Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן לא מקרר בשברולט קוואליר

ADVERSARY
שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

המזגן שלי הפסיק לקרר סתם פתאום ביום בהיר אחד.

אין לי מושג מה הסיבה

הרכב שנת 97 שברולט קוואליר

הייתי במוסך מורשה (לא יודע למה) מיהרתי לתקן את הבעיה ואמרתי הכי טוב מורשה וניפטר מזה.

בסופו של דבר קיבלתי חשבונית של 4500 אלף שקל בטענה שצריך להחליף שם 8 חלקים כולל צינור מזגן וכולל מדחס.

זה הגיוני דבר כזה?

כמובן שאני לא מתקן והולך למוסך אחר, אני רק רוצה להבין אם באמת זה יתכן שילך גם צינור וגם מדחס ביחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הלך שם אבל ידוע שבמורשה המחירים מטורפים. בשביל בעיית מזגן יכלת להיכנס לכול מזגניסט טוב שיסדר לך את הבעיה במקום לשלם הון למוסך מורשה.:|

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש מוסך מורשה או מוסך שמתמחה ברכבים אמריקאים?

אם יש לך אפשרות להגיע לאיזור ת"א אני מכיר מספר מוסכים שמתמחים ברכבים אמריקאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא ממליץ על המוסך מורשה למכונית ישנה כזאת כי העלויות ממש לא מוצדקות!

לאחי יש קווליר קופה שנת 96 וגם הוא היה מטפל במורשה והם פשוט מסחטת כסף!

בעצת רפי לין הפניתי את אחי למוסך הזה ואחי בהתחלה היה סקפטי על מוסכים פרטיים אך לאחר שהיה שם ותיקנו לו הכל ויצא מאוד מרוצה אני רוצה להמליץ גם לך במידה ויש לך אפשרות להגיעה לת"א

בהצלחה!

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ממליץ על מוסך CMI מוסך מצוין. אם תרצה מוסך טוב מאוד שבמקרה היום עשיתי אצלו טיפול לאמריקאית שלי

במחירים נוחים תפנה אלי בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...