Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס צלצולים בהאצה - האם פלגים?

baer
שימו לב! השרשור הזה בן 4960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי פורד פוקוס 2005, מיד אחרי שקניתי אותה שמתי בטיפול גדול (120000 ק"מ) במסגרתו הוחלפו פלאגים (וגם טיימינג ומשאבת מים). זה היה לפני חודשיים.

לאחר שלקחתי אותו שמתי לב שיש צלצולים קלים בהאצה וגם כשהמנוע קר (דקה-שתיים ראשונות), והתחלתי להתעניין מה המקור שלהם (המוסך טען שזה נובע מפולי מנוע לא ישר לחלוטין אבל אני די בטוח עכשיו שלא).

היום השגתי מפתח פלגים מתאים וראיתי שהפלג הוא דגם T16VR-U10 של חברת DENSO.

זה הפלג - http://www.sparkplugs.co.uk/pages/database/plug-detail-ccp.asp?partno=T16VRU10

באתר של חברת DENSO אכן רשום שזה לפוקוס 1.6 - קישור

עכשיו יש לי שתי שאלות -

1. האם יכול להיות שזה המקור לצלצולים? קראתי כאן שלפוקוס צריך רק פלגים של פורד מצד אחד ומצד שני באתר DENSO מצויין שזה מתאים.

2. האם זהו פלג של 60000 ק"מ (פלטינה)? בזמנו שאלתי את המוסכניק האם הוא שם לי פלגים פלטינה של 60000 ק"מ הוא אמר לי שכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

אתה מתכוון בוודאים למצת פלטיניום או אירידיום, ולא פלטינה.

אם אתייחס לעובדה שקודם לצלצולים הוחלף שרשרת טיימניג, ומצתים, יש להניח שהבעעיה בהרכבה לקויה שלא במקומה של שרשרת הטיימינג.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב רצועת טיימינג לא שרשרת.

הרכב עשה מאז כבר כ-1000 ק"מ ולמעט העניין הזה אין שום בעייה האם הגיוני שהרכבת רצועת טיימינג לא בצורה נכונה תגרום להשפעה כ"כ מינורית? הייתי מצפה יותר לרעשים של טחינה או שלא יניע בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אתה טועה, אטעות של שן עד שניים לא יכולה לגרום לנזק מיידי, אלא רק לצלצולים, שבעיני הם לא מינוריים, ועלולים לכרום לנזק למנוע בטווח הארוך.

מומלץ שתחזור למוסך לבדיקת הטיימינג, מבל לשלול את נושא המצתים.

רכבי פורד אוהבים מוטוקרפ, ולא אוהבים מצתים אחרים, אם כי מצתי דנסו נחשבים איכותיים.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

קרא כן בשרשור המצורף, בנוגע לצלצולים בפורד פוקוס:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=291985

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצילצולים לא היו בודאות לפני הטיפול, הייתי מנסה להרכיב מצתים מסוג אחר (מקוריים של מוטורקראפט עדיף). רוב הסיכויים שזה הגורם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך, האבחנה היא שהרעש לא מגיע מהמנוע אלא מהחלק האמצעי של האגזוז (ממיר קטליטי), כשנוגעים יש רעש של משהו משוחרר בפנים. יחזור אלי עם הצעת מחיר.

האם זה אומר שממיר גמור?

ראיתי שלא נהוג לשים מקורי עקב מחירו הגבוה, האם כדאי להביא מחו"ל עקב הפרש המחירים? זה משהו שמסוכן להעלות למטוס?

http://www.amazon.com/MagnaFlow-94104-Universal-Catalytic-Converter/dp/B000XQQPZU/ref=sr_1_1?s=gateway&ie=UTF8&qid=1285575100&sr=8-1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...