי את הפלפון ביד"!

ושהמישפט המקורי היה לא צריך את הנייד ברכב כי יש לי דיבורית ברכב עם רמקול ,הוא פשוט סילף את הדברים

כמובן שלא הסכמתי לחתום על הדוח וניפרדתי מימנו במישפט "ניתראה בבית מישפט"

האם יש לי תיק?

אני יכול לצאת מהדוח?

בסעיף 6577 לחוק הפלפון רשום אין לשוחח בנייד בשעת נסיעה לא בפלפון נייד ולא בקבוע ברכב (מוזר אבל ככה רשום)

החלונות שלי היו סגורים בשעת עצירת השוטר לכן אין מצב שהוא חשב אפילו שהוא שמע אותי מדבר לימרות שלא דיברתי

אז חברים עזרה ממי שמבין בבקשההההההההה

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביהמ"ש נוטה לייחס חשיבות רבה לדברי הנהג כפי שהם נכתבו בדו"ח. על פניו, היות ולא התעקשת מספיק על כך שגירסתך היא זאת שתיכתב, אלא מה שהשוטר מצא לנכון לכתוב, אתה נמצא במצב בעייתי מאוד.

אם יש לך אפשרות להוציא מחברת הסלולר רישום שיחות לתאריך הרלבנטי, שבו מופיע שחור על גבי לבן כי בשעת רישום הדו"ח או בסמוך לה לא קיימת שום שיחה באמצעות המכשיר, יתכן שהדבר יוכל לפעול לטובתך.

אגב, בעת רישום דו"ח לנהג, הנהג רשאי למלא בעצמו ובכתב ידו את סעיף דברי הנהג. אם המקום אינו מספיק, זכותו של הנהג לדרוש מהשוטר לצרף לדו"ח מזכר, שבו הדברים ייכתבו במלואם, והשוטר מצדו חייב להיענות לדרישה הזאת (זו היתה אחת הסיבות לדחיית טענות התביעה במשפט שהיה לי).

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל דאגה תגיע למשפט עם הסיפור כפי שסופר פה ואל תכנע לנוכלים של התביעה לקבל דו"ח על נהיגה בלי שתי ידים מה שהם נוטים להציע כתחליף. כיוון שזה בלי נקודות אלא תתעקש למשפט הוגן מול שופט אתה תצא זכאי.

סתם אם נתעלק על הלקוניות של החוק, החוק אוסר להחזיק ביד טלפון, אבל אצלך הוא היה קשור ליד וזה לא החזקה. נקודה לתמרון מול השופט. זה כמו נניח שהשארת את הטלפון בנרתיק על החגורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ב) (1) בעת שהרכב בתנועה, הנוהג ברכב –

(א) לא יאחז בטלפון קבוע או נייד, ולא ישתמש בהם ברכב אלא באמצעות דיבורית;

(ב) לא ישלח או יקרא מסרון (s.m.s);

(2) בתקנת משנה זו –

"דיבורית" - התקן המאפשר שימוש בטלפון בלא אחיזה בו ובלבד שאם ההתקן מצוי בטלפון, הטלפון יונח ברכב באופן יציב המונע את נפילתו;

"טלפון" - מכשיר המיועד לתקשורת אשר קיימים בו לחצנים לחיוג.

במקרה שלך הנייד מוחזק באופן יציב על ידי הגומיה הרמקול הוא הדיבורית ולא החזקת אותו בידך כאשר הכוונה היא באצבעותיך

טוב תעשה אם תוציא פלט שיחות כדי להראות כי לא שוחחת בזמן הזה

כשאלה בידיך כתוב מכתב לביטול הדו"ח, יש לעשות זאת תוך 30 יום מיום קבלת הדו"ח.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי היום דבר דומה, גירדתי בידי הימנית ליד האוזן ושוטר הסיק מכך שאני מדבר בפלאפון, חוץ מהעובדה שהוא פנה אליי לא יפה "אתה חייב לדבר בטלפון?" יצאתי מזה בזול ובלי דוח אחרי ששכנעתי אותו שממש לא דיברתי בטלפון כי הייתי בשוק גמור.

אם יש אפשרות לדאוג שהשוטר יקבל על הראש עשה זאת, כי השוטרים במדינה מתנהגים בצורה מחפירה מזלזלת ומעליבה (אני אישית מקווה שלא ייצא לי לפגוש עוד בשוטר כלשהוא באיזושהיא סיטואציה)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני חייב לכם המון תודה

עזרתם המון

לאחר שעברתי על המון חוקים שקשורים לטלפון היתברר לי שכל עוד שני הידיים היו על ההגה והפלפון היה מונח במקום שמונע את נפילתו מותר לדבר דרך התקן שנימצא בפלפון (רמקול) לימרות שלא דיברתי אבל זה מה שהשוטר רשם

כמו כן יש ברשותי צילום של הניידת הסמויה ללא זהוי בכלל של משטרה ללא צקלקה ללא4 וינקרים ללא כלום

הוא עצר אותי בפראות ואפילו לא שם אורות הזהרה

ועוד רשם בדח שהראות היתה מעולה ושהוא היה אימי בראיה עד העצירה

אני הולך לפרק אותו בבית משפט

וימשיך לעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן יש ברשותי צילום של הניידת הסמויה ללא זהוי בכלל של משטרה ללא צקלקה ללא4 וינקרים ללא כלום

קח עצה טובה: אל תשתמש בזה בביהמ"ש. זה לא הולך לשמש לטובתך בכל צורה שהיא, ומרבית הסיכויים הם שתצליח לעצבן את השופט אם תדבר על זה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני חייב לכם המון תודה

עזרתם המון

לאחר שעברתי על המון חוקים שקשורים לטלפון היתברר לי שכל עוד שני הידיים היו על ההגה והפלפון היה מונח במקום שמונע את נפילתו מותר לדבר דרך התקן שנימצא בפלפון (רמקול) לימרות שלא דיברתי אבל זה מה שהשוטר רשם

אני הולך לפרק אותו בבית משפט

וימשיך לעדכן

כנראה שלא עזרנו מספיק.

אני ארשום לך מה חשוב אתה תעשה מה שאתה רוצה ומבין

תוציא פלט שיחות. אם יראה ממנו כי לא שוחחת בזמן בו טוען השוטר הההיפך, זכית

יש לך את זה ביד תכתוב מכתב לבטל את הדו"ח

לא יבוטל הדו"ח שלם או תלך למשפט

במשפט אתה לא בא לפרק את השוטר אלא לצאת זכאי,

לכן כל מה שקשור להתנהלות השוטר, שלא קשור לאשמה שלך , כמו שאמר אלעד , לא רלבנטי ולא מוסיף לעיניין שלך אלא יכול רק לעשות פעולה הפוכה.

השוטר פעל שלא כשורה תגיש תלונה נגד השוטר למפקדו / למח"ש לא לשופט.

בהצלחה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפט אתה לא בא לפרק את השוטר אלא לצאת זכאי

בדיוק ככה!

אם הייתי צריך לסכם במשפט אחד את ההתמודדות שלך עם הדו"ח הזה, זה היה המשפט!

השוטר במקסימום יקבל "נו נו נו", למרות שאני מאמין שגם את זה לא יעשו לו, ובצדק: אם הוא מתנייד ברכב סמוי, היכן ההיגיון בלשים עליו סימנים שיזהו אותו כרכב משטרתי?

עדיף לך להתרכז באיך לצאת מהסיפור הזה ללא פגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך למשפט וכרגע אתה מוגדר כנכה ורשות הרישוי לא יודעת זאת עדיין, מן הסתם התביעה יכולה לעוט על זה ולהודיע למשרד הרישוי על שינוי במצבך הרפואי הדורש בירור.

במצב זה, רשות הרישוי עלולה להתלות את רשיונך עד לבירור מצבך ועד לקביעה שאתה כשיר לנהוג ככל האדם או זקוק לאיבזור.

לענין פלט שיחות - אני בספק אם זאת הוכחה לצורך ענין זה:

א. פלט שיחות רגיל מראה רק שיחות יוצאות. ומה לגבי שיחות נכנסות ?

קיימת אפשרות לקבל פלט שיחות נכנסות - ספר לנו על התלאות להשיגו.

ב. בכלל לא דיברת בטלפון שלך. האם אתה יכול להוכיח שלא דיברת בטלפון של המאהבת/ של השכן/ של האשה/ וכד'.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך למשפט וכרגע אתה מוגדר כנכה ורשות הרישוי לא יודעת זאת עדיין, מן הסתם התביעה יכולה לעוט על זה ולהודיע למשרד הרישוי על שינוי במצבך הרפואי הדורש בירור.

במצב זה, רשות הרישוי עלולה להתלות את רשיונך עד לבירור מצבך ועד לקביעה שאתה כשיר לנהוג ככל האדם או זקוק לאיבזור.

לענין פלט שיחות - אני בספק אם זאת הוכחה לצורך ענין זה:

א. פלט שיחות רגיל מראה רק שיחות יוצאות. ומה לגבי שיחות נכנסות ?

קיימת אפשרות לקבל פלט שיחות נכנסות - ספר לנו על התלאות להשיגו.

ב. בכלל לא דיברת בטלפון שלך. האם אתה יכול להוכיח שלא דיברת בטלפון של המאהבת/ של השכן/ של האשה/ וכד'.

.

אמיר שלום

אני לא חושב שיש תועלת בהוצאת פלט שיחות כלשהו כי המכשיר לא נאחז בידי באף מצב של הנסיעה אלא היה מותפס ע"י גומיית ספורט ליד למעלה (שריר שמאל)

לכן אני רוצה ליבדוק את החוק מעט יותר וללכת מוכן למישפט

בכל מיקרה אני הגשתי את הבקשה להישפט ומחכה לתאריך,מקווה שלצאת מהדוח הזה,ל1000 ש"ח יש מישקל גדול היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז עידכון קצר,שלחתי את הדח בתוספת מיכתב לראש אגף התנועה בעמקים (איפה שקיבלתי את הדח) הוא טען שאין אפשרות בכלל לבטל את הדח ולא קרא את המיכתב והנסיבות

אני הולך למישפט ומצרף מיכתב מ 4 שוטרי תנועה שבו הם רשמו שאין מצב שביצעתי עברה

מקווה לעדכן בבשורות טובות

המשך שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני יקדים ויספר שאני נכה ברגל ימין ונעזר בקביים להליכה,עכשיו למה זה רלוונטי לסיפור?!

שאני יוצא מהרכב אני שם את הנייד צמוד לשריר ביד שמאל בישביל לא לעצור עם הקביים בהליכה

היום בשעת נהיגה עם הבן שלי בשעה 17:26

מסמן לי רכב שכור במהלך נסיעה לעצור בצד וממש מיתנהג כאילו אני מינימום נהג שודים בבריחה וניכנס לי לנתיב

כמובן שעצרתי ושיצא הנהג (שהיתברר כשוטר מדוגם להפליא)הוא טען שאני מדבר בפלפון בשעת נהיגה,הסברתי לשוטר "האדיב" שאין לי צורך כי יש לי דיבורית ברכב ורמקול ואני לא זקוק לנייד והוא שם רק כאמצעי נוחות להליכה עם הקביים,ולימרות שזה הדבר לא אחזתי את המכשיר אלא הוא תפוס עם גומיית זיעה ליד ולא היה בשימוש ,השוטר לא הישתכנע וטען שראה אותי מדבר אמרתי שאכן הדבר ושוחחתי עם הבן שלי שיושב בכיסא האחורי,השוטר הלך וחזר עם דוח של 1000 ש"ח לא פחות ולא יותר ועוד רשם שהודתי שאני דיברתי בפלפון ברמקול " דיברי הנהג: אבל דיברתי ברמקול ולא החזקתי את הפלפון ביד"!

ושהמישפט המקורי היה לא צריך את הנייד ברכב כי יש לי דיבורית ברכב עם רמקול ,הוא פשוט סילף את הדברים

כמובן שלא הסכמתי לחתום על הדוח וניפרדתי מימנו במישפט "ניתראה בבית מישפט"

האם יש לי תיק?

אני יכול לצאת מהדוח?

בסעיף 6577 לחוק הפלפון רשום אין לשוחח בנייד בשעת נסיעה לא בפלפון נייד ולא בקבוע ברכב (מוזר אבל ככה רשום)

החלונות שלי היו סגורים בשעת עצירת השוטר לכן אין מצב שהוא חשב אפילו שהוא שמע אותי מדבר לימרות שלא דיברתי

אז חברים עזרה ממי שמבין בבקשההההההההה

אי החתימה על הדו"ח עלולה לבוא לרעתך, החתימה היא לא הודאה אלא על קבלת הדו"ח.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי החתימה על הדו"ח עלולה לבוא לרעתך, החתימה היא לא הודאה אלא על קבלת הדו"ח.

אמרת ונשארת בחיים. שטות אמרת.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...