Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית סחיבה,מיצובישי כריזמה 98,בבקשה התיחסות-אני מותש!

bonbon10011
שימו לב! השרשור הזה בן 4114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה!

ברשותי מיצובישי כריזמה שנת 98,ניסיתי בעבר לשאול על כמה דברים באוטו ולא היתה התיחסות,אני מקווה שעכשיו זה יהיה שונה.

אז...יחסית ל113 כ"ס,הרכב עגלה!!! הוא עולה את הקסטל בהילוך 2 (לכיוון ת"א),יותר מזה אין סיכוי.הרכב מתאמץ בעליות בטירוף.

בנסיעה רגילה,אין בעיה בתאוצה,הוא מאיץ מהר ונוסע נהדר,אין צילצולים,אין החלקה בגיר,הרכב עשה בס"ה 76,000 ק"מ.

הסטוריה:במכון הזרקה,נוקה בית מצערת ע"י ספריי קרבורטורים,והיה שיפור רציני בסחיבה.

מאוחר יותר לקראת הטסט,שמתי תוסף,ומאז התחילו בעיות בהתנעה כשהמנוע קר.הוחלף פילטר דלק,הוחלף חיישן טמפרטורה,ונוקה מנוע צעדים.לאחרונה הבעיה בהתנעה נפתרה לבד.

הרכב כרגע אחרי טיפול 10,000 מקיף ביותר,ובין השאר החלפתי רצועת טיימינג שלא השפיעה לכאן או לכאן.

למי שיש רכב כזה,או כל מי שמבין,אשמח לקבל מכם הודעה.

שכחתי לכתוב פרט חשוב!

התצרוכת דלק סבירה,ובהתייחס למה שנאמר על הכריזמה אף מעולה.

1-8.5 בעיר עם מזגן,1-15 מחוץ לעיר בלי מזגן.

אין כמובן עשן שחור מהאגזוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=bonbon10011;2666398/

הסטוריה:במכון הזרקה,נוקה בית מצערת ע"י ספריי קרבורטורים,והיה שיפור רציני בסחיבה.///.

אין קשר למעט פסיכולוגיה.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני ידידי הנכבד, שלום רב !

זה מה שאמרתי לו, בשיחה טלפונית שניהלנו ביננו.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,אני מתכנן באמת לפנות אליו מחר.

מה שיעזור פה יותר לדעתי,זה למצוא מישהו עם כריזמה כמו שלי,שיכתוב האם באמת הבעיה קיימת,או שזה הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מהירות אתה עולה את הקסטל בהילוך שני?

הייתה לנו כריזמה 98, גם שמורה עם קילומטראז' נמוך, והיא גם התקשתה בעליות, הייתה כבדה ועצלנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי כריזמה 98' והרשה לי לתקן אותך - אין לה 113 כ"ס (המנוע של הסופר לאנסר) אלא מנוע עם 90 כ"ס.

עשיתי על זה מחקר מקיף - בכל מיני מקומות כותבים נתונים שונים אבל זאת עובדה - 90 כ"ס.

אז כן, האוטו די איטי (הוא כבר יחסית למנוע), והיתה לי כריזמה עם ק"מ נמוך גם כן (90,000).

אז בהנחה ורק הסחיבה מפריעה לך - תתמודד כי המנוע פשוט חלש.

חובב מכוניות מושבע. עזבו חובב, שרוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציינת שהיה שימוש בתוסף ומיד לאחר מכן בעיות התנעה וקושי בסחיבה. שלב ראשון החלפת פילטר דלק עשית וזה טוב. הייתי ממליץ לך לבקר במכון שמתמחה בהזרקות לצורך בדיקת ספיקה של מזרקים, יתכן ולכלוך אשר התנקה ע"י התוסף הגיע גם למזרקים.

בהצלחה,

דוד.

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני שמח לשמוע שהבעיה אינה רק שלי,יתכן וזה אומר שזה האוטו ואין מה לעשות,אני ימשיך לברר,ובאמת תודה לכל העונים.

2. במבחן השוואתי שנעשה לרכב זה מול 306 ומול קורולה במגזין אוטו 98,צוין במפורש שהכריזמה עם 113 כ"ס,מה שמפליא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה- super lancer עם 112 או 113 כ"ס מעולם לא הצטיינה בעליות לירושלים.

הייתי צריך להיות בהילוך 3 או 2 (ביטול OD או שילוב ל-2) כדי לשמור את המנוע בסל"ד גבוה.

אם אינני טועה הבעייה היא בתיבת ההילוכים העצלה ולא בהספק (התיאורטי) של המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מנוע מצויד הרכב 1.6 \ 1.8 ?

ע"פ הנתונים בויקיפדיה:

Gasoline

Model Engine Displacement Power Torque

1.6i R4 16V 4G92 1597 cm3 66 kW (90 hp) @ 5500 r/min 137 Nm @ 4000 r/min

1.6i R4 4G92 1597 cm3 75 kW (102 hp) @ 5750 r/min 137 Nm @ 4000 r/min

1.8 R4 SOHC 4G93 1834 cm3 85 kW (115 hp) @ 5500 r/min 161 Nm @ 4500 r/min

1.8 R4 SOHC 4G93 1834 cm3 103 kW (140 hp) @ 5500 r/min 167 Nm @ ? r/min

1.8 GDI R4 16V DOHC 4G93 1834 cm3 92 kW (125 hp) @ 5500 r/min 174 Nm @ 3750 r/min

http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Carisma

Night Driver כתב:

באגירה הוא מומחה החייזרים פה. תעלי תמונה של יצור עם יותר מ 4 רגליים והוא מיד יספר לך מי הוא, איפה הוא גר ומה ההורים שלו עושים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון: דיברתי כרגע עם חיים יוד,שהעלה אין סוף השערות,מה שמבלבל לגמרי.

מסקנה לבנתיים,לעשות בדיקה בדינמומטר למנוע לבדוק הספק,ואם הכל תקין זה המנוע ואם לא להתחיל לחפש צרות.

תתכן גם אפשרות לחילופין ליסוע בכריזמה אחרת ולהשוות-אז אם למישהו יש כריזמה כרגע ויוכל לעדכן אותי בנתונים אני ממש אבל ממש יודה לו.

אז אני מחכה לבעלי כריזמה,עד אז אני פה.ממתין בסבלנות.אין טעם לחפש סתם צרות אם הם לא קיימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתכם: הרכב עולה (במיוחד עם מזגן) את הקסטל בהילוך שני על 80 קמ"ש בערך בסחיטה של המנוע,בסל"ד גבוהים מאוד.

2.הרכב מנוע 1.6 16V ,עד כאן זה בטוח-מה שאומר שהאוטו סה"כ עם 90 כ"ס??

איפה אני יכול להשיג נתונים מדויקים יותר? ומה עם מה שכתוב במגזין אוטו על 113 כ"ס,טעות?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...