Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"חות להולכי רגל (פוצל מ: ברכות על הפורום !)

יובל
שימו לב! השרשור הזה בן 7909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפרופו סתימות משטרת ישראל, לא מזמן גיליתי שהאדיוטים נותנים דוחות להולכי רגל על זה שהם לא עוברים במעבר חציה

הם פשוט נעמדים במקום כלשהו ועושים "מארב"..... חסרי חיים, במקום להציל חיים של אנשים זה מה שהם עושים :mad: (אגב הולכי הרגל שקיבלו את הקנס לא הפריעו לשום אוטו באיזור, כביש ריק, כך שאין סיבה לטעון שזה מוצדק)

בטח הגזבר שלהם גילה שחסר קצת כסף, אז שלח אותם להכניס אותו :idea:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכביש המפריד בין שני החלקים של דיזינגוף סנטר בת"א עומדת בקביעות שוטרת שנותנת דו"ח להולכי רגל שעוברים באור אדום במעבר חציה.

אפילו יצאלי להתווכח עם שוטרת כזאת על התפקיד שלה, שאלתי אותה.."את באמת חושבת שמה שאת עושה יעיל..?"

אמנם לא קיבלתי ממנה דו"ח אבל פשוט הטריף אותי איך היא מסוגלת לבצע כזה תפקיד.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם טועים לגבי הדו"חות להולכי רגל - וטועים בגדול !!

תבדקו בסטטיסטיקות ותגלו שהמספרים מדברים על כמות הולכי רגל עצומה שנפגו כתוצאה מחצייה במעבר חציה באור אדום, חציה במקום לא מסומן, חציה לא זהירה וכד'.

אז נכון, שיש מצבים שזה נראה כמו התנקלות סתמית מאחר ואין מכוניות בסביבה, אבל מדובר בחינוך ובדרך חיים קלוקלים של הולך הרגל הישראלי.

בניגוד לחלק מהדברים האחרים שהמשטרה עושה, אני דווקא בעד ומצדיק אכיפה מסוג כזה !!

יתר על כן, בניגוד לנהיגה במהירות מעל למותר בחוק שבמקרים רבים הנה מגוחכת ועונה להגדרה "גזירה שהציבור אינו יכול לעמוד בה", הליכה של עוד 20 מטר עד למעבר החציה זו סתם עצלנות !

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם טועים לגבי הדו"חות להולכי רגל - וטועים בגדול !!

תבדקו בסטטיסטיקות ותגלו שהמספרים מדברים על כמות הולכי רגל עצומה שנפגו כתוצאה מחצייה במעבר חציה באור אדום, חציה במקום לא מסומן, חציה לא זהירה וכד'.

אז נכון, שיש מצבים שזה נראה כמו התנקלות סתמית מאחר ואין מכוניות בסביבה, אבל מדובר בחינוך ובדרך חיים קלוקלים של הולך הרגל הישראלי

יש היגיון מסויים בדברים האלו, ואני נוטה לקבל אותם

אבל אין ספק שלמשטרה יש דו"חות יותר חכמים לתת לא? כמו לחותכים למיניהם והקאיה פרייד למיניהן שנוסעות 50 בנתיב השמאלי כל הזמן

בנוסף אני דיברתי על מקרים שהם פשוט התנקלות סתמית לבן אדם שחוצה כשאין אף רכב

סתם דוגמא לעוד התנקלות סתמית: תמרור עצור אומר עצור ותן זכות קדימה, המשטרה חושבת שהחלק של העצור יותר חשוב ונותנת דוחות למכוניות שנסעו מאוד לאט, נתנו זכות קדימה כחוק, אך לא נעלו 4 גלגלים (עצירה מוחלטת)

לעומת זאת יש שעוצרים ואח"כ לא נותנים זכות קדימה, זה יותר מסוכן, אך למשטרה יותר קל לתפוס את אלה שפשוט לא נועלים 4 גלגלים לעצירה מוחלטת....

כמו שנאמר מחפשים את המטבע איפה שיש אור ולא איפה שהוא נמצא

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר פיג'ו ואיך אתה מצפה שיקנסו את אותה קאיה פרייד על הנתיב השמאלי?

מענין לדעת בלי שום ציניות!

תבין המשטרה לא עושה את מה שדוקא יכניס לה הכי הרבה כסף אלא את מה שהכי קל לה. ומה יותר מלצלם אנשים שנוסעים מהר בנוחיות הקארינה שלהם?? וככה לצאת יידי חובה עם שלל סיסמאות כמו מהירות הורגת. אני זכר את ה'קמפיין' שמישמשתולל על הכביש יש לו זין קטן.. מה יפגע בישראלי הממוצע יותר ממתקפה ישירה לזין שלו? טוב סליחה סטיתי מהנושא.. בקיצור עד שלא יקום חכם גדול אי שם במטה משטרה שומם ויגיד שמה שהם עושים זה לא למנוע תאונות ולהציל עשרות נפשות ממות כל חודש אלא לעשות את הכסף הקל.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"חות להולכי רגל שלא חוצים במעבר חציה לא יעזרו לאיש

במיוחד אם הולכי הרגל מסתכלים לפני שהם חוצים ומנסים לא להפריע לאף אחד.

בנוגע לקשישים שחוצים כבישים של 3 נתיבים עם הליכון - הם בודאי רוצים להוריש לנכדים את הפיצוי מהביטוח... :wink:

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק קובע במפוש שחציית כביש ללא סימון של מעבר חצייה יכול להעשות במידה ואין במרחק מסויים(לא זכור לי המרחק המדוייק)מעבר מסומן.

החצייה כמובן אסורה כאשר קיימת הפרדה מוגבהת,גדר מתכת,גדר בטון,ערוגה מוגבהת(לא אי-תועה בגובה אבן שפה).

ילדים אשר רואים מבוגרים חוצים שלא כהלכה,פשוט מחקים אותם.

"אלהים,שמור על ילדי הגן"

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק קובע במפוש שחציית כביש ללא סימון של מעבר חצייה יכול להעשות במידה ואין במרחק מסויים(לא זכור לי המרחק המדוייק)מעבר מסומן.

המרחק אם אני לא טועה הוא 50 מטר, וזה חוקי לעבור אם אין מעבר חצייה במרחק הזה

אני מניח שאלו שדני ציין שנפגעים מחציה שלא במעבר חציה, דוקא נפגעים רובם כשלא היה מעבר במרחק 50 מטר, ויש לציין שהם עשו דבר חוקי

בקשר לדבריו של ראלימן, כבר אמרתי הם מחפשים את המטבע איפה שיש אור ולא איפה שהוא באמת נמצא

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, גם אני חטפתי פעם דו"ח כהולך רגל.

תתפלאו (או שלא) אבל משטרת ישראל, בתוקף תפקידה כאגף גביה ולא כמצילת חיים, שמה שוטרים לא איפה שמסוכן לעבור כביש, אלא איפה שיש רמזור ארוווווווך למכוניות בכביש ריק - כלומר במקום בו אנשים יעברו באור אדום.

היה מקום כזה, כביש חד סטרי וחד מסלולי (!!!) כמעט ריק בראשון לציון, שלידו, בתוך חצר מוסתר בין השיחים ישב שוטר על כסא מתקפל ותפס עבריינים. אכן ניצול נכון של כח האדם המוגבל של משטרת ישראל.

:evil:

אני לא מחדש פה לאף אחד, אבל סדר העדיפויות של המשטרה בא לדפוק את האזרח ולא לשרת את הסדר והחוק.

נגד השוטרים עצמם אין לי מילה רעה להגיד, חלקם חארות, אבל גם חלקנו. הם עושים את עבודתם השוחקת תמורת שכר על הפנים. זו צמרת מקבלי ההחלטות במשרד לבטחון פנים ובמשטרה שמועלת בתפקידה הציבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת להבחין בין הדברים.

כשם שאכיפת מהירות בכביש הסמוך לביה"ס היא מוצדקת לדעתי,

כך גם אכיפת חצית הכביש במקום מוסכן מוצדקת !

עם זאת,

לא כל מארב הוא בהכרח לצורך התנקלות ומכסת דו"חות. לעיתים מדובר במקום שבו נפגעו הולכי רגל רבים ועל סמך מזה מבוצעת פעילות משטרתית.

בניגוד לנושא המהירות שגם אני מסכים שאינה הגורם לתאונות אך יש מקומות בהם נסיעה איטית יותר היא הדבר החשוב ביותר במניעת התאונה, נושא חצית הכביש בצורה חוקית חשובה פי כמה ואינה ניתנת לפרשנות כה פשוטה.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...