Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיסים ל GP יש למישהו מושג?

דנה- ZX9R
שימו לב! השרשור הזה בן 7291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצר צ'מעי, עזבי אותך מכל הקשקשנים פה.

את מגיעה למסלול, תשאלי מי זה רוסי, יקראו לו, תגידי לו שסיני שלח אותך ואת צריכה 2 כרטיסים,ואל תשכחי רוסי, לא ביאג'י ולא ג'ילברנאו, שניהם קמצנים פחד.

יאללה ביי. :mad:

נ.ב

אחרי המירוץ את חייבת לי.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם עזרתם לי מאוד.

ואני בטוחה שזאת תהיה חוויה מדהימה....

בלי עין רעה אני מקווה שהכל יסתדר ואני יהיה שם.

שוב תודה וסיני.... אני בטוחה שאם אני יבוא לרוסי אני והוא נסתדר....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א, הייתי במוג'לו ב-2000.

המסלול נמצא באיזור מדהים בתוך הרים, הוא לא רחוק יותר מדי מפירנצה.

יש פקקים לא קטנים בגישה למסלול(אבל זה משהו שנכון לגבי כל מרוץ באירופה).

אם תקנו כרטיסים לטריבונה הראשית ותשבו למעלה אז תהיה לכם גם זווית מדהימה מאחוריכם לפניית ימינה רחבה שנמצאת לקראת סוף המסלול.

המסלול נמצא בעיירה בשם סיסטו-סן-פיורנטינו.

לירן.

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לירן.

רק תגיד לי כשנסעת הזמנת כרטיסים מראש או שקנית שם?

והעיירה ממש רחוקה מאזור הבתי מלון כי אם כן אוליי משתלם להשכיר אופנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הכרטיסים לאירוע במוג'לו קיבלתי בחינם ולכן רק הייתי צריך לעצור בעיירה באיזשהי נקודה לקבל את הכרטיסים.

כשביקרתי במרוצי פורמולה-1 אז קניתי כרטיסים לפחות חודשיים מראש וקיבלתי אותם בדואר...

את מתכוונת לאיזור המלונות בפירנצה?

כי אם כן, אז המרחק הוא ממש לא גדול.

בערך חצי שעה-40 דקות ברכב, באופנוע כמובן שהרבה פחות.

באופנוע הנסיעה צריכה להיות מטורפת- הדרך מפירנצה למוג'לו היא דרך כבישי הרים ששימשו פעם מרוצי מכוניות בין שנות ה-20 לשנות ה-50- מתפתלים ואיכותיים- נחמד מאוד!

ממליץ לקחת בחשבון שביום מרוץ יהיה עמוס בטירוף...

לירן.

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה באיטליה,אבל באוסטרליה,בפיליפ איילנד שם מתרחש מירוץ ה-MOTOGP,כל הגסטהאוסים ["בקפקרס" באנגלית אוסטרלית] היו תפוסים חצי שנה מראש לפני המירוץ,מלונות יש רק במלבורן,110 ק"מ מפיליפ איילנד [שהוא כשמו אי],אני ישנתי במלבורן ונסעתי כל בוקר [3 ימים,אסור לוותר על מקצי הדירוג!] וחזרה אחרי הצהריים. כמובן שהיו הסעות מאורגנות,ולא רק ממלבורן,אלא מכל האיזור. אני לא יודע איך זה באיטליה,אבל אני מאמין שגם שם יש שירות הסעות למירוץ [הלוך-חזור],בפיליפ איילנד היו 140 אלף איש וזה ביום של גשם,אני מאמין שבאיטליה [ששם אופנוע בווילי זה דרך חיים :wink: ] לא חסר עם מי לנסוע למירוץ. אגב,אל תחשבי שאם את משכירה אופנוע,יהיה לך קל למצוא חנייה,בפיליפ איילנד היו 3 חניונים ענקיים!! של אופנועים [שלא לדבר על מכוניות ואוטבוסים],אני מעריך שהיו שם בערך 15-10 אלף אופנועים,ואני לא מגזים,במירוץ ישבו לידי חבר'ה שהגיעו ממרחק של 2000 ק"מ ממקום המירוץ,קחי את זה גם בחשבון.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לירן.

רק תגיד לי כשנסעת הזמנת כרטיסים מראש או שקנית שם?

והעיירה ממש רחוקה מאזור הבתי מלון כי אם כן אוליי משתלם להשכיר אופנוע?

היי דנה,

אין צורך להזמין כרטיסים מראש.

במוטו GP, יש תמיד ספסרים שמוכרים כרטיסים בחוץ, ובמחירים סבבה

רק תשימי לב, שהכרטיסים מתומחרים ל-3 ימים, לכן אל תשלמי את המחיר

שמצויין על הכרטיס.

בסופרבייקס בכלל לא הייתה בעיה להשיג כרטיסים בקופות.

רק תדאגי לבוא הרבה לפני, יש המון פקקים בכניסה, יש בעיות חניה בדרך כלל (באיטליה כן, בגרמניה לא),

ותקחי זמן שתוכלי להנות מהתצוגה של הכלים שחונים שם, חבל"ז.

תהני,

זה מגניב לאללה :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה באיטליה,אבל באוסטרליה,בפיליפ איילנד שם מתרחש מירוץ ה-MOTOGP,כל הגסטהאוסים ["בקפקרס" באנגלית אוסטרלית] היו תפוסים חצי שנה מראש לפני המירוץ,מלונות יש רק במלבורן,110 ק"מ מפיליפ איילנד [שהוא כשמו אי],אני ישנתי במלבורן ונסעתי כל בוקר [3 ימים,אסור לוותר על מקצי הדירוג!] וחזרה אחרי הצהריים. כמובן שהיו הסעות מאורגנות,ולא רק ממלבורן,אלא מכל האיזור. אני לא יודע איך זה באיטליה,אבל אני מאמין שגם שם יש שירות הסעות למירוץ [הלוך-חזור],בפיליפ איילנד היו 140 אלף איש וזה ביום של גשם,אני מאמין שבאיטליה [ששם אופנוע בווילי זה דרך חיים :wink: ] לא חסר עם מי לנסוע למירוץ. אגב,אל תחשבי שאם את משכירה אופנוע,יהיה לך קל למצוא חנייה,בפיליפ איילנד היו 3 חניונים ענקיים!! של אופנועים [שלא לדבר על מכוניות ואוטבוסים],אני מעריך שהיו שם בערך 15-10 אלף אופנועים,ואני לא מגזים,במירוץ ישבו לידי חבר'ה שהגיעו ממרחק של 2000 ק"מ ממקום המירוץ,קחי את זה גם בחשבון.

אם כבר פיליפ איילנד, אז אני ישנתי במסלול בcamp site.

הגעתי בחמישי בערב, עזבתי בשני בבוקר (כן, יום אחרי המרוץ).

מעבר לחוויה המטורפת של לראות את כל ימי המרוצים והדרוגים (+ 2 אלופי עולם), וכל מופעי הסטאנט, יש את החוויה הלא פחות מטורפת של להיות שם ולחוש את אוירת הקרנבל, בערבים, בבקרים, בלילות, בכל זמן.

אני הגעתי לבד עם האופנוע, ומסביבי הקימו מאהל חבורה של 25 אוסטרלים מגניבים שבאו מצויידים בטרוף עם רכב ונגרר מלאים כל טוב...

הם "אימצו" את עבדול הישראלי לחיקם, וכך זכיתי להנות ממטעמי המטבח האוסטרלי: בשר ובירה.. ("בוקר טוב עבדול, הבירה שלך בצידנית, איזה סטייק אתה רוצה לארוחת בוקר?...").

ממליץ לישון באוהל בצידי המסלול 8)

Image1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו? עוד מישהו היה באיזה מירוץ בטיז אל נבי?

כולה ביקשה כרטיס, עשיתם לה סידרת מתח. :mad:

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו? עוד מישהו היה באיזה מירוץ בטיז אל נבי?

כולה ביקשה כרטיס, עשיתם לה סידרת מתח. :mad:

עזוב עזוב סיני - אתה מקנא בדיוק כמוני לשמע הסיפורים... :lol:

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם על התגובות.

עזרתם לי מאוד.

אני מקווה שאני יסע בסוף ולא ידפקו לי ברז ברגע האחרון...

אבל סיני אתה יכול להצטרף אם אני ייסע---- אל תקנא מהצד :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרובי אני לא מקנא, סח הכל מתעלף מקנאה.

ובקשר לזה שהצעת לי להצטרף אליך, מה זה כולל? תפרטי?

וקחי בחשבון שאני דורש מסג' פעם ביום, ואני מקווה שיש לך ציפרניים ארוכות כמו '' מכשפה לרעה''כי אני אוהב ''נעים בגב'' ולהאכיל אותי יותר יקר מהכרטיס.

מרסי :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7291 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...