Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לקחת בליסינג - ג'טה או פלואנס?

ילד גדול
שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,הגיע הזמן להחליף רכב בליסינג.אני חושב בעיקר על הג'טה והפלואנס.מצד אחד הפלואנס יותר מרווחת,אבל אני גם לא ממש צריך אוטו ענק.חשוב לי אבזור והבנתי שיש להם בערך אותו אבזור למעט רדיו מקורי בג'טה אבל יש בה פתחים למזגן ליושבים מאחורה שזה דבר נחמד בימים החמים האלה.אז מה עדיף?מלואנס רכה(כלומר נוחה יותר) ורדיו מקורי או ג'טה נוקשה ואיכותית(בכל זאת VW)בלי רדיו מקורי אבל אם מזגן אחורי?

אגב,אם יש משהו טוב יותר משתיהם אז תגידו,אני יכול לקחת כל רכב דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אין חכם כבעל ניסיון, אבל הניסיון שלך הוא החשוב מהכל.

גש לחברה, ובחן בעצמך את שני הרכבים, מה עדיף לך לפי החשיבות של הדברים.

הבנת את ההבדל בין הרכבים עקרונית, לכן נשאר לך רק להחליט איזה מהם מתאים לך יותר.

בהצלחה

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיעת מבחן אני אעשה.למרות שקשה לי להאמין שיתנו לי לנהוג על הדגם הבסיסי.בכל מקרה,הג'טה נראת טובה יותר,גם מהירה יותר(12 שניו ל100 לעומת 14)גם יפה יותר וגם איכותית יותר. וגם כמובן המוניטין של WV והדמיון לפאסאט הוא דבר נחמד.היא אולי יותר קטנה,אבל אין לי 10 ילדים להסיע בה(רק 2).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך בעיה עם רכב קטן דווקא הייתי ממליץ על היונדאי I30 נוחה [בעיניי] נוסעת לא ודי מאובזרת.

אם רכבים גדולים מדברים אליך יותר תבדוק את האוקטביה החדשות.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על הג'טה בגלל השילוב מנוע - גיר שבה והביצועים, שעולים בהרבה על הפלואנס.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הג'טה אני לא יודע..

פלואנס אבא שלי קיבל לאחרונה - רכב ענקי .נוח אבל עגלה. בודי כבד עם מנוע 1600 ולא הרבה כוח סוס שיגבה את זה...

ואני לא מדבר על פתיחות ברמזור עם ערסים..הוא פשוט לא זז.

ויש פתחי מיזוג מאחורה רק שהם מאחורי המשענות ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה ברורה לחלוטין!

קח ג'טה בלי לחשוב הרבה, אין על אמינות גרמנית.

אומנם המוטו החדש של רנו פלואנס " לא רואה מוסך", זה נכון היא לא רואה מוסך כי היא לא נוסעת כדי להגיע למוסך :-o

רכב כזה עגלה עוד לא הומצא....

אז לך על הג'טה, רכב נוח למדי, מנוע עם שילוב הגיר חבילה מנצחת, ובסה"כ נסיעה כיפית ביותר

החיים הם סרט אז תנסה לחיות כמו כוכב :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר נכתב פה בדוק את הסקודה אוקטביה.

המנוע שלה עדיף על זה המיושן שבג'טה ויש לה את אוטו גיר. בנוסף תקבל בה רדיו דיסק מקורי וגם מחשב דרך שאין בג'טה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושב הנהג בג'טה ממש לא היה לי נוח. נראה שבנסיעות ארוכות הוא ישבור את הגב.

הפלואנס עגלה, אבל ענקית בפנים!

הג'טה די קטנה מאחורה. יושבת על בסיס הגלגלים הקצר ההיסטורי של פולקסווגן וסקודה - 2.58 כמדומני.

נראה לי שכחבילה כוללת עדיף פלואנס, זאת בהנחה שמדוברברכב מליסינג.

הג'טה תשמור על ערכה יותר טוב, למי שמחפש לרכוש לעצמו.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו מליסינג,ככה שלא חשוב לי אמינות ושמירת ערך.אני אבדוק את שתיהן ונראה.הבנתי שהפלואנס נוחה בהרבה לפי המבחנים וזה דבר חשוב,גם נוחות הכיסאות דבר חשוב,בעיקר כאשר אני סובל מכאבי גב.

האמת שבדקתי את הסקודה והבנתי שגם היא מגיע בלי רדיו מקורי,אבל אני אבדוק שנית,היא בהחלט יכולה להיות אפשרות נחמדה.

תודה לכולם על התשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אם יש לך אפשרות לקבל את הפלואנס 2 ליטר ומה התוספת שתצטרך לשלם. איתה אתה תהנה מכרכב מאובזר יותר, נוח יותר וחזק מספיק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ענין שלא חשוב אמינות וירידת ערך

פשוט הפלואנס זה רכב שבנוי לתקלות.. אני לא חושב שכדאי לך להיות עם רכב חדש בניילון,וכל שני וחמישי תצטרך ללכת למוסך...

אבל שיקולים שלך,זה ידוע שהאמינות של הגרמניות עדיפה של הצרפתיות ,נכון פלואנס זה נוחות, אבל הג'טה לא כזאת גרועה בנוחות.

החיים הם סרט אז תנסה לחיות כמו כוכב :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ענין שלא חשוב אמינות וירידת ערך

פשוט הפלואנס זה רכב שבנוי לתקלות.. אני לא חושב שכדאי לך להיות עם רכב חדש בניילון,וכל שני וחמישי תצטרך ללכת למוסך...

אבל שיקולים שלך,זה ידוע שהאמינות של הגרמניות עדיפה של הצרפתיות ,נכון פלואנס זה נוחות, אבל הג'טה לא כזאת גרועה בנוחות.

בתור הנדסאי רכב, כמות השטויות שאתה פולט היא פשוט מדהימה.

פלואנס רכב שבנוי לתקלות, אני מחכה לקבל הוכחות וגיבוי לקביעה הזו , או שכרגיל אתה מדבר מדעות קדומות.

הייתה לך פלואנס ?, אתה מדבר מנסיון ?

קשקשן.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להתסיס , אני רק אציין עובדה פשוטה : אצלנו בחברה לא מוכנים יותר לתת לעובדים לבחור פלואנס אחרי מה שאכלו עם הסבב הראשון שלהן.

המנוע והגיר של הפלואנס לא מתאימים להתניידות ראויה בשנת 2010. הייתי מוציא אותה מהמשוואה אוטומטית בלי קשר לג'טה.

מה נותר לנו ? להתלבט בין I30, קורולה המתוחה וג'טה.

אני הייתי לוקח ג'טה בגלל האיכות, בגלל הגיר.

אולי כשה308 תגיע עם גיר נורמלי, יהיה ניתן גם אותה לצרף לרשימת האופציות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...