Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת ביטוח פג תוקף ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כ3 חודשים הייתי מעורב בתאונה שבה,באשמתי,פגעתי ברכב( מזדה3 ,2009, מליסינג של העבודה ).הפגיעה היתה קלה בדלת האחורית הימנית של האוטו ולא נגרם נזק חוץ מעיקום בפח .

יש לציין שיש לי ביטוח חובה וצד ג ' .

החלפנו פרטים והמשכנו לדרכינו,כעבור יום התקשר אלי הבחור להשלים פרטים שביקש ממנו קצין הרכב בחברה .

התקשרתי לסוכנת הביטוח שלי (אגב קרובת משפחה,עובדת בסוכנות הביטוח)סיפרתי לה את המקרה הגעתי אליה לחתום על טופס ובו פרטי התאונה והיא אמרה שנחכה עד שתגיע תביעה.

הערכה שלה היתה שהדלת תוחלף לחדשה מכיוון שהאוטו באחריות היצרן ולכן יהיה עלי לשלם את ההשתתפות העצמית בביטוח צד ג שהיא 1700 לערך .

מאז לא נעשתה אף פניה אלי או אל סוכנות הביטוח שלי.האם המקרה "נשכח"?האם יש אפשרות שהתשלום נעשה על ידי חברת הביטוח מבלי לערב את הסוכנות ואותי ? התגלה בדיעבד שהנהג המדובר הוא "חבר" רחוק של אחי יכול להיות שעשה משהו בנדון ?

הייתי מצפה מחברות ליסינג להחזיק מחלקת תביעות משומנת ולכן ההפתעה .

תודה מראש לתגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט עשוי להתארך, אני נכנסתי מאחור במאזדה 6, נתתי את כל הפרטים שלי, חיכיתי, חיכיתי, ורק לאחר חודשיים מישהוא בכלל פנה אלי בקשר לזה (ואם סוכן הביטוח של הצד השני לא הוכיח לי את חוסר המקצועיות שלו בזה שהוא חיכה חודשיים, הוא כל הזמן התעקש להתקשר אלי ולבלבל לי את המח במקום לתקשר ישירות מול סוכן הביטוח שלי).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי הגיעה תביעה מסוג זה אחרי כשנה וחצי.

גם בכיוון ההפוך - במקרה שבו פגעו בי מאחור, לפני שנים די רבות - חברת הביטוח שלי שילמה את הנזק (הפעלתי את הפוליסה בגלל בעיה טכנית שהיתה מעכבת את התיקון) ואת החזר ההשתתפות העצמית קיבלתי מהפוגע רק לאחר קרוב לשנתיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...