Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקנית רכב (כמו כל השרשורים בפורם הזה) - שברולט אוואו ביג ועוד

VW Vento 1994
שימו לב! השרשור הזה בן 4944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שנה טובה לכולם וחג שמח,

הייתי רוצה לשמוע מהחבר'ה המקצוענים כאן מה כל כך גרוע בשברולט אוואו ביג שדגם 2008 נמכר בפחות מ50 אלף ש''ח (משומש כמובן אבל עם קילומטרז' נמוך).

אשמח לקבל חוות דעת כללית על הרכב,

כמו כן ,הייתי רוצה לשמוע את דעתכם על האודי A3 מודל 2000-2003 ואודי A6 מודל 2000-2003.

תודה רבה לעוזרים.

Volkswagen Vento CL 1.8 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מעבר חד הצגת.

בנוגע לאוויאו. רכב בינוני ביותר. בעל ציוני בטיחות כושלים. מניסיון איתו לעומת יונדאי אקסנט שגם היא לא פאר היצירה השברולט מתקלקלת דיי הרבה, המנוע חלש ורועש, הנוחות שוברת אתה גב פשוטו ומשמעו, הכיסא פשוט מנסה לדחוף אותך החוצה והרעש בנסיעה במהירות גבוהה פשוט לא אמיתי. בנוסף הוא יושב על פלטפורמה דיי מיושנת ותא הנוסעים שלו פשוט וצפוף.

לדעתי רכב שראוי שימכר אפילו במחיר נמוך יותר וכל שקל יותר שתגבה המתחרה יונדאי אקסנט יהיה מוצדק.

על האאודי, אני חושב שזה קצת הימור לרכוש רכבים משוכללים שהיו בזמנם סופר חדשניים כמעט עשור אחרי. זה מתכון בטוח להרבה תקלות חשמליות וגם כשלים מכאניים לאחר כמעט עשור על הכבישים. גם מחירי הביטוח והתחזוקה השוטפת של הרכבים האלה יהיו גבוהים יותר ואני לא מוצא הצדקה.

אני אישית תמיד מנסה להשיג את הרכב החדשני ביותר שאוכל להשיג ושיתאים לרוב דרישותיי, בלי הרפתקאות עם רכבי פאר מיושנים. נכון שלהחזיק רכב כזה מפנק זאת חוויה אבל היא טומנת בחובה עוד אי אילו חוויות, לא בהכרח חיוביות.

בהצלחה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך כרגע על "איכות" הנסיעה ברכב, על זה נכתב הרבה על גבי הפורום. אני יכול בעיקר לספר על האמינות של הרכב שהיא לא מזהירה. קודם כל עם הזמן הרכב מתחיל לרעוד בעמידה בסרק ובנוסף יש הרבה בעיות חשמל בדיוק כמו בקרוז (נורת מנוע נדלקת, נורת ABS וכו').

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה רבה לכם על היעוץ,

מה אתם ממליצים לתקציב של עד 55K?

הייתי רוצה רכב עם נפח מנוע עד 2.0 לא מעל,שיהיה בטיחותי וכמה שיותר נוח ,וכמובן שההתנהגות בכביש תהיה טובה ,

ומן הסתם כמה שיותר חדש למרות שבתקציב כזה אני לא מחפש 2010 כמובן.

שוב תודה

Volkswagen Vento CL 1.8 1994

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העלית רק על קצה שפתייך את האפשרות לרכוש פחנוע מסוג אביאו, אל לך לפסול לחלוטין את הגראנדה פונטו. בהשוואה לאביאו, מדובר באוטו מעולם אחר. אם תשתחרר מהסטיגמה הישראלית הטיפוסית, מומלץ בחום!

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו קנינו גרנדה פונטו חדשה לחלוטין ב-79 אלף ש"ח עם אגרה משולמת. תענוג של אוטו.

בטח עדיף על אביאו מסריחה שלא הייתי לוקח גם בחינם.

אוטו קטן מבחוץ, מאסיבי מבפנים. דיפונים וגימור ברמה גבוהה, מורגש בידוד רעשים איכותי והכל מרגיש כאילו יישאר ככה לאורך זמן.

גם חסכוני למדי בדלק - נכון לעכשיו צריכת דלק של סביבות 1:12 עם מזגן, במצב אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה,הבנתי שהאוואו אוטו גרוע,

מה אתם ממליצים בתקציב שנתתי?

מרצדס S קלאס שנת 1991.

וברצינות, מה הדרישות שלך מהרכב?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההצעה גיא אבל אני לא כל כך אוהב פיאט.

אפשר עוד המלצות? קצת דליל כאן :roll:

יש סיבה שאתה לא אוהב?

היו לכם חילוקי דעות בעבר? אתה לא אוהב איטלקיות? או סתם סטיגמות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...