Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רכישת קיה סראטו 2006

מוקיהו
שימו לב! השרשור הזה בן 4949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בקאיה סראטו שנת 2006 EX.

70000 ק"מ

יד ראשונה מפרטי

מחיר 47000 (אני יודע שיש זולים יותר)

מיועד להיות רכב יחיד למשפחה

נוסעים כל יום כ- 20 ק"מ + טיולים בסופי שבוע

דברים שחשוב לנו ברכב:

א. אמינות מכנית - שלא יהיו תקלות, לא רוצים לרוץ למוסך כל שבוע. אנחנו תלויים ברכב לשימוש יומיומי (הסעות לביה"ס, לגן וכו')

ב. במידה שצריך תיקונים שלא יהיה צריך לרוץ למוסכים מיוחדים או לקנות חלקים ייחודיים ויקרים. כנ"ל טיפולים

ג. מזגן טוב

ג. שיהיה מרווח - אנחנו זוג+3 (אחד בבוסטר, אחת במושב בטיחות ותינוקת בסלקל)

ד. שאפשר יהיה לנטרל כרית אויר בצד נוסע (אני יודע שזה שנוי במחלוקת, השאלה רק אם אפשר או אי אפשר ובמה זה כרוך מבחינה מכנית - האם יש כפתור או שצריך להתקין קיט וכו')

ה. בגאג' גדול (עגלה + תיקים, ארגזים של קניות בסופר וכו')

ו. שיהיה בטיחותי עד כמה שזה משנה - שנינו נהגים מאוד זהירים, לא משתוללים ולא עושים תאונות

ז. צריכת דלק

אשמח לדעתכם לגבי האוטו הזה בהתייחסות לנקודות הנ"ל

כמו-כן אם יש רכב אחר שהייתם ממליצים עבורנו אשמח לשמוע

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב הפרמטרים הסראטו מתאימה לכם והיא לטעמי קניה די טובה, אם כי לדעתי יש מקום להורדה יותר משמעותית במחיר - הרכב מאוד (בלשון זהירה) לא סחיר.

אני לא בטוח שיכנסו לכם בנוח 3 מאחורה, האוטו לא עד כדי כך רחב. גם מבחינת בטיחות הסראטו לא מבריקה לטובה. ביתר הפרמטרים לדעתי הרכב מתאים לכם, הייתי שוקל אולי גם פורד פוקוס.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...