Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב חדש - תקציב עד (מקס' מקס') 150-160K

rotman23
שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

אמא שלי נוהגת כבר 6 שנים על מאזדה 6 והגיע הזמן להחליף אותה.

היום היא הלכה לראות את הטויוטה פריוס ודיי התלהבה. השאלה שלי היא האם יש למה למהר? המחיר שלה הוא 154K וזה גבוה בהחלט מכל האחרות בקטגוריה (לא מדבר רק על היברידיות אלא על מכוניות כמו מאזדה 3 2.0) .

מה קורה לשווי הרכב הזה לאחר שהאחריות על הסוללות מסתיימת? ( 5 שנים).

קצת על השימושים של הרכב המבוקש , מעט מאד ק"מ בחודש (לכן גם עניין החסכון דלק לא כל כך קריטי) , צריך בגאז' גדול , לא פחות מ 1.8(גרים בחיפה ויש פה הרבה עליות(בגלל זה אני חושב שההונדה ההיברידית לא תסחוב..) , שיהיה רכב מפנק , בטיחותי מאד ועדיפות גבוהה לחיישני חניה גם מקדימה (למרות שמדובר בתוספת של כ 1600 ש"ח , אבל כשזה מגיע בילד אין ברכב זה הרבה יותר איכותי מן הסתם).

אשמח לקבל ממכם רשמים על הטויוטה פריוס כמו גם המלצות על אפשרויות אחרות.

תודה רבה על העזרה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לבדוק את סקודה אוקטביה, רכב גדול ומרווח ובגירסאות האלגנס גם מאובזר למדי. לדעתי לצרכים כמו שתיארת מיותר לרכוש את דגם ה-1.8 שהוא חזק מאוד "ולהסתפק" בדגם ה-1.4.

חיישני חניה קדמיים ברכבים בסגמנטים העממים תמיד תהיה תוספת, לעיתים מקורית בהתקנה מקומית ולעיתים אביזר אפטרמרקט. כמובן שרצוי להתקין דרך היבואן את כל האיבזור בכדי לא לפגוע באחריות.

אגב הזכרת מאזדה 3, גם היא יכולה להתאים, במיוחד עם מנוע ה-2 ליטר. היא מאובזרת למדי ומציעה תא מטען מרווח דיו.

אני חושב שעניין העלויות הוא שולי למדי, גם עם מנוע 1.6 כל רכב יתמודד עם העליות.

בהצלחה, שבת שלום וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...