Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זמן המתנה ארוך לקבלת רכב חדש עזרתכם

Pro-extreme
שימו לב! השרשור הזה בן 4973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי יקרים,

הסיפור, לפני כ 3 וחצי חודשים הורי רצו לקנות רכב חדש פולו החדשה 1.2TSI והסוכנות אמרו שיהיה את הרכב רק בעוד 3 חודשים אז סיכמנו ועשינו מקדמה ,עבר 3 חודשים ועדיין אין תשובה ,התקשרנו לסוכנות לשאול מה קורה עם האוטו והם עדיין לא יודעים מתי יגיע הרכב שיגיע הרכב הם יתקשרו אלנו אז אמרנו סבבה ,עבר כבר שבוע וחצי ,שוב הרמנו טלפון והם אומרים ככה "הרכב יגיע לפני החג ראש השנה" למרבה שמחתי מאוד שיגיע לפני החג הייתי מעל עננים, נגמר החג בערב שבת ,מרוב עצבים שהם היבטחו שיגיע לפני החג, הרמנו שוב טלפון דיבורים דיבורים עד שהנציג אמר מחר או מחרתיים יגיע אני כולי במצב :x ,היום יום שני ועדיין לא הגיע הרכב :evil: ,ושמעתי שיש חוק שמחייבים לתת לקונה את הרכב עד 14 יום ומחר זה כבר ה14 והורי מתכננים ללכת לעשות תביעה עצבני , *יש לציין שב1.9 הרכב כבר בארץ

הורי מאוד כועסים לנציג וסוכנות שכבר עבר רב זמן המתנה ורוצים לעשות תביעה,

אני צריך עזרתכם איך להתחיל עם התביעה מה צריך לעשות? ,האם כדאי לקחת עורך דין?

אני רוצה להפיל את צ'מפיון :evil:

תודה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להפיל את צ'מפיון, אז תילך לישון עם מחשבות חזקות חזקות שאתה הולך להפיל אותם, אולי עם קצת מזל זה יקרה לך, אחרת בעולם האמיתי היחיד שייפול זה אתה.

ומה כל הזמן אנשים מחפשים תביעות, מה הבעיות של ההורים שלך? משעמם להם או משהו כזה.

עדיין לא חלפו 14 יום אז תמתינו בסבלנות, זה שההורים שלך הם פקעת עצבים זה בעיה שלהם. אם במקרה של איחור הגעה של הרכב לידיכם, תוכלו לדרוש פיצוי בדמות של חיישני רוורס או ביטוח חובה או טיפול ראשון חינם או חארטה אחרת.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, למיטב ידיעתי במקרים כאלה (או ברוב החוזים שיש היום) מדובר על 14 ימי עסקים ולא 14 ימים מהראשון לחודש ועד ל14 לחודש.

ז"א ששבתות (או אפילו שישי-שבת) וחגים לא נחשבים.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאתה לא צודק כי לא עברו 14 ימי עסקים,

הייתי ממליץ לך לדבר איתם אולי ייתנו לך איזה הטבה (טיפול ראשון חינם או משהו כזה) ושוב רק בגלל שהבטיחו לפני החג ולא קיימו.

לתביעה לא הייתי ממליץ ללכת כי אתה תפסיד בה! (גםכסף ובעיקר זמן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן כמו שצויין , ישי שישי ושבת אינם נכללים, או חגים למניהם.

חכה בסבלנות, עוד מעט, והרכב יהיה אצלך.

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנציג צ'מפיון לשעבר אין לך כרגע שום עילה לתביעה.

רשום לך בטופס ההזמנה עליה אתה חתום כי ממועד התשלום המלא צ'מפיון מתחייבת למסור לך את הרכב עד 15 ימי עבודה (משמע חגים זה לא ימי עבודה ולא שישי ולא שבת ).

אין להם שום אינטרס לעכב אותך , כנראה שיש המון לחץ על הבונדד , תהיה סבלני , אני בטוח שהם יעמדו ב15 ימי עבודה שלהם.

הנציג עצמו גם לא אשם מלבד זאת שנתן לך הרגשה שהרכב יהיה אצלך כבר אתמול..

נ.ב:אחרי קריאה חוזרת אני בכלל מבין שהרכב עדיין לא הגיע ארצה ?

גם לנושא הזה יש סעיף שפוטר אותם מתביעה...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה אם הוא צודק או לא,

את ההרגשה המרה קצת יהיה קשה להמתיק אלא במענה ממצא של השירות של צ'מפיון (מה שהנציג לא מספק).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה קיבלנו את הרכב סוף סוף :)

וכעת אני נרגע :p

את הקטע ימי עסקים עבודה הבנתי ,אתם צודקים.

מה שהרגיז אותי שהסוכנות לא מקיימים הבטחות ,רק מבלבלים לנו בשכל , לא מרוצה משירות של צ'מפיון:|

וכן קיבלנו פיצוי חמוד מצ'מפיון, איתוראן מתנה +שנה חינם מתנה+ביטוח חינם לשנה אך זה קטן עלי

ציפיתי לקבל ג'אנטים או מערכת מולטימדיה טוב נו ככה זה בישראל מחפשת שטרות :)

מה שיש לי להגיד התחדשתי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת את הרכב תוך 14 ימי עסקים מיום הגעתו לארץ, ביטוח+איטוראן לשנה במתנה כפיצוי (על מה?) ואתה לא מרוצה.

אנשים פשוט חמדנים...

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכן קיבלנו פיצוי חמוד מצ'מפיון, איתוראן מתנה +שנה חינם מתנה+ביטוח חינם לשנה אך זה קטן עלי

י :lol:

קטן עליך? רק הביטוח זה עניין של 5000-10000 ש"ח (תלוי באיזה היקף ואם כולל נהגים חדשים\צעירים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אוטו של אבא ואמא, ולפי הגיל שהוא רשום אז הוא נהג צעיר ואולי גם נהג חדש, בכל אופן לי קשה להאמין אישית שקיבלת ביטוח ואיתוראן חינם, כי וואלה לא מגיע לך, הם עמדו בעסקה בסופו של דבר

וגם אם זה נכון וזה עדיין לא מספיק לך אז אתה חמדן מהסוג המתקדם.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח מקיף לרכב לנהגים מעל גיל 50 ולא מתגוררים בקומת קרקע לרכב הזה: 2100 ש"ח

דרך החברה שאני עובד בה, אין צורך לא באיתוראן ולא בקודן. רק אימוביליזר מקורי.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4973 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...