Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבטת בין אלטו ידנית ל-107 רובוטית או ידנית - נוטה ל-107 לא ברור עדיין איזה גיר

georgits
שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אז כמו שכתוב בכותרת זה בערך הסיפור שלי.

אם יש לכם מה לתרום מהניסיון שלכם אני אשמח (קראתי כבר כמה דברים כאן בפורום).

בינתיים אני אשתף אותכם בניסיון שלי - מקווה שזה יתרום פה למישהו.

אז ככה, היום עשיתי נסיעת מבחן על אלטו ידנית.

היא חמודה לגמרי, זריזה והמזגן מעולה (הבנתי את זה באמת כשחזרתי לאוטו שלי והתבשלתי בדרך לעבודה...*)

העניין של הרעידות בסרק לא כזה נורא בעיניי - קצת מזעזע לך את המעיים מידי פעם (שימו לב זה לא רצוף) בהמתנה ברמזור.

העברת הילוכים חלקה רק מבאס שאין מד סל"ד כי לא ברור לך כל כך כמה אתה קורע את האוטו..

שמע של המערכת מאוד עצוב... יש רמקולים רק בדשבורד למעלה בשתי הפינות הרחוקות והבנתי ממה שקראתי בפורום שאי אפשר להוסיף עוד (לא ביררתי בסוכנות).

ישיבה די נמוכה בתוך האוטו (יש צורך בכרית הגבהה - ואני בחורה לא נמוכה בכלל - 1.70 מ') וגם ההגה מסתיר חלק מלוח המחוונים, אבל אולי זה נפתר אם מכוונים את ההגה, אבל היתי צריכה להוריד את הראש כדי לראות אם הפעלתי איתות בפניה..

עשה לי איזה רעש מוזר כשניסיתי להעביר מרברס לראשון, אבל אולי זה רק אני, בכל זאת אישה... בטח לא לחצתי על הקלאץ' עד הסוף או משהו..

הקפיצות בכבישים משובשים לא כאלה נוראיות, למרות ששוב הרגשתי את המעיים שם כמה פעמים*

ושכחתי לשים לב לרעשים מהמנוע שדיברו עליהם (בידוד לא טוב וכאלה)*

הכיסא לא הדבר הכי נוח - משהו בכיוונון של המשענת או תוקע אותך קדימה מידי או מרגיש שאתה שוכב מידי, לא לגמרי הצלחתי למצוא את התנוחה המתאימה, אבל זה בטח הרגל.

*חייבת לציין שאני נוהגת במיצובישי L300 ידנית - זה וואן כזה שנראה כמו מקרר שוכב, למי שלא מכיר (חולה על האוטו הזה). אז בשבילי לעבור לאוטו קטן כזה זה די כמו לנהוג על צעצוע (בקטע החיובי), אז יכול להיות שכל המקומות שיש לידם כוכבית עבורי זה שדרוג, אז קחו אותי בערבון מוגבל.

מחר עושה נסיעת מבחן על 107 רובוטית.. עדכונים בהמשך...

שיהיה המשך שבוע טוב לכולם ושנתחדש בקרוב בצעצוע חדש..:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...