Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול באיטליה הצפונית-מילאנו, עזרה.

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 4970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני שמתחילה עוד שנת לימודים, אני וחברה שלי החלטנו לקחת חופשה קצרה בת שבוע ימים באיטליה הצפונית. ישנם דילים לא יקרים למילאנו, לכן חשבנו לטייל באזור הצפוני של איטליה.

אני לא מעוניין להשכיר רכב ודווקא לחסוך בהוצאה זאת. אפשרי להסתדר שם רק עם תחבורה ציבורית ורכבות?

אשמח לקבל המלצות לאתרים שחייבים לבקר בהם ואם ישנה גם זיקה למוטוריקה בכלל מעולה!

תודה ושנה טובה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שחבל לפספס את אזור האגמים וכן מומלץ לשכור רכב, אפילו ליום אחד. בנוסף צמוד למילנו יש לך את מסלול המירוצים מונזה.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הייתי באזורים האילו . לדעתי רק עם רכב שכור אפשר לטייל שם וגם הרבה יותר מהנה .קח בחשבון כבישים רטובים והרריים עם סיבובים ותהומות ללא גדרות. יש שם מקום שנקרא קורטינה...מעניין אם משם השם של פורד קורטינה?

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אין מה לעשות במילאנו יותר מיומיים, לכן החלטנו כן לקחת רכב.

אתם חושבים שלאגמים קומו וגארדה יהייה אפשרי להגיע עם רכב ולא לשרוף חצי יום בנהיגה?

ע"פ בדיקה שעשיתי מדובר על כ 100 ק"מ נסיעה עד לגארדה. מה המהירות שנוהגים שם בכבישים המהירים?

עדיין מבקש המלצות לאתרי חובה בצפון איטליה.

תודה! ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על 100 קילומטר נסיעה אתה ממש לא תבזבז חצי יום...

איזור ה-50 דקות עד שעה וקצת ייקח לך (תלוי כמה מהר\לאט תיסע).

בעיקרון המהירות הרשמית בכבישים המהירים באיטליה היא עד 130 קמ"ש (חוקיים), בפועל משיחות עם מקומיים גם עד מהירות של 140-150 קמ"ש אתה על ה-SAFE SIDE (אם תחליט לבדוק את זה או לא- לשיקולך).

כן תשים לב למצלמות מהירות,יש לא מעט כאלה.

מאחר ואתה אומר שאתה רוצה גם אתרים עם זיקה מוטורית- אתה חייב להגיע לאיזור מודנה, איזור השעתיים ממילאנו, שם נמצאים כל האתרים המוטוריים המעניינים (אתה מוזמן לחפש שירשור רשמים ותמונות שלי מאיטליה מלפני חודש).

לצערי לא ביקרתי באגמים בחופשה האחרונה מטעמי חוסר זמן (עשינו פירנצה,פיזה,מראנלו,מילאנו ב-5 ימים) אבל שמעתי שזה באמת חובה.

אם זה היה תלוי בי הייתי ממליץ לך (בחום) לא לבזבז על מילאנו יותר מיום אחד, העיר שהכי פחות הרשימה אותי ואת אישתי (אבל יכול להיות שהפרספקטיבה שלנו מעט שונה).

בכל אופן, תהנו מהטיול, איטליה מדהימה (X מליון).

אנחנו פשוט התאהבנו באיטליה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן קראתי את הטופיק שלך על הטיול שעשיתם, נשמע מעניין הספקתם הרבה מאוד ב5 יום.

יש לך אולי כתובות של אתרי מכוניות במודנה? נראה לי אני גונב לחברה איזה יום ואנחנו ניסע לשם להנות מהאיטלקיות 8).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי את זה כתוב אבל הנה כל מה שאתה צריך, תהנה:

מוזיאון פרארי:

http://www.ferrari.com/English/about_ferrari/Ferrari-Museum/Pages/Museum-contact.aspx

מוזיאון למבורגיני:

Address: Automobili Lamborghini/Museo Lamborghini

Via Modena 12

40019 Sant’Agata Bolognese

Contact Information: tel +39 (051) 68.17.611 +39 (051) 68.17.611, fax +39 (051) 68.17.644, email [email protected]

Hours: Monday-Friday, 10:00-12:00 and 14:30-17:00 (closed weekends, closed during part of August holiday)

את הכתובת של פגאני לצערי אני לא מוצא, זה כ-20 דקות ממוזיאון למבורגיני,כל מי שתשאל אותו ידריך אותך לשם בלי בעייה.

ליד פגאני יש גם את מזראטי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...