Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכוויתי מסוכן ביטוח של שירביט, צריך עזרה

שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי ביטוח רכב מקיף של שירביט והסוכן שלהם ניסה לחייב לי את כרטיס האשראי בסכום כפול מה שסוכם ועכשיו הוא תובע אותי. אם נכוותם מחברת שירביט, במיוחד באיזור נתניה, אנא צרו איתי קשר.

[email protected]

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה למפקח על הביטוח בתלונה כנגד הסוכן.

לא בהכרח שחברת הביטוח עצמה מעורבת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

עם כל הרצון לעזור לך במישור המשפטי, אני מתקשה להבין מדבריך על מה הנך נתבע. נראה לי כי לפי מה שהנך מתאר אתה היית צריך לתבוע אותו ולא הוא אותך. בכל מקרה, שמורה לך הזכות להגיש תביעה שכנגד ולגולל בה את כל העוולות שנעשו לך, וייתכן שבסופו של דבר אתה תזכה ותביעתו תדחה.

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...