Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק 93 זוללת דלק[זוללת, אוכלת, שותה, לא. צורכת. צריכת דלק.] כ.נערכה

golf1800
שימו לב! השרשור הזה בן 4650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי סיוויק 93 סדאן מטופלת בצורה לא נורמלית

שמנים של רויאל פרפל מתודלקת רק 98 מים ירוקים של פרסתון בלבד הכל שמור ועובד פיקס

בחודשיים האחרונים היא התחילה כל פעם לשתות יותר דלק ועוד ועוד ועכשיו זה הגיע לשיא 53 ליטר על 360 ק"מ

יש לציין שהפילטר דלק הוחלף בחדש והוחלפו גומיות למזרקים ואין לי שום תוספות כגון פילטר פתוח אגזוז זרימה חופשית הרכב סטנדרתי בלי שום דבר עליו כמובן ידני.

אשמח לעזרה תודה ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שהוא כמובן ידני.

אני חושב שזה תלוי באיך שאתה נוהג.

מה לגבי מזגן כמובן?

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. משהו השתנה בנהיגה (מסלול, סגנון נהיגה)?

2. איך אתה מודד?

3. מה הייתה צריכת הדלק לפני כן ומתי החל השינוי?

בהנחה והמדידה נכונה, הנהיגה שלך רגועה ולא התחלת לנהוג פתאום בפקקים מטורפים יתכנו כל מיני בעיות שיש לאבחן. להלן חלק מהאפשרויות:

1. נזילת דלק מאחד החיבורים או מגומיות המזרקים שהוחלפו (נסה להריח ריח דלק לאחר נסיעה או התנעה).

2. בעיה שגורמת לתערובת אוויר/דלק לא נכונה. יש לאבחן בעזרת מונה 4 גזים.

3. בעיה חמורה במערכות ההצתה (האם אתה מרגיש גם חוסר סחיבה?)

4. קלאץ' מחליק (במקרה של גיר ידני).

אם אתה מאיזור המרכז מומלץ לקפוץ לחבר הפורום חיים יוד, שעובד במכון לקרבורטורים והזרקות דלק "משה זר" בפתח תקווה. אני בטוח שהוא יוכל לסייע באבחון הראשוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורת הנהיגה שלי לא השתנתה אאני מעביר הילוך ב2500 עד 3000 סל"ד אני לא עומד בפקקים או משהו ומזגן גם לפני זה היה יש ריח של דלק בגמר הנסיעה אך הוא לא בא מאיזור היניקה מזרקים וכו...

מה עוד יכול ליות אני ממש ממש מיואש הצריכת דלק מטורפת אני לא יודע מה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4650 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...