Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילמה אותי מצלמת רמזור

שימו לב! השרשור הזה בן 4961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים אני בעל רישיון של כמעט 6 שנים ללא עבירות.

היום צילמה אותי מצלמת רמזור.

השאלה שלי היא כזו,

הייתי ראשון בצומת גדולה במצב של עצירה מוחלטת באדום.

משום מה ואני לא יכול להסביר איך זה קרה דמיינתי ירוק והתחלתי בנסיעה. איך שקלטתי שהרמזור אדום נעצרתי תוך כדי שאני בתוך הצומת.וכשהאור התחלף לירוק עברתי.

מכונית שהייתה מאחורי דיווחה לי שצולמתי.

השאלה היא כזו, האם יש סיכוי שבגלל שלא עברתי את הצומת במלואה ונעצרתי בסביבות ה 3 שניות לפני שהאור התחלף לירוק, יש סיכוי שהדו"ח הגדול בתוספת הנקודות לא יישלחו אליי?

hu: alpine 9887+h701+c701___comp:hat l8 + l4 amp: Macintosh mc 4000m__mono: jl audio 1000\1

sub:jl audio 12w7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה,

הייתי באמצע הצומת ולכן אני לא מבין האם יש דוח מלא של 1000 ש"ח על זה? לעבור באור אדום לא עברתי אבל בכל זאת נכנסתי עד כמעט אמצע הצומת באור אדום.

hu: alpine 9887+h701+c701___comp:hat l8 + l4 amp: Macintosh mc 4000m__mono: jl audio 1000\1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן צולמת תקבל 1K ש"ח קנס+10 נק'.

סעיף 6528.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אש אני מבין שלמרות שקלטתי את האדום ועצרתי באמצע הצומת זה נקרא שעברתי באדום.

אשמח לעוד כמה חוות דעת חברים כי התייעצתי הרבה וכל אחד אומר לי משהו קצת אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רמזור מצלמת שתי תמונות- האחת בכניסה לצומת והשנייה ביציאה מהצומת, כך שיהיה תיעוד של מעבר צומת באור אדום.

לפי המקרה שלך יש רק תמונה אחת שבה אתה עובר את קו העצירה. בהעדר תמונה שנייה המוכיחה שעברת את הצומת באדום לא יישלח לך דו"ח. וודאי לא על חצייה באור אדום = 10 נק' ו1,000 מרשרשים.

כרגע התגובה הזאת מאוד מרגיעה אותי.

אני מקווה שכך זה יהיה באמת.

תשמע, אני לא עורך דין או כל סוג אחר של משפטן וגם לא שוטר או כל סוג אחר של מישהו בעל ידע מסווג.

אני פשוט חושב שהתשובה שנתתי ידועה לכל, זה לא סוד. מקווה בשבילך שאיני טועה:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע התגובה הזאת מאוד מרגיעה אותי.

אני מקווה שכך זה יהיה באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חציית צומת באור אדום

שלום לך, לאור שתארת כפי הנראה לא תקבל הודעת תשלום קנס בגין חציית הצומת באור אדום שכן ספק אם צולמת פעמיים במיקומים הנדרשים. יחד עם זאת מה שתארת מהווה עברה כך שלו שוטר היה עומד בצומת ואפילו נעצרת לאחר מספר מטרים היית מקבל על כך דו"ח. קח בחשבון שבאם תבקש להשפט ותוזמן למשפט ותתאר את שארע הרי שתורשע בעבירה ואף תקבל קנס גבוה מהקנס המקורי.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד בר עוז,

הוא מעיד בעצמו שהגיע עד אמצע הצומת ולכן למיטב הבנתי, בתמונה הראשונה הוא מצולם חוצה את קו העצירה ובתמונה השניה הוא באמצע הצומת, בהתאם לזאת, למה אתה חושב שלא ישלח אליו דו"ח?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על תשובתך עו"ד יהונדב בר עוז. תשובתך חשובה להבנתי.

שאלה קטנה שנשארה לי, היא. כאחד שמתמחה בענייני תעבורה וכפי שהבנת מדבריי ומהמצב אני לא אמור לקבל הודעת קנס, מדוע ציינת שאם אבקש להשפט הקנס ייגדל?

זאת אומרת שבכל זאת אם אין להם תמונה שחציתי את הצומת יש סיכוי שאקבל את הקנס והנקודות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חציית צומת באור אדום

זאת כיוון שבפן הטכני ראייתי אתה תצא זכאי. ברם במשפט אתה תאמר שנכנסת לצומת באדום ואז הבנת זאת ותיקנת וזו הודאה בביצוע העבירה. הדבר דומה לאדם הנכנס באין כניסה ואחרי מטר בולם ועושה רוורס או פרסה... תיקון המעשה לא מבטל את ביצועו. שופט רשאי להרשיע אדם גם בעבירה אחרת העולה מחומר הראיות וגם על בסיס פרוטוקול המשפט, אם תודה שנכנסת לצומת באדום הרי שהרשעת את עצמך. באופן כללי במערכת המשפט נושבת רוח שלילית אל מול המבקשים לממש זכותם להישפט ולא לשלם הקנס וכפועל יוצא מכך שלא פעם מטילים קנסות גבוהים יותר מהקנס המקורי.

שבת שלום

יהונדב בר עוז, עו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד בר עוז,

הוא מעיד בעצמו שהגיע עד אמצע הצומת ולכן למיטב הבנתי, בתמונה הראשונה הוא מצולם חוצה את קו העצירה ובתמונה השניה הוא באמצע הצומת, בהתאם לזאת, למה אתה חושב שלא ישלח אליו דו"ח?

זאת כיוון שלא ברור היכן צולמה התמונה השנייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי עכשיו הכל, תודה רבה לך.

אני אמתין ואחכה לראות אם יישלח לי קנס כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין קו עצירה בצידו השני של הצמת :shock:

2. להבדיל מהמקרה שלך, הרכב נכנס עד למרכז הצמת.

3. המצלמה מצלמת ע"פ הפרש זמנים ולא לפי מרחק.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות...

אף אם יוחלט על ידי המשטרה להגיש נגדך דו"ח והודעת תשלום קנס (אכן, לא עניין של מה בכך, אם תורשע, מדובר ב ..1,000 ש"ח + 10 נקודות + הרשעה בעבירה די חמורה אשר תופיע בגליון הרשעותייך) אזי ניתן יהיה לבצע לא מעט בדיקות ופעולות לרבות בדיקת התצלומים, בדיקות נוספות בעניין המצלמה, בקשה לסגירה, בקשה להישפט וכיוב'.

דהיינו, גם אם יוגש הדו"ח/כתב האישום עדיין אין הדבר מהווה הרשעה, כלל וכלל לא.

נסיבות המקרה בעניין זה הינן מיוחדות ומעוררות ספק ולכן יש לא מעט אפשרויות להתמודד עם הנושא.

המתן בסבלנות ועדכן בבוא העת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...