Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שבוע ימים עם פיאט 500 1400 סמ"ק חדשה!

daphne_n
שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם לאחר התלבטויות רבות בנושא, מה לקנות, מה לקנות, משומש לא משומש וכו'.

והרי החדשות, הוחלט בסוף ללכת על ח ד ש!! בסופו של דבר פיאט הציעה לנו מימון של פריים מינוס 3, לאחר שפנינו אליהם עם העסקה הזאת (אחרי שרוני יידע אותי על המבצע שחברה שלו רכשה את הרכב שלה).

בסופו של דבר הוחלט ללכת על הגירסא היקרה יותר (אבא שלי כנראה אמר פיאט חרא חברה עדיף לקנות לה כבר את הטוב ביותר מהדגם הזה). בוא נגיד שאבא שלי לחץ עליי לקנות סוזוקי סוויפט ואני בשלי, התאהבתי נואשות ברכב הזה (אך יש להגיד שגם אבי נהנה לנהוג ברכב וגם מהמראה של הרכב).

נסיעת מבחן עשיתי בזמנו על הפיאט 500 1200 סמ"ק. כשקניתי את ה500 1400 לא עשיתי כלל נסיעת מבחן. לאבא שלי נמאס מהחפירות שלי והחליט לסגור עסקה.

ההבדל בין ה1200 ל1400 הוא עצום אם זה באבזור או ברמת ביצועי מנוע. אם פיאט 500 רק 1400 סמ"ק 100 כ"ס.

לקח לפיאט 15 ימי עסקים עד שקיבלתי את בונו שלי :D

בוא נגיד ככה, קיבלתי את הרכב עם כחצי מיכל. תידלקתי שבוע שעבר מיכל מלא כולה 20 ליטר בערך.

בכל מקרה עד שאני לא אעבור את ה500 ק"מ לפחות בעיניי צריכת הדלק איננה רלוונטית.

מה שאני כן יכולה להגיד. הגיר לא נורא!! באמת שלא. ברגע שמתרגלים לתפעול שלו ולצורה שבה הוא מגיב. זה אפילו דיי נחמד כי הרכב נוסע בצורה מאוד רגועה (ובטוחה!!). בעיר אפילו אני שמחה לנסוע כך כי ככה אני נוסעת לאט ורגוע ללא חשש שאדרוס אנשים .

המצב ספורטיבי הוא מטורף, האוטו מאיץ בצורה פסיכוטית, אומנם קצב העברת ההילוכים מהיר אך הוא מאוד אגרסיבי, לא תמיד לרוחי. אך אין להגיד כיף לתת בו לחיצה על הגז ברמזור ולעוף.אך יש להגיד שצריכת הדלק היא כ30% יותר גבוהה ולכן אינני משתמשת במצב ספורטיבי הרבה.

בתוך העיר מצב ידני, בהחלט חביב ונחמד העברת ההילוכים נוחה מהירה וחלקה.אני משתמשת באופציה זו בעיקר בתוך העיר כשאין לי עצבים לרובוטי.

אך בסה"כ אני לא משחקת יותר מידי עם ההילוכים, התרגלתי לפעולה של הגיר ואני אפילו דיי נהנית.

שלא נדבר שהיום כשיש פקקים, בניגוד לעבר, אני שמחה! אני אומרת איזה כיף עוד 20 דק' באוטו המותק שלי, שומעת מהאייפון מוסיקה באיכות מדהימה.

איכות הריפוד נוחה בטירוף! אומנם כריות הראש קשות ולא נעימות כלל.

מערכת הסאוונד מתוחכמת ומדהימה להפליא, הרמקולים מוציאים איכות סאוונד מדהימה, ועצם האופציה שאני יכולה לחבר את האייפון ולהעביר שירים מההגה (וגם לראות איזה שיר מתנגן והכל דרך לוח המחוונים) והבלוטות' שעובד בצורה חלקה - כיף!.

אין לתאר, אני מרוצה. גם המערכת עצמה של BLUE AND ME שאתה נותן הוראות למערכת/ אישה בריטית להתקשר לכך וכך , עובד בצורה יפה מאוד. היא אפילו מבינה את המבטא שלי חחח

בכל אופן. הרכב מתומחר במחיר חסר פורפורציות, אך אין מה לעשות, מדובר ברכב נישה, מסובב ראשים. נוח! תא המטען ענקי יחסית לפורפורציות הקטנות שלו. הג'אנטים יפהיפיים.

אומנם שילמתי מחיר גבוה (מאוד!) אך אני מרוצה מהאוטו עצמו. מהצורה בה התנהלה העסקה בסוכנות פיאט תל אביב – הרבה פחות. התנהלו שם בצורה מאוד לא מקצועית בעת הגעתי לחתימת עסקת המימון.

בכל מקרה, מצטערת שחפרתי. ללא ספק (בעיני) קנייה טובה איכותית ונוחה 

דפנה.

מוסיפה תמונה של החתיך!

41204_433583912659_732697659_4765883_5006702_n.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאור מקסים לחווית קניה של רכב על יידי אשה:-o

רוני

גש לאסוף את עמלתך:-o

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצורה בה התנהלה העסקה בסוכנות פיאט תל אביב – הרבה פחות. התנהלו שם בצורה מאוד לא מקצועית בעת הגעתי לחתימת עסקת המימון.

תוכלי לפרט בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותק של אוטו.

תתחדשי, תיהני וסעי בזהירות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שאשה קוראת לרכב "חתיך" וגבר קורא לרכב שלו "חתיכה"?

אלא אם כן הגבר או האישה בעלי נטיות כאלו ואחרות אז אני לא רואה מה הבעיה עם זה8)

תתחדשי, רכב וצבע מאוד יפים.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה תודה רבה על האיחולים וחן חן על המחמאות :) אני שמחה שאני מייצגת פה נק' מבט חדשה שלא ציפיתם לה (תודו!)

בנוגע למה שנשאל:

תוכלי לפרט בבקשה?

הסיפור היה שדיברנו עם הסוכן בפיאט תל אביב. סגרנו איתו כי אנחנו לא לוקחים את עסקת פיאט רילקס (לא משתלמת) וכי נלך על המימון "ללא ריבית" (פריים מינוס שלוש).

כשהגענו ביום שנקבע לחתום על עסקת המימון ולאשר את העסקה לפועל. היו כל כך הרבה תקלות שאני ואבי כמעט הרמנו את הרגליים וברחנו. זה התחיל בכך שאבא שלי רשם לו צ'ק על סכום מסויים (מקדמת הרכב) והבחור של פיאט לא זכר לעשות לנו הנחה מסויימת (לא היה לי צורך בקודן מה שנותן הנחה של 800 שקלים) אז אבא שלי קרע את הצ'ק ורשם צ'ק חדש. לאחר מכן עברנו לנציג של חברת המימון, שהיה פשוט מעצבן ברמות. לא הגיע מאורגן כולו משרטט ומקשקש כמו ילד היפראקטיב וחסר סבלנות על דפים ו"מסביר" לנו את העסקה שבחרנו. כמובן שהוא טעה והתחיל להסביר לנו על פיאט רילקס (כל המסמכים שהודפסו היו עבור פיאט רילקס) כאשר הוסבר לו שבחרנו את העסקה השנייה היו צריכים לדבר עם הבנק להוציא מסמכים חדשים בריבית נמוכה יותר והבחור בזמן הזה ממשיך לקשקש בפורענות חסר סובלנות וחוסר כבוד מוחלט כאילו אני עושה איתו עסקה על 10 שקל. זה היה מרגיז מאוד! אני, בתור מישהי שנותנת שירות למשתמשים (אחראית מחשוב) בחיים לא אצא כזאת חסרת מקצועיות כמוהו! הייתי מתארת לעצמי שלחברת מימיון יש מספיק מימון לאפשר לבחור הזה איזה פנקס לקשקושים שלו ולא דפים משומשים ממדפסת.

לאחר מכן שחיכינו כ20 דק' למסמכים מהבנק כמובן הבנק טעה!! ובמקום לרשום מינוס 3 (ריבית) היה להם קשה מידי והכניסו מינוס 2.9. אז שווווב אבא שלי קרע את הצ'ק שנתן לאדון חברת המימון ורשם צ'ק חדש (בנתיים 2 צ'קים לזבל) ואז התחילו החישובים כמה הם צריכים להוריד פה וכמה פה. אני ואבא שלי כבר איבדנו את הצפון זה היה כבר ממש ממש מרגיז.

שלא נדבר שלאחר שבוע פתאום הנציג של פיאט מתקשר ואומר אההה אבא שלך שכח לחתום בנוסף אליך על המסמכים של המימון הוא צריך לחזור לסוכנות!

בקיצר שירות חסר מקצועיות לחלוטין, מדובר במאה אלף שקל ומעלה ומתייחסים כאילו את משקיע שקל.

הייתי מצפה לארגון, קלסר/פנקס מאורגן עם הסברים ריאלים ולא קישקושים והבלים שאתה לא מוצא את עצמך.

בקיצור, לסוכנות פיאט תל אביב כנראה לא אחזור, אלא אפנה לפי המלצת רפי לין לסוכנות פיאט בנתניה.

פשוט בדיחה!

א ב ל קיבלתי את הרכב אז מבחינתי הניסיון המר הזה נמחק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור אכן מרתיח. טוב לראות שאישרו לך את המבצע של סקרוניקס, למרות ש"נגמר" והחל ה"רילקס" (שאני לא באמת מבין איך קוראים לזה מבצע).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, לסוכנות פיאט תל אביב כנראה לא אחזור, אלא אפנה לפי המלצת רפי לין לסוכנות פיאט בנתניה.

פשוט בדיחה!

בדיחה? ניגשתי לסוכנות פיאט בחיפה באוגוסט 2008 כדי לקנות פונטו, הנציג המליץ לקנות פאביה - אז זה מה שעשיתי. עד היום כשאני נזכר בזה אני פשוט מת מצחוק, כשאני מספר את זה לאנשים הם נופלים על הרצפה מרוב צחוק. את הסיפור המלא כתבתי פה מס' פעמים וגם בפורום פיאט.

מה שכן, הבנתי שהם סגרו את אותה סוכנות כבר לפני תשעה חודשים בגלל עומס תלונות של לקוחות. בתור נציג שירות שנותן שירות להרבה מאוד לקוחות ביום - השירות שקיבלתי בזמנו היה מזעזע! (וגם במוסך המורשה עם האונו בחלק מהמקרים). גם בצ'מפיון נתקלתי בבעיות בשירות, אבל בבעיות בשירות כמו שנתקלתי אצל פיאט זה היה פשוט מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול קיבלתי גם אני פיאט בראבו חדשה. הגעתי עם הבוס שלי לשחרר את הרכב שם המתינו לי בתוך אולם סגור {הסוכנות ביגאל אלון} והחלו להסביר לי על הרכב. הבחור התחיל בספירת כריות האוויר וציין שיש לרכב 9 כריות אוויר! . שאלתי אתה בטוח ? והוא בשלו בהחלט! . נו מילא . התיישבתי במושב הנהג כאשר אני מתחיל לכוון את המושב שיתאים לי - שאלתי אותו האם ההגה מתכונן למרחק? הוא ענה לי: לא ,רק לגובה ! . התפלאתי מאוד שרכב מודרני חסר את אופציית הכוון הבסיסית הזאת {מה גם שזכרתי במעורפל שכוננתי את ההגה למרחק בנסיעת המבחן . כשהגעתי הביתה והתחלתי לקרוא את הספר של הרכב כמובן שגם מצאתי שההגה מתכונן לגובה ושברשיון מצוינות 6 כריות אוויר ולא 9 .

ויש עוד כמה דוגמאות אבל אני חשוב שהכיוון מובן . בתקופה האחרונה יצא לי להיות בכמה סוכנויות לפני רכישת הרכב אני חייב לציין שבאף אחת מהם לא מצאתי סוכן אחד שמבין או יודע לענות על שאלות רציניות על הרכבים אותם הוא מוכר שלא נדבר על להכיר את המתחרים . גם בנסיעות המבחן התאכזבתי מאוד כאשר היכולת המקסימלית של המלווים היתה גג לדעת לתפעל בקושי את מערכות הרכב ובאילו צבעים ניתן לקבל את הרכב .

בתור סוכן מכירות בענף אחר לגמרי אינני מרשה לעצמי לגשת ללקוח אחד בלי לדעת בדיוק מה כל מוצר עושה וכיצד הוא פועל . חבל שבאולמות התצוגה זה ממש לא ככה.

בכל מקרה כשנכנסתי לרכב שכחתי הכל . משהו טוב קורה לפיאט הרכבים באמת איכותיים הרבה יותר היום , היכולת הדינמית ללא תחרות הרף המחירים שלהם והעיצוב מצויין ברוב הרכבים {לטעמי} אני מקווה בשבילם שגם יצליחו להיפטר מהסטיגמה של הטרטנה ואז הם בכלל יהיו בכוון הנכון.

RACING

because football ,baseball , bowling & golf only require

ONE BALL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למין של הרכב זכר או נקבה

כידוע לכם באנגלית דומם זה IT אבל...

לכל כלל יש יוצא מהכלל

כידוע לכל אנגליה שלטה פעם על מעל חצי עולם אימפריה אימפריה.

כדי להגיע לכל קצוות האימפריה צריכים צי אוניות? צריכים!!

אוניה באנגלית זה SHE דהיינו נקבה ולא IT כשאר הדוממים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...