Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכל-רק לא מים [לא הכל. ראשית כותרת תקנית] עריכה.

sharki25
שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

ברדיאטור ברכב שלי שקניתי לא מזמן היו מים, מי ברז רגילים שכולנו יודעים שזה דבר לא טוב.

פתחתי את מכסה הרדיאטור והיה מלא בחלודה והרדיאטור עצמו עטה שכבה דקיקה של חלודה פה ושם.

מה שעשיתי הוא זה: קניתי נוזל קירור של אמריקן איגל-ירוק, כן כן זה הנוזל הכי פשוט שעולה בחנות 35 שקלים לג'ריקן ורציתי לבדוק מה ההשפעה.

פירקתי את מיכל העודפים וניקיתי ממנו את כל הג'יפה - והיה הרבה ג'יפה.

מילאתי את המיכל עד לקו המסומן FULL בנוזל הירוק והתקנתי חזרה.

שבוע ימים אחרי פירקתי את מכסה הרדיאטור והפלא ופלא- המכסה נראה הרבה יותר טוב והרבה חלודה ירדה ממנו.

בנוסף הצינור שבתוך מיכל העודפים שנכנס לרדיאטור התנקה מחלק מהצבע החום שהיה לו.

אז לכל אותם חבר'ה שמתעקשים לשים מי ברז ברדיאטור-למה?? יש נוזל הכי פשוט שעולה 35 שקל לג'ריקן די גדול וכמה שהוא זול הוא הרבה יותר טוב ממי הברז שמחלידים את הרדיאטור שלנו.

עכשיו אני יכול להגיד שבטיפול הבא אני הולך להחליף לנוזל קירור איכותי יותר.

המלצות??

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

נוזל בשם פרסטון במיכל האפור, עם מי קירור בצבע אדום, יתאימו בהחלט לסיריון שברשותך.

להבא ציין את סוג הרכב שברשותך, בכותרת, בתוכן, או בחתימה.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב !

נוזל בשם פרסטון במיכל האפור, עם מי קירור בצבע אדום, יתאימו בהחלט לסיריון שברשותך.

להבא ציין את סוג הרכב שברשותך, בכותרת, בתוכן, או בחתימה.

בברכה

צביקה

צביקה,הפרסטון אינו ה-נוזל שקיים קיום בשוק,ישנה חברה בשם וולווליין אשר יש לה מים לרדיאטור מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרים של "אמריקן-איגל" אני לא נוגע בהם גם עם מקל באורך של 10 מ'(אולי על מגבים שלהם הייתי מתפשר, אך בהחלט שלא אשקה את רכבי בנוזלים שלהם).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה,הפרסטון אינו ה-נוזל שקיים כיום בשוק,ישנה חברה בשם וולווליין אשר יש לה מים לרדיאטור מעולים.

איני טוען שפרסטון הם המי קירור הטובים ביותר שקיימים בשוק, ואיני חולק כלל על קביעתך, בנוגע לנוזל קירור מתוצרת וולולין, אך מי קירור מתוצרת פרסטון, עם נוזל קירור בצבע צהוב או אדום, הם איכותיים דיים, בהשוואה למי ברז, שהיו עד היום ברכב,ופרסטון ניתן להשיג בכל חנוטת חלקי חילוף לרכב, וברשתות, של עשה זאטת בעצמך,

ואילו במי קירור ולווליין לא נתקלתי מעולם.

בנוגע להערתו של ידידי עמית(קומפי), אני אכן מסכים איתו עם כל מילה, אך נמנעתי מלציין זאת, כדי להמנע מתביעה של לשון הרע, של היבואן.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שגלון של פרסטון ירוק עולה 40 שקל נכון?

אני קניתי 3 גלונים של פרסטון צהוב במחיר של 40 לאחד.

בשביל עוד 5 שקל לגלון העדפת אמריקן איגל?? זה זבל לפחות אל תשים את השמן שלהם, הנוזל קירור איכשהו ישרוד במערכת הקרור אך יכול להיות שהמנוע יתחמם מדי פעם.

שים את השמן שלהם ותראה איך המנוע מרעיש ומעשן וגם השמן מאוד דליל ושמעתי שניתן להשיג אותו ב15 שקל לליטר!! כמה עולה הייצור ,ייבוא,שיווק ,וכו'? אני חושב שיותר מ15 שקל לגלון.

לסיכום בחירה שלך אם להשאיר את הנוזלים של אמריקן איגל...

אם יש לך ראש אלומיניום אז צריך תוספים מיוחדים שאני יודע שפרסטון יש כנראה שבאמריקן איגל אין.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין לאן "הלך" כל צבע החלודה והלכלוך.

מי אמר לתוך המנוע?

+1.

אני חושב שכדאי לבדוק האם יש חומר שמנקה את המערכת(אני מכיר חומר שמנקה את המערכת משמן).

קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך להיסחף... לא חשבתי לרגע אחד לשים ברכב שמן מנוע של החברה הזו.

נכון שהנוזל ששמתי ברדיאטור (לא רוצה להזכיר את שמו) הוא לא מהנוזלים האיכותיים בשוק אבל לכתוב שזה מה שיגרום למנוע שלי להתחמם אני חושב שזה קצת מוגזם.

קודם כל זה עושה אפקט של ניקוי החלודה שזה כבר משהו טוב.

מה שכן אני חושב שאני ארכוש בקרוב את הפרסטון ואני אתחיל להזרים אותו לאט לאט לרדיאטור.

לפי התגובות פה זה די נפוץ ונמצא בכל מוסך או הום סנטר/אוטודיפו ודומיהם, תודה על התגובות.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שגלון של פרסטון ירוק עולה 40 שקל נכון?

אני קניתי 3 גלונים של פרסטון צהוב במחיר של 40 לאחד.

בשביל עוד 5 שקל לגלון העדפת אמריקן איגל?? זה זבל לפחות אל תשים את השמן שלהם, הנוזל קירור איכשהו ישרוד במערכת הקרור אך יכול להיות שהמנוע יתחמם מדי פעם.

שים את השמן שלהם ותראה איך המנוע מרעיש ומעשן וגם השמן מאוד דליל ושמעתי שניתן להשיג אותו ב15 שקל לליטר!! כמה עולה הייצור ,ייבוא,שיווק ,וכו'? אני חושב שיותר מ15 שקל לגלון.

לסיכום בחירה שלך אם להשאיר את הנוזלים של אמריקן איגל...

אם יש לך ראש אלומיניום אז צריך תוספים מיוחדים שאני יודע שפרסטון יש כנראה שבאמריקן איגל אין.

בלי לזלזל בשני ה"מותגים"שהוזכרו כאן אני רק יכול לציין שנוזלי קירור איכותיים אמיתיים מתחילים במחיר של 60 ש"ח לארבע ליטר ובד"כ יצויין בהם מפרט טכני הכולל את טמפ' הנמוכה לקיפאון לפחות 15-.

מותר גם להמליץ על תוצרת כחול לבן לדוגמא חברת פז שמייצרת ע'פ פורמולה של CSTROL העולמית שנוזליה ושמניה בשימוש אצל הרבה מוסכי שרות מורשים של יבואנים גם בתור מקורי.

לא כל מה שיקר הוא בהכרח טוב אבל מה שזול לבטח יהיה רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסטון זה מותג אמריקאי ,ידוע ונפוץ.

המחיר בהום סנטר זה 55 שקל אבל בחנויות חלפים במזומן תקבל אותו גם ב40 שקל.

הפרסטון ניתן לערבוב עם כל הנוזלים ואינו פוגע באלומיניום, ישנה נקודת רתיחה 125 אם אני לא טועה וקפיאה ב-15- .

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נא לקרוא את הכללים וההנחיות. קישור נמצא בחתימתי, בתחתית תגובתי זו. שים לב במיוחד ל"איך רושמים כותרת".

נעול.

בברכה.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...