Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לסוג הדלק

Dan_Oved
שימו לב! השרשור הזה בן 7292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בעליו של קטנוע סאניאנג ניו-ג'ט..

כאשר רכשתי את הקטנוע, הסוכן במטרו אמר לי בפרוש למלות לקטנוע דלק 95 נטול עופרת..

אבל הבעיה היא שכל בעל קטנוע שאני מכיר אומר לי שהוא ממלא 96 נטול עופרת בנוסף שאני נוסע לתחנת דלק המתדלקים כול הזמן מתפלאים שאני לא ממלא 96 אלא 95...

למי להאמין לסוכן במטרו או לכל השאר? האם זה משנה איזה סוג דלק אני משתמש בקטנוע? אנא עזרו לי, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר למטרו שוב, תשאל אותם שוב אם אתה צריך 95 נטול ומה שהוא אומר לך זה מה שתעשה. ותשאל אותו אם הוא בטוח.

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעליו של קטנוע סאניאנג ניו-ג'ט..

כאשר רכשתי את הקטנוע, הסוכן במטרו אמר לי בפרוש למלות לקטנוע דלק 95 נטול עופרת..

אבל הבעיה היא שכל בעל קטנוע שאני מכיר אומר לי שהוא ממלא 96 נטול עופרת בנוסף שאני נוסע לתחנת דלק המתדלקים כול הזמן מתפלאים שאני לא ממלא 96 אלא 95...

למי להאמין לסוכן במטרו או לכל השאר? האם זה משנה איזה סוג דלק אני משתמש בקטנוע? אנא עזרו לי, תודה.

אמרו לך 95 לא?

אז מה אתה שואל בעלי קטנועים אחרים?

ואם יש להם קטנוע אחר?

חוץ מזה שאם אני לא טועה הניו ג'ט הוא 50 סמ"ק, אז הדלק שלו לא תלוי בשימון המערכת ולא בעופרת כלל (גם ככה אין עופרת בדלק של ה96 היום).

אתה יכול לשים 95/96/98 איך שבא לך.

אני בראנר הייתי שם 98 אחרי שהחלטתי כי התוספת מחיר הקטנה ביותר הזאת היתה שווה לי את זה.

תכלס, זה לא ישנה לך כלום.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקטנועים או אופנועים עד קומפרסיה 200 PSI זה לא ממש משנה אם זה 95 או 96.

השוני היחידי הוא ש95 נטול עופרת(שאתה לא ממש זקוק לה).

ואילו 96 יש בו עופרת שעוזרת בשימון השסתומים במנועים שעדיין הראש מנוע בהם היה ברזל, השימון של השסתום במוביל שלו היה מהעופרת בדלק, אבל מכיוון שרוב המנועים היום אינם בעלי ראש מנוע ברזל אלא אלומניום העופרת בדלק כבר לא שימושית אלא רק מזהמת את האוזון, ולכן לאט לאט יותר ויותר יצרני מנועים לא ממליצים להשתמש בו.

לשיקולך :mad:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סח הכל מבלבל את האויב, לא יותר. :mad:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה, אבל עוד שאלה אחת,

ואם אני מערבב בין שני סוגי הדלק, 95 ו96... נגיד שיש רבע מיכל 95 וכל השאר 96? זה מזיק?

היפרוי?

tygger בולם את פיו הפעם...

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה, אבל עוד שאלה אחת,

ואם אני מערבב בין שני סוגי הדלק, 95 ו96... נגיד שיש רבע מיכל 95 וכל השאר 96? זה מזיק?

היפרוי?

tygger בולם את פיו הפעם...

:lol::lol::mm_yeah:

"או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק" (מוטי גנץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...