Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה עם העברת בעלות שכבר נעשתה

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקי, לגבי שאלתך למעלה (לגבי החוזה)

כן, רשום שם שהרכב הוא יד 2 ויש גם אחריות לשנה על גיר, מנוע ושאסי.

כמה כבר פיצויים אני אוכל לקבל על זה?..

כד"א, דיברתי עם אבא שלי וסיפרתי לו על הנושא (הוא ק.בטיחות ותעבורה) והוא פנה לחבר שהוא מכיר במשטרה, מצידם (לא משנה אם יש חוזה ורשום משהו) ברגע שאני מקבל רישיון עם בעלים קודמים 01 + זה מה שה"סוחר" אמר ואז מתגלה שזה שקר אז יש פה הונאה ואפשר להגיש תלונה במשטרה, הבעיה היא שהבעלים של המקום הוא חבר של אבא של אישתי אז בקטע הזה אני קצת "מעורער", ניראה איך הוא יגיב כשאנחנו נדבר על זה (למרות שדיברתי עם השותף שלו, הוא שיחק אותה שהוא ידע ושהוא אמר, ואז כשהראנו לו הוכחות הוא ישר התנער ואמר לנו לדבר עם השותף שמכר לנו כי הוא לא התעסק בעניין).

אני רואה שיש פה עו"ד בפורום, אני אשמח לשמוע גם את תגובתו בנושא.

עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאזרה לך מלח על הפצעים אבל: לא רק שטעית כי קנית מסוחר -לא בדקת בתעודת הזהות ששם הסוחר מתאים לרשום ברישיון.(אני למשל קניתי מסוחר בעל מגרש מוסדר וכתוב את שם הבעלים ברשיון הרכב כך שאין בעיה).

הדבר הבעייתי יותר שעשית- עירוב של עסקים עם משפחה.כלל ברזל- אל תתעסק עם משפחה בקניה ומכירה של רכוש יקר ערך זה מביא רק צרות.

אם לא היתה מעורבת כאן משפחה,הייתי מערב את מחלק ההונאה של המשטרה אבל זה כבר לשיקולך ועצם זה שהתרשלת ולא בדקת חפיפה בתעודת הזהות כבר יש לך רשלנות תורמת.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל במשרד הרישוי אולי טעות בגולם של משרד הרישוי??

אם לא ,תברר מי היו הבעלים , תעלה לכאן מאיפוא צצה עוד יד , אולי יתברר לך גם שהרכב היה של חברת השכרה/ליסינג תפעולי ועוד שאר מרעין ובישין.

תבוא עם מידע ננסה לעזור

שתהיה לידה קלה

תקרא למעלה את הודעתי

עוד יד פירושה אצל יצחק לוי פחות 2% בערך המכונית בערך תלוי בשנת הייצור

אם מדובר ברכב ליסינג תפעולי למשל פחות 18% לערך המכונית

לך תבדוק במשרד הרישוי את כל העובדות אז תדע אם תחמן אותך רק בפרט אחד או אולי גם בפרטים אחרים.

ככה פשוט ואז תדע גם איך לדבר עם "החמוד"

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...