Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק משומשות טויוטה לנד-קרוזר (או, כמה לשלם מעל מחירון?)

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 4963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמיר, ככל שהרכב מתיישן והערך שלו פוחת ומן הסתם גם ההיצע של כלים שמורים פוחת

(ערך פוחת = יותר אנשים מרשים לעצמם את האוטו, תחזוקת שבר, נזקי שטח וכד')

ככה בעצם עולה הדרישה לכלים שמורים ואז המחיר בהתאם.

אותו כנ"ל תופס עם ג'ימני, 05-10 הולכים סביב המחירון בהתאם לאקזמפלר, 99-04 הולכים מחירון + לרכב במצב סביר ואו יותר מזה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

BMW

שוחחנו בעבר. אני לא יודע מה אמרו לך ומה לא.

ראשית המחירון של הלנד קרוזר עלה החודש בסכום נכבד. 2008 עלה ב 4,700 ש"ח (ואני מדבר על הדגם הקצר).

לכן בדוק מה המחיר המדוייק במחירון, אני בדקתי ב 05/08 המחירון אצלי ביד והרכב מופיע 193K . 2007 לקצ'ורי קצר, רוץ תחטוף אם המוכר לא מעודכן במחירון.

דבר שני, צמיגים ללנד קרוזר: אני החלפתי את של ה 2008 החדשה שלי ממש עכשיו (תמונות יגיעו בקרוב:) ) של ברידג'סטון המקורי של הרכב והמומלץ המחיר עומד על 1000 ש"ח לצמיג.

כיסוי גלגל אחורי, 600-650 ש"ח ואני אדאג לארגן לך מישהו מהצפון שיביא אותו עד אליך. טיפול קטן ?! לנד קרוזר עושה טיפול כל 10K-M אין צורך לטפל ברכב שמור כלשונך כל 5,000K-M.

אני אומר דבר אחד, אם הרכב לאחר טסט וצמיגים יעלה כמה אלפים בודדים מעל המחירון זה שטויות. עדיף לשלם את הסכום הזעום הזה ולקבל רכב ללא תיקון צבע וק"מ מאד נמוך , יד ראשונה והכי חשוב שאתה יודע מה עבר על הרכב מאשר ללכת ולחפש מציאות ! השוק מלא בזבל ואני אומר את זה מנסיון כל הרכבים היום מלאים שריטות בתמונות כולם נראים טוב עד שאתה מגיע לראות. פשוט רוץ תחטוף אל תתנהג כמו ישראלי טיפוסי שיפסיד רכב טוב שבמילא ימכר איתך ובלעדיך מעל המחירון, אם השכן שלך היה מפרסם ביד2 הרכב כבר לא היה אקטואלי למכירה.

לנד קרוזר במצב טוב, יד נמוכה, ק"מ נמוך-אך ורק מעל המחירון ומי שלא עושה כך פשוט טיפש. הלנד שלי נמכרה ב 14 מעל המחירון באותו יום שפורסמה רק בשביל שתבין את ביקוש הרכב.

לגבי מה שציינתה שלנד קרוזרים לא נמכרים בהרבה מעל המחירון, כנראה שלא הלכתה לראות את הרכב במציאות, ראיתה רק במודעות. סע לשם ותבין בדיוק ולמה המחיר של הרכב הוא כזה, או שבתמימות הם פירסמו מחיר מחירון סטנדרטי במידה והוא שמור מאד. יש לציין שרכב ללא תוספות נמכר בטווח של מחירון וכמה אלפים בודדים מעל, תוספות מעלות את הביקוש, מקצרות את זמן המכירה וכמובן מעלות את מחירו.

אני הלכתי לראות 2 לנד קרוזרים לפני כחודש אולי יותר, אחד מהם היה 2007 יד ראשונה מרמת גן, בחורה מבוגרת, 40 אלף ק"מ !! הרכב בתמונות נראה חדש לחלוטין. הגעתי לרכב והייתי בשוק, היא ירדה עם הבן שלה (בן 30+), כל הרכב היה מלא סריטות ברמה מגעילה!, הרבה תיקוני מיכחול ברמה נמוכה, חיבורי כנפונים גרועים וטמבונים שנפגעו(בחלקם התחתון זה שלא רואים בתמונות) מנהיגת שטח ברוטאלית וטיפשית ! על הרכב נדרך 7K מעל המחירון בגלל הק"מ, הוא נמכר לאחר יומיים במצבו המזעזע. ראיתי אחד אחד 2008 שחור ק"מ נמוך של 38K, גם הוא של אדם מבוגר בעל 2 מסעדות. האדם לא שטף את הרכב מיום הקנייה, הרכב מלא זוהמה, כל הרכב חיצונית היה מלא סריטות אבל הפעם לא של שטח אלא של חריטות מפתח! הוא דרש 6K מעל והצמיגים היו במצב לא משובח וטסט בקרוב, הרכב נמכר לאחר 3 ימים במחיר המבוקש. בשתיי המקרים המוכרים לא היו מוכנים להתגמש ואפילו במאייה אחת.

בתמונות ולפי הנתונים חשבתיש הרכבים במצב מצויין, אך במציאות נפשי הפדנטית(במידת ההגיון) נסה משם. חודשיים וחצי עד שמצאתי לנד קצרה שמורה במחיר הגיוני, אז היא נסעה 65K, במודל 2008, - ק"מ נמוך - אולי הייתי מוצא 10KM פחות אבל רכב שנראה כמו הלילה.

בקיצור המלצה שלי לרכוש ולא להתחשבן ובדוק את מחיר המחירון כעת ייתכן שאתה תרכוש את הרכב מתחת למחיר המחירון ואינך מודע לכך.

dreams dreams dreams do not come true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן טיטו.

שמחתי לקרוא את הודעתך המלומדת והדברים שאמרת לי בה"פ שימשו אותי במהלך כל התקופה האחרונה.

התקבלה כרגע החלטה לוותר על הרכב בשל סיבות חדשות (אבא שלי הולך לבלות חודשיים בחו"ל, הוא יהיה חייב רכב רק בסביבות מרץ) ובנוסף כרגע הדעה עומדת על רכישה של הקרוזר החדש הקצר.

אבא שלי הגיע למסקנה שעדיף לו לרכוש רכש חדש בידיעה שהוא הולך להחזיק את הרכב כמה שנים טובות (אצל אבא שלי "כמה שנים טובות" יכול להיות גם 10 שנים).

תודה על כל העזרה, שלך, של אור ושל שאר המגיבים.

אגב, המחירון של ספטמבר אכן עלה לסכום של כ-191K או 193K (אחד מהם, לא זוכר בדיוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נמכר כבר לצערי בשבוע האחרון (הייתי שמח לתת לך את המספר).

הוא טען בפני אבא שלי שהרכב נמכר במחיר של קרוב ל-200K וההתקשרות הייתה מול המוסך המורשה שדאג למהלך המכירה.

אבא שלי לא מצטער על זה שהוא לא רכש את הרכב, זה רק פתח לו את העיניים על הקרוזר החדש- מבורך לטעמי.

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספר על לנד קרוזר מודל 2007 יד ראשונה ופרטית במצב חדש לגמרי שנמכרה לפני שלושה חודשים ב10 אלף מעל המחירון בתוך שעתיים.

הכל תלוי במצב של הרכב,בדרך כלל הלנד קרוזרים במודלים האלה הולכים מעל למחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...