Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעת שילוב לרוורס מנורת הגה חשמלי נדלקת ולאחר מכן רכב לא מניע [פאביה 2002]

MeenyDoe
שימו לב! השרשור הזה בן 4932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ברשותי סקודה פביה 1.4 2002 והיום קרתה לי תקלה מאוד מוזרה.

יצאתי לנסיעה ברכב והכול עבד רגיל וכשחזרתי הביתה ורציתי לחנות, לאחר ששילבתי לרוורס פתאום ההגה התקשה בצורה מטורפת - הצצה ללוח השעונים גילתה לי שנורת הגה חשמלי צהובה נדלקה.

וויתרתי על החניה ברוורס (בלתי אפשרי עם ההגה) המשכתי לנסוע וחניתי בהמשך הרחוב. ניסיתי לכבות ולהדליק (מתוך מחשבה שזה יפתור את הבעיה) ולאחר דימום המנוע סירב להניע.

כמה דברים -

ברכב מותקנת מצלמת רוורס מזה תקופה ארוכה, אני מתאר לעצמי שבעית החשמל קשורה איכשהו לשילוב לרוורס והפעלת המצלמה (אולי פוגעת בטעינת המצבר) אבל זאת פעם ראשונה שזה קורה....

המצבר ברכב חדש - בן שלושה חודשים, לאחר שהחלפתי מצבר בן 4 שנים....

לפני כשלושה שבועות הייתי צריך להניע את המצבר עם כבלים, לאחר שהשארתי מטען פלאפון מחובר למצת למשך רבע שעה ללא הנעה (מוזר, כזה דבר אמור לגמור מצבר?).

ברכב קיימת אזעקה, שיתכן שהיא בעייתית...

הרכב מניע עם כבלים, אבל בשילוב לרוורס (והפעלת מצלמה) הבעיה חוזרת..

סה"כ הרכב בסדר, אתמול עשיתי נהריה - תל אביב הלוך ושוב ולא היתה שום בעיה כולל שימוש מסיבי ברוורס ובמצלמה..

מחר אני נכנס לחשמלאי כמובן אבל רציתי לשמוע את דעת חברי הפורום.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

זה לא קשור לנסיעה לאחור ,כאשר מתח המערכת ברכב יורד מתחת ל 10 וולט

נורת ההגה נדלקת והמשאבה החשמלית מפסיקה לעבוד .

אני מאמין שאצלך ברכב יש בעיית טעינה שגרמה לפריקת המצבר ולרידת המתח .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהחשמלאי

לאחר בדיקה ברב מודד שהראתה נתונים לא מעודדים של 10-11... המסקנה היא שככל הנראה יש בעיה באלטרנטור מה שאומר שאו שצריך להחליף את האלטרנטור עצמו או לשפץ את הקלאץ' של האלטרנטור...

בינתיים לרשימת בעיות החשמל התווספו הגה חשמל לא עובד בכלל, מערכת עובדת לסירוגין, מנורת מצבר נדלקת לסירוגין. רכב כמובן לא מניע ללא כבלים.

בכל אופן זה על פי התרשמות ראשונית וכדי לדעת בוודאות יש לפרק ולראות...

שאלה - הבחור שאצלו בדקתי לא בדיוק חשמלאי מקצועי ומתקן "מתחת לבית".

לי מאוד חשובה הבטיחות והאחריות ולמיטב הבנתי אלטרנטור ומערכת החשמל באופן כללי זה משהו שלא כדאי "להתעסק" איתו.

לדעתכם, כדאי להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולהכנס לעסקן מורשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ברור שכן ,זה לא רכב לטיפול של חובבנים ,הבעיה יכולה להתברר במקום אחר ולא דווקא באלטרנטור

וגם תצטרך לבצע כיול מחדש למערכת ההגה .

כנס למוסך מקצועי שמכיר את הרכב .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...