Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה| (שימו לב, זו שאלה, זה לא גשר הירקון) בקשר לתיקון Audi 80

TimsSin
שימו לב! השרשור הזה בן 4928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז יש לי אודי 80 בחניה יושבת כבר שנה...הורדנו אותה מהכביש.

לאחרונה עברתי טסט ומחפשים לי רכב אישי,חשבתי אולי לתקן אותה ולנסוע כבר בה..

ככה היום נכנסתי לרכב לנסות להתניע ולא הייתה שום תגובה מהרכב מן הסתם.

אז חשבתי,האם יספיק למלאות מים שמן דלק ולהחליף מצבר והרכב יתוקן? או שצריך עכשיו הרבה מאוד כסף בהחלפת חלקים וכאלה דברים ??

שוב , אני מזכיר שהרכב לא נסע שנה בערך...אז אולי פשוט יש "להחיות" את הרכב ולא להחליף חלקים? כלומר,האם לגרום לה לנסוע יעלה לי הרבה כסף או כלום?

תודה רבה.

*** - - - - יספיק לי רק לדעת בערך כמה כסף יעלה לתקן אותה סתם ככה בשביל ידע כללי לראות אם שווה לי לתקן אותה - - - - -******

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,לעיתים קרובות הרכב לא היה מתניע ואז היינו מתניעים אותו בעזרת כבלים של המצבר מרכב אחר והוא היה מתניע...

ואז הוא לא התניע אז כבר נשבר לנו ושמנו אותו בצד. משהו כמו שנה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנה האוטו?ישור קו יעלה לפחות 1000-1500 שמנים, ברקסים ,נוזלים ,פלגים, ופילטרים

יש את האגרת הטסט שצריך לשלם .מצבר חדש

בכלל רשמתה בהתחלה שהורדתם את האוטו מהכביש ,יש לכם רשיון כתום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שנת 94'.

הורדנו את הרכב מהכביש בשביל להפסיק לשלם עליו את כל האגרות והביטוחים ..כי לא השתמשנו בו.

לירוי - השאלה שלי היא האם לאחר שהרכב ישב שנה-שנה וקצת,יש צורך בהחלפת חלקים וכאלה או שפשוט יש "להחיות" את הרכב? כלומר לשים נוזלים להחליף מצבר וכאלה דברים...והרכב יזוז? או שמא רק הטיפולים בו יעלו לי 10-20 אלף ? כי אם ככה לא שווה לטפל בו וכבר עדיף להביא איזה רכב שנת 2001 ככה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדנו את הרכב מהכביש בשביל להפסיק לשלם עליו את כל האגרות והביטוחים ..כי לא השתמשנו בו.

האם אבא שלך הלך למשרד הרישוי וביקש להוריד את הרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אבא שלך הלך למשרד הרישוי וביקש להוריד את הרכב ?

כן,החבר הורד מהכביש.

אז לאור זה שעברתי טסט בזמן האחרון,מחפשים לי רכב אישי,ובמקום לקנות אחד יד שניה ממישהו,חשבתי על לתקן את האודי שלנו.

עכשיו אני רוצה לדעת אם טיפול כזה יעלה לי יותר מ10 אלף?? כי אם כן אני כבר אעדיף לקנות איזה פיז'ו 206 שנת 2002 או משהו באיזה 20-25 אלף ככה...אולי אפילו פחות.

או שמא הטיפול הוא טיפול בסיסי של הכנסת נוזלים,החלפת מצבר וכאלה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אבא שלך בסך הכל הקפיא את הרשיונות, אז אתה תצתרך להוציא רשיון רכב חדש ולעבור טסט , אני מניח שבמידה והוא היה תקין לפני שהעמדתם אותו אז השקעה לא גדולה אמורה להיות להחזיר אותו לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,החבר הורד מהכביש.

תשאל את אבא, אם הוא עשה עשה "הורדה" או "הקפאה/הפקדה"

אם הוא ביקש להוריד את האוטו - אז האוטו הזה כבר לא יסע, זה מהלך חד כיווני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי איתו והוא אמר לי שהוא הקפיא...והוא עשה את זה בטלפון לא הלך אישית למשרד הרישוי

אז מה שאתם אומרים זה שהרכב צריך לעבור טסט ולחדש רישיונות ..ואז כמה טיפולים קטנים ובסיסיים והרכב יזוז?

או שבגלל שהרכב ישב שנה אז כל החלקים והצינורות התייבשו ונהרסו יש צורך בטיפול גדול שעולה מעל 10אלף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שהרכב עומד שנה בסך הכל, זה לא כל כך הרבה זמן, בכל אופן לפני שתיגש עם הרכב לטסט הוא יצתרך לעבור בחינה של כל הצינורות והמכלולים לבלאי ויובש.

שוב במידה והרכב היה תקין לפני שהוקפא אין סיבה להגיע לסכומים כאלה גדולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

אני לא ממליץ לך לצאת להרפתקה כזאת עם רכב כזה מכיוון שזהו רכב

שעלות ההחזקה וצריכת הדלק שלו היא גבוה מאד ויש בעיה קשה של זמינות חלפים לדגם הזה .

לדעתי כדאי לך להשקיע את הכסף ברכב שמתאים לך יותר כגון הדגמים האלו שהצעת

וכך שיהיה לך גם רכב שהוא בעל ערך במכירה שלו שלא כמו הענתיקה הזאת שכל כסף

שתשקיע בו כנראה לא יוחזר .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...