Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום הנצחון שמח לכולם !

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום, ה9 במאי, הינו יום הנצחון על הנאציזם !

יאלה חברה, זה יום שמח אז נישמח! אולי היום הזה יתן לנו, הישראלים, השראה! :wink:

אם תראו היום זקנים הולכים עם מדליות, תדעו למה... :)

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום ניצחון שמח לכולם

גם לגיבורי מלחמה שצריך להודות להם כל חד עד היום

וגם לאלופי העולם בריצה וגם לנשיא צ'צ'ניה שגם הוא היה אלוף העולם בריצה

ועכשיו רגע על צ'צ'ניה

אגב כבוד הנשיא בזמנו נילחם לטובת הנאצים אז לא חבל האמת

וגם הנשיא הראשון של צ'צ'ניה היה גנרל בצבא הרוסי שרצה להקים מדינה ובגלל זה הרוגו אותו עם מטוס (נכון נישמע מוכר זה אגב מופנה לאריאל שרון שיקח דוגמא ויעשה מה שצריך)

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, יום שמח לאנושות.

ואנשים, תנו קצת כבוד לזקנים האלו שמסתובבים בינינו, שכשהיו בגילנו ופחות לא היה להם את המותרות של ללכת למפגשי רכב ולצאת בערב לבלות. הם נלחמו ונהרגו במיליונים כדי לסלק את החיה הנאצית.

ראבק! זה אנשים שעשו בשבילכם הרבה יותר ממה שאי פעם תוכלו להחזיר להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח אבל מאיפה אתה יודע אולי בין ארוחה לארוחה בין כבש לעגל או משו מעניינות אותו גם מכוניות

עכשיו לנושא קצת יותר רציני עם כל הכבוד ליום השואה שלכולנו יש קשר חזק ועצוב איתו

חבל שבארץ לא מנציחים גם את היום הזה יום הניצחון כי היו לפחות 100 יהודים שהגיעו לדרגת גנרל והיו עוד אלפים שלא הגיעו ליום שבו הסתיימה המלחמה ולאלה ולשאר אנו חייבים הרבה דברים שלא נוכל להביא

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שבארץ לא מנציחים גם את היום הזה יום הניצחון כי היו לפחות 100 יהודים שהגיעו לדרגת גנרל והיו עוד אלפים שלא הגיעו ליום שבו הסתיימה המלחמה ולאלה ולשאר אנו חייבים הרבה דברים שלא נוכל להביא

so fucking what?

ואם לא היו את ה-100 יהודים האלה, לא היינו מנציחים את המוות של מיליוני חיילים בידיי הנאצים? אם לא היו שם יהודים - אז זהו? לא שווה את היחס שלנו? פשוט מגעיל. אותם מיליונים שבלעדיהם גרמניה היתה מסיימת את מה שהתחילה במחנות ההשמדה!

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי עכשיו מה זה קשור אני אמרתי פשוט שיש 100 גנרלים בצבא הרוסי ואתה כמוני אמור לדעת איך זה קשה להגיע לדרגת גנרל וגם הוספתי שנורא מצער שאלפי יהודים וחיילים אחרים לא זכו ליראות את הסוף של הגהנום הזה ובכלל כל הרעיון שלי היה שחבל שבארץ לא מנציחים את היום הזה

אז מה העצבים תגיד לי אני ואתה באותה סירה בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...