Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משטרת ישראל פתחה במלחמת גרילה נגד ציבור הנהגים.

pingaloca
שימו לב! השרשור הזה בן 4979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו אפשר לישון בשקט.שאני יודע שכל "העבריינים" הממהרים נתפסים.

אני בכלל הייתי מוריד להם את יד ימין כדי שלא יוכלו לסובב את המצערת,

ביום שבת על כביש ריק ליסוע 121?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע שעבר אני מגיע בערב לכניסה של אשקלון, בכניסה פרוסות ניידות משטרה לרוחב הכביש, לא הבנתי מה קרה חשבתי פיגוע.

כאופנוען אני נכנס לכוננות ספיגה ועוקף מדרך אחרת, (מה שבטוח בטוח) חבר שלי שגר שם אומר לי שזה איזו שטות שיזמו מהטלוויזיה שתי ליצנים בשם גיא ואורלי מתכנית שקר כלשהיא שמתיימרת לפתור את תאונות הדרכים.

אז מה יש לצפות ממשטרה שעובדת לפי מה שהטלוויזיה והרייטינג מכתיבים להם.

מצד שני לשכנים פרצו לבית, מצלמה צילמה את הרכב ואת האנשים, השכנים ניגשו למשטרה ונאדה אין זיהוי ואין חיפוש אחרי חשודים, אבל זה לא מגיע לטלוויזיה אז בשביל מה להתאמץ?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר רואה מה יהיה אמצעי ההגנה הבא...

טילי לאו לצידי הרכב שמתבייתים על הלייזר שיורה השוטר, פגיעה ישירה בתוך העין! :)

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוו ואוו ואוו!

כמה אמצעים! כמה תקציב!

למרות הצורה ההזויה הזאת של אכיפה - אתם באמת מצודדים באופנוען שנסע 190 קמ"ש בלי טסט.

(לא מדבר על ההסוואות, מדבר על כמות ניידות\אופנועים שוטרים שלא יבייש מצוד אחר מחבל נמלט בתל אביב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד פה לא מצודד בשום אדם שנוסע 191 קמש בלי רשיון \קסדה \ כוס קפה או טוסט עם גבינה.

מה שעולה על העצבים על גבול הדוחה הוא עצם ההתעסקות הזו באכיפת מהירות בזמן שהמדינה מפוצצת באלימות ופשע מכל סוג והמשטרה ממשיכה לחפש איך למלא את הקופה בדרך הקלה.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שהם לא חיים בסרט :roll:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמשרת במוד"ש - ומכיר את ה"אביזרים" שאיתם המשטרה משתמשת בסרטון הזה ואת העלויות שלהם, זה פשוט עצוב לי.

הרשתות האלו עולות כלכך הרבה כסף - ועל מה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

ע"פ מה שזכור לי מבחינה סטטיסטית, בסה"כ 7% מתאונות הדרכים נגרמות עקב מהירות גבוה.

מעניין אם אפשר לגייס את כל אותם ה-"ממהרים" ולבקש מהם לנהוג במשך חצי שנה במהירות הרצויה, אולי זה יגרום להורדה בתקציבים לשטויות האלו.

פוזה עם תקציב כזה עוד לא יצא לי לראות. העיקר לעצור את התנועה בשביל לתפוס את החשוד מס' 1 בנהיגה מעל המותר. אוי ואי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הצדיקים, יש המון רוכבי דו-גלגלי שרוכבים בצורה פושעת ומסכנים את הולכי הרגל ואת נהגי המכוניות. הגיע הזמן שגם אותם עבריינים ידעו שהעובדה שהם רוכבים על כלי זריז שיכול להתחמק בקלות, לא הופך אותם לחסינים. זו לא המהירות כמו העובדה שהם מסכנים את עצמם ואת הסובבים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הצדיקים, יש המון רוכבי דו-גלגלי שרוכבים בצורה פושעת ומסכנים את הולכי הרגל ואת נהגי המכוניות. הגיע הזמן שגם אותם עבריינים ידעו שהעובדה שהם רוכבים על כלי זריז שיכול להתחמק בקלות, לא הופך אותם לחסינים. זו לא המהירות כמו העובדה שהם מסכנים את עצמם ואת הסובבים אותם.

אותם פושעים על הדו"ג הם בד"כ מסתובבים בערים ומשליטים טרור במעברי חציה ועקיפות מימין/מדרכה/שטוחים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא חסר כאלה שטסים במהירות על הכביש המהיר תוך שהם מזגזגים מימין ומשמאל? או כאלה שטסים אל תוך צומת בה מכוניות עומדות ברמזור אדום, עוברים במהירות בין המכוניות ודופקים מראות? רק ביום שישי האחרון 2 אופנוענים עקפו אותי במהירות מסחררת, ורק בשניה האחרונה יצא לי לקלוט אותם במראה. הם באים לך משום מקום ואתה לא יכול לצפות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...