Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש מידע ממי שכבר עבר את זה: כמה בערך יעלה ביטול קודנית?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת. תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הביטוח לא דורש יותר או היא גורמת לתקלה?

סביר להניח שזה רכב משומש והוא לא יודע היכן הותקנה.

להערכתי סדר גדול עלות 100-200 ש"ח

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הבעיה שאני נמצא בה היום.

אני לא יכול ללחוץ על הכפתורים וקורה שאני צריך לחכות 10 דקות ארוכות כדי שהוא יתן לי להקיש את הקוד שוב בתקווה שלא יהיה כפתור שילחץ יותר מפעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לזה פתרון פשוט. בגלל שהכפתורים שמכילים את הקוד נשחקים עם הזמן , משנים את הקוד לקוד שמורכב משאר הכפתורים שלא נשחקו.

פשוט וקל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, יש קודניות רק עם 5 כפתורים, 1 עד 5, וכל הפתורים בשימוש, כך שפיתרון לשנות את הקוד לא ממש עוזר.

בכל מקרה, באוטו הקודם שלי הייתה קודנית של רב בריח, כל שנה בערך הכפתורים היו מתחילים להגיב קשה.

הייתי מפרק את לוח המקשים ומחליף את הגומה של הכפתורים, הגומיה עולה 30 שקל אצל כל מתקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לזה פתרון פשוט. בגלל שהכפתורים שמכילים את הקוד נשחקים עם הזמן , משנים את הקוד לקוד שמורכב משאר הכפתורים שלא נשחקו.

פשוט וקל.

צודק , בדרך כלל אנשים מרכיבים את הקוד שלהם משתי ספרות.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...