Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Colin McRae Rally 04

A-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הורדתי את השמחק מהאימיול ועכשיו כשאני נכנס למשחק הוא פתאום יוצא לי לווינדוס, לא משנה מה אני עושה (קוויק-רייס, צ'מפיון...) ועשיתי את הקראק... (כאשר מתחיל הקטע שבו אני אמור להתחיל לנסוע המשחק יוצא!)...

מישהו יודע אולי מה הבעיה, איך לפתור את זה?.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה הבעיה לא בדיסק

שמתי לו את הקראק הזה

כי אם הבעיה היא דיסק אז לפני הכול הוא נותן הודעה להכניס את הדיסק

ולי כל המשחק פועל ורק שאתה ממש מתחיל לשחק אתה רואה את המכונית נותן גז ויוצא לווינדוס!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על המשחק, אז מישהו יכול להשיג לי ציטים ???אני אודה לו מאוווווווד...

המשחק גם ככה קשה ואני מת לנסות את הלנצ'יה אינטגרלה פליזז אנשים למי שיש צ'יטים שיפרסם..

תודה מראש

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על המשחק, אז מישהו יכול להשיג לי ציטים ???אני אודה לו מאוווווווד...

המשחק גם ככה קשה ואני מת לנסות את הלנצ'יה אינטגרלה פליזז אנשים למי שיש צ'יטים שיפרסם..

תודה מראש

יש לי שמירה עם המכונית הזאת פתוחה, תשלח ה"פ, ואני אנסה לשלוח לך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מראש

יש לי שמירה עם המכונית הזאת פתוחה, תשלח ה"פ, ואני אנסה לשלוח לך את זה.

אוקיי המון תודה אחי

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...