Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלי פגו 407 שנת ייצור 2006 ומעלה - מה טמפרטורת העבודה של המנוע אצלכם?

ytzhak
שימו לב! השרשור הזה בן 3706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי ברכב הטמפרטורה היא קבוע על 95-100 מעלות - קו אחד מעל החצי, לדעתי זה לא תקין למרות שבמוסך פגו אמרו לי שזה תקין.

אשמח לדעת אם זה באמת תקין ואיך זה אמור להיות בפועל.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אצלי ברכב הטמפרטורה היא קבוע על 95-100 מעלות - קו אחד מעל החצי, לדעתי זה לא תקין למרות שבמוסך פגו אמרו לי שזה תקין.

אשמח לדעת אם זה באמת תקין ואיך זה אמור להיות בפועל.

תודה.

מדוע ולמה אתה חושב שזה לא תקין ?

יש רכבים שטמפ' העבודה תקינה בתנאים מסויימים היא 110 מעלות צלזיוס.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רמת הדיוק של חיישן חום מסוג NTC ברכבים הינו כ-3 מעלות צלזיוס פלוס/מינוס בפועל הם הרבה יותר מדוייקים בסביבות פלוס/מינוס מעלה אחת.

2. הסטייה המקסימלית המותרת של שעון החום הינה כ-10 מעלות צלזיוס, בפועל מבדיקה שערכתי בגולף דור 4 עם תוכנת VAG-COM התפלאתי לגלות שהדיוק הוא בסביבות 2 מעלות צלזיוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם ה VAG שלך? אין רמת סטייה מותרת ואין שום תקן. שעוני חום יכולים לזייף עד יותר 20 מעלות בלי בושה (במיוחד בתחום טמפ' העבודה), גם להרבה משעוני החום כלל אין אינדקציה של טמפ' עליהם והנהג מחליט על דעת עצמו שבאמצע זה 100 מעלות..כי ככה הוא שמע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי כתב תקן ?

מאיפה הנתון של סטייה של 20 מעלות צלזיוס ? עם סטייה כזאת אין צורך בכלל שעון חום 8)

ברכבים בהם שעון החום מחולק לשנתות ובהם מצויינת הטמפ' גם בהם הסטייה 20 מעלות ?

1. ברכבי קונצרן VAG מפרט הבדיקה של שעון החום מאפשר סטייה מקסימלית של 10 מעלות צלזיוס.

2. חיישני חום בעלי 2 מגעים עם ארקה בגוף המדווחים למחשב הרכב/שעון על טמפ' העבודה ועם כיול להפעלת מנורת אזהרה בלוח השעונים על טמפ' נוזל קירור גבוהה מידי הסטייה אצל רוב הייצרנים הינה כ-3 מעלות צלזיוס (וזה בדוק !).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין הטמפרטורה, חשוב לי רק לציין כי גם בנסיעות בין עירוניות ארוכות במהירות גבוהה, תמיד הטמפרטורה קו אחד מעל החצי..

יכול להיות בעיה במד הטמפרטורה/טרמוסטט/רדיאטור, או שלבסוף זה תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף שרציתי לעדכו בו שיוסיף מידע על העניין.

כאשר הרכב ללא מזגן, כאשר הוא מגיע לקו שאחרי החצי ואפילו עובר אותו מעט, נכנסת הוונטה לפעולה ומורידה אותו חזרה ל 90. בנסיעה העניין הזה לא בא לידי ביטוי והרכב תמיד, בכל מצב, קו מעל ה 90

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההצפה, עוד בדיקה שביצעתי אשר יכולה לשפוך אור על העניין למקצועני הפורום.

באיזור העליון של הרדיאטור, הטמפרטורה מגיע ל 109 מעלות, ובחלקו התחתון ל 101 מעלות

בצינור הכניסה מהמנוע לרדיאטור הטמפרטורה כ 107 מעלות ובצינור היציאה 98 מעלות.

הוונטה נכנסת רק באזור 110 מעלות ומפסיקה ב 105 מעלות, ללא הדרגה ורמות במהירויותיה.

כל הטמפרטורות נבדקו עי פלוק לייזר מתקדם ומדוייק מאוד.

אשמח להערותיכם המקצועיות בעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...