Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השופט קבע כי פסילת רישיון לנהג לא יעילה ולא תורמת

הילה ר
שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי בכתבה של Ynet http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3955260,00.html

כי השופט טננבויים גזר על נהג שנמצא אשר בשיכרות 11 חודשים של שלילה בעוד שהחוק אומר כי צריך לפסול לשנתיים ומעלה.

שאר ההתבטאויות שלו הרתיחו אותי.

אני חושבת שאסור לשתות ולנהוג.ואם כבר נתפסת,צריך עונש חמור יותר.

כי אם אתה נוהג שיכור אתה לא מסכן רק את עצמך אלא גם כל נהג בכביש.

מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את שאר המסמך?

הנאשם חטף גם עבודות שירות. זה בהחלט לא נחמד, במיוחד כשאין לך רכב להגיע אליהם. ויותר מועיל משלילה שלא מעניינת אף אחד, כי אפשר לנסוע מסתבר גם בלי רישיון. אחרת כל כך הרבה אנשים לא היו עושים את זה.

לטעמי האישי, שתייה ונהיגה = כלא, לפחות מינימום שבמינימום, על תנאי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת בתי הסוהר תקרוס מעומס השיכורים שיציפו אותה.

אני בעד ענישה חמורה ביותר וקנסות כספיים גבוהים במיוחד, בנוסף נהג שנתפס נוהג בשלילה יכנס על כך לכלא.

זו דעתי, אך המציאות רחוה מאוד מהמחשבות ומהצפיה שלי ממערכת הענשה שלדעתי מאוד סלחנית עם פושעים מסוג זה.

(וכן אדם שנוהג כאשר הוא שיכור הוא פשוע באותה רמה של אדם שאוחז סכין ביד).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופט טננבוים בדעה כי יש להעניש את הנאשמים בשכרות על פי מדרג, ככל שרמת האלכוהול גבוהה יותר כך הענישה צריכה להיות חריפה יותר, דבר דומה קיים גם בעבירות של מהירות מופרזת.

ולכן הוא "מתעלם" מפסילת המינימום של שנתיים ימים .

פסק הדין שהובא כאן הוא אחד מיני רבים מפסקי הדין ברוח דומה.

המדינה כמובן לא קיבלה את החלטותיו ועירערה עליהן וברוב המקרים הוחמרו העונשים

אפשר לקרוא פס"ד כאן בערעור הדן בעיניינם של 5 נאשמים

http://www.lawdata.co.il/UpLoad/PsakDin/654492.rtf

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל'

האמת שאני מתנגד קצת להצהרה הזו שלך.:evil:

לא כל אדם שאוחז סכין ביד הולך להשתמש בה כנגד אדם או חיה.

וזה אומר לך אספן שנושא עליו סכין לעבודה יום יום. בצעי חיפוש בפורום על ההודעות והדעות שלי בנושא ותביני:idea:.

עם זאת האנאלוגייה דיי ברורה.:arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בכתבה של Ynet http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3955260,00.html

כי השופט טננבויים גזר על נהג שנמצא אשר בשיכרות 11 חודשים של שלילה בעוד שהחוק אומר כי צריך לפסול לשנתיים ומעלה.

שאר ההתבטאויות שלו הרתיחו אותי.

אני חושבת שאסור לשתות ולנהוג.ואם כבר נתפסת,צריך עונש חמור יותר.

כי אם אתה נוהג שיכור אתה לא מסכן רק את עצמך אלא גם כל נהג בכביש.

מה אתם אומרים?

לפי הכתבה השופט כלל אינו מתנגד לענישה משמעותית של נוהגים בשכרות. עם זאת הוא טוען כי שלילת הרשיון הינה ענישה לא יעילה, וכנראה צודק בכך - ולכן הטיל עונש אחר - 250 שעות לשירות הציבור שוות ערך למספר שבועות עבודה, כלומר שוה ערך לכחודש וחצי משכורת. בהחלט עונש לא מבוטל, ואם ניתנת דרך לפרוש את השעות עת תקופה ממושכת מדובר במטרד לא קטן.

יש בפסק מסר ברור לרשויות - אי שביעות רצון מחוסר אכיפת שלילת הרשיון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? הוא צודק. היום אפשר לנהוג גם בלי רישיון. צריך עונשים רציניים, כמו מאסר, או קנסות מטורפים שיגיעו לכדי אלפי שקלים (יותר מאלפיה אחת), וסנקציות מידיות - הרבה יותר הגיוני. פתאום אנשים לא ירצו לעבור עבירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת בתי הסוהר תקרוס מעומס השיכורים שיציפו אותה.

אני בעד ענישה חמורה ביותר וקנסות כספיים גבוהים במיוחד, בנוסף נהג שנתפס נוהג בשלילה יכנס על כך לכלא.

זו דעתי, אך המציאות רחוה מאוד מהמחשבות ומהצפיה שלי ממערכת הענשה שלדעתי מאוד סלחנית עם פושעים מסוג זה.

ל'

אם היית יודעת שאתה יכולה להיכנס לכלא עם רוצחים אנסים ועוד מאותו הסוג היית חושבת פעמיים לפני שהיית עולה להגה שיכורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם שלנו מה שמדבר פה זה כסף , אם הקנס על נהיגה בשיכרות ברמה מסויימת יהיה 2000 שקל אנשים באמת יתחילו לחשוב פעמיים לפני שהם יעלו על ההגה שיכורים , אף אחד לא רוצה לתת במתנה 2000 שקל למשטרת ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. את הקנס משלמים לטובת אוצר המדינה ולא משטרת ישראל.

2. גם על שימוש בסלולרי אמרו שאם יעלו את תמחור הקנס, אנשים יחשבו פעמיים לפני שיעשו זאת בנהיגה. :roll:

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא המשכתי לקרוא את הכתבה המטומטמת הזאת אחרי ההתחלה הבאה:

פסילת רישיון לנהגים שיכורים: לא יעילה, ולא תורמת דבר לחברה. "מחקרים מראים ש-60% מהנהגים שרישיונם נפסל ממשיכים לנהוג בזמן פסילה, מכאן שעונש הפסילה לא תמיד אפקטיבי",

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני מתנגד קצת להצהרה הזו שלך.:evil:

לא כל אדם שאוחז סכין ביד הולך להשתמש בה כנגד אדם או חיה.

וזה אומר לך אספן שנושא עליו סכין לעבודה יום יום. בצעי חיפוש בפורום על ההודעות והדעות שלי בנושא ותביני:idea:.

עם זאת האנאלוגייה דיי ברורה.:arrow:

ברווז אני יודעת שאתה חבר בפורום סכינים, קראתי בעבר.

כוונתי היתה ואני בטוחה שאתה יודע זאת, לאנשים שהם רוצחים, פושעים, גנבים שהסכין עבורם היא כלי נשק ומטרת השימוש בו היא לצורך דקירה, איום וכו'.

אם היית יודעת שאתה יכולה להיכנס לכלא עם רוצחים אנסים ועוד מאותו הסוג היית חושבת פעמיים לפני שהיית עולה להגה שיכורה.

עדין אנשים ישתו וינהגו.

אחרת איך תסביר את בתי הכלא שמלאים לא רק ברוצחים, ואנסים, אלא גם בגנבים, רמאים וכו'.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז אני יודעת שאתה חבר בפורום סכינים, קראתי בעבר.

כוונתי היתה ואני בטוחה שאתה יודע זאת, לאנשים שהם רוצחים, פושעים, גנבים שהסכין עבורם היא כלי נשק ומטרת השימוש בו היא לצורך דקירה, איום וכו'.

זה שאני יודע זאת, לא גורע מכמה שהשורה שכתבת צורמת לי באוזן.

הבעייה שלי היא עם הקלות שבה אנשים משייכים סכין לאלימות,בלי לחשוב ובלי להוסיף יותר מדיי מילים-לא היית צריכה לומר כלום על פושעים, רק להגיד "סכין ביד", ואפילו אני הבנתי את המשמעות.

אבקש ממך רק להוסיף בפעם הבאה את מה שכתבת פה למעלה-"כוונתי היתה לאנשים שהם רוצחים, פושעים, גנבים".

כי רק עבורם סכין היא נשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...