Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיריון חדשה ב-90K - מבצע בחול המועד סוכות

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 4957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאומרת הכותרת שלי - דייהטסו מוכרת כעת במבצע את הסיריון החדשה ב-90 אלף שקל.

נכון, סיריון חדשה עומדת להגיע במהלך 2011 - אולי אפילו בעוד חצי שנה. ונכון, היא אולי לא איכותית כמו איביזה או פאביה חדשות.

אבל, כמי שרכש סיריון חדשה ב-2006 ונהנה ממנה שנתיים וחצי מאד, אני ממליץ על הרכב בחום. מרווח, זריז, ואמין. ואגב, מרוב שהתקשרו אנשים, הורדתי את מודעת המכירה כעבור שעתיי וחצי וסגרתי עם מישהו. כלומר, גם מכונית סחירה מאד.

אז בקיצור, אני מאד ממליץ.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2006 אבי התבקש לבחור מכוניות קטנה בליסינג. הצע המכוניות הקטנות אז לא היה גדול וכלל בעיקר את הגטס, המיקרה והסיריון. הסיריון נבחרה כסוג של ברירת מחדל, אחרי שהגטס נפסלה בגלל חוסר הזריזות היחסי שלה והמיקרה בגלל תא הנוסעים.

שלוש שנים ו90K קילומטרים אחרי, אבי סיים את חוזה הליסינג ההוא מרוצה למדי.

הביצועים בתוך העיר (וגם בפרברי העיר) היו טובים. רק בנסיעות ארוכות מחוץ לעיר הורגש חוסר נוחות בגלל המבנה הצר הגבוה והמנוע הקטן.

מרווח הפנים היה מעולה, מלפנים ומאחור, ואנחנו משפחה של גבוהים יחסית. אמנם כל המרווח הזה הגיע על חשבון תא מטען קטן, אבל איכשהו תמיד הכל נכנס פנימה.

המזגן מעולה, תא הנוסעים מכיל המון המון תאי אכסון שימושיים בשלל צורות. אבל העיצוב קצת מצועצע, במיוחד לוח השעונים הקטנטן והפשוט ומד הסל"ד שבולט החוצה ונראה קצת כמו שעון מעורר.

האמינות הייתה ללא דופי, ולמעט בלמים שהתחילו להרעיש לקראת סוף התקופה לא נרשמו שום בעיות.

בשנת 2006 הסיריון הייתה אופציה לא רעה בכלל בהשוואה למתחרות. היום, כשהגטס הוחלפה בI20, הסוויפט נמכרת חדשות לבקרים במחירי מבצע והסקודה פאביה מגיעה עם מנוע TSI במחיר מפתה - הסיריון כבר לא ממש קורצת. לא פלא שהמכירות שלה צנחו משמעותית בשנתיים האחרונות וטלקאר התחילו לשווק אותה באגרסיביות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, גם מכונית סחירה מאד.

לפני כחצי שנה כאשר אישתי החליטה לחזור מחופשת לידה היא רצתה את סיריון המשומשת. אך המחירים היו מטורפים תרתי משמע. על יוצאי ליסינג בני שנתיים ביקשו סכומים דומים לאלה שהחדשה נמכרת כיום במבצע. על ידיים פרטיות ביקשו סכומים בלתי-הגיוניים בעליל מעל המחירון, כאילו לרכב זה אין ירידת ערך כלל. כמובן שסיריון ירדה מהפרק והלכנו על דגם מושמץ במחיר שפוי. ככול הנראה למי שלא מתרגש משריטות על רכב רכישת סיריון ב-90K יהיה רעיון לא רע. יש לזכור שהסקודה והסיאט עם אמניתם המופלגת והשירות יוצאי הדופן לא באותה ליגה מבחינת שמירת הערך. מה גם, בפלח שוק זה החלפת דגם בד"כ לא משנה הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לקלקל לכם את החגיגה, אך למעט זריזות במהירויות עיר/פרברים, מידות קומפקטיות ומרווח פנים מרשים, מבחינה דינמית הסיריון היא פלופ. רועשת, קופצת, מתנדנדת, מבאסת לנהיגה ועוד יותר מכך, לנסיעה.

שומרת ערך? יופי. גם סובארו ג'אסטי שמרה ערך ונהנתה מביקוש אדיר במשך שנים. אז מה? זה הופך אותה למכונית ראויה?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין אנשים שמשלמים 90K על רכב כזה רק כדי להגיד שהם קרעו את הניילונים, לפי דעתי יש חלופות הרבה יותר טובות

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני ההגעה של הסויפט והפאביה החדשות, הסיריון נחשבה למובילת הקבוצה וזכור לי גם מבחנים שעשו לה.

היום כדאי לחכות לדגם החדש.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון פה נתפסים על הגעת הסיריון החדשה והיכולות שלה והרצון להמתין לדגם החדש...

נק' מאוד חשובה שרובכם מפספסים.. אין כל שינוי מהותי בתא הנוסעים או בתחושת הניהוג של החדשה... (ברור שאני לא מדבר מניסיון אך לפי שנראים ומצטיירים הדברים)

היא קיבלה טיפה מרווח פנימי בתא הנוסעים, מנוע שונה עם גיר רציף ומתווסף לכך שינוי קוסמטי שמדמה אותה לאלטו...

לפי דעתי האישית היא עדיין לא תצטייר כיריבה מול הקטנות הקיימות היום בשוק המיני כגון הסוויפט/פאביה/פולו/מאזדה 2 ודומיהן...

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א פ :יש לזכור שהסקודה והסיאט עם אמניתם המופלגת והשירות יוצאי הדופן לא באותה ליגה מבחינת שמירת הערך. מה גם, בפלח שוק זה החלפת דגם בד"כ לא משנה הרבה.

רשמת את זה בציניות נכון:shock:!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל, על אמינות ושם טוב משלמים כסף.

אם כי אני חייב להעיד שאני לא גרידי - ביקשתי וקיבלתי מחירון, למרות שהרכב היה פרטי שמור, עם 45 אלף ק"מ בשנתיים וחצי.

אגב, למי שטען שבעולם היא נקראת ג'אסטי זו טעות - רק בכמה שווקי אירופה היא נקראת כך.

אנקדוטה - לפני הסיריון הייתה לנו דייהטסו אפלאואז, המוגדרת בארץ כמשפחתית. ומסתבר, שנתוני אורך/רוחב/גובה פנימיים של הסיריון היו טובים משל האפלאואז! כלומר, הסיריון מרווחת יותר. נעזוב כרגע את עניין תא המטען הזעיר.

ועוד אגב -

אפלאואז, סיריון, אחר כך הייתה לנו גראן מוב עד שנגנבה - יש לי רק מילים טובות על רכבי דייהטסו. בלי הרבה רעש, בלי מחירים מופקעים, פשוט מכוניות טובות ואמינות ללא כחל ושרק.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...