Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה סופרב - 1.8tsi או 2.0tsi?

318i
שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם גרסת ה2.0tsi שווה את ה20,000 ש"ח הפרש?

ואני מבין שה2.0tsi זה לא אותו מנוע כמו של האוודי Q5 (או שרק ניהול המנוע שונה?) באוודי הנתונים מרשימים במיוחד ה35.8 קג"מ בסל"ד מאוד מאוד נמוך.

ומה ההבדלים המדוייקים בין ה1.8 המאובזרת ל2.0 המאובזרת?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-1.8TSI יש 160 כ"ס ו-25.5 קג"מ מומנט. ל-2.0TSI יש 200 כ"ס ו-28.6 קג"מ.

ל-2.0TSI יש צמיגי 225/40 וחישוקי 18', סאן רוף סולרי ומערכת שמע Bolero עם מסך מגע וצ'יינג'ר בנוי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי נוהג על הגרסא המאובזרת של הסופרב 1.8 TSI. תאוצה של 8.2 שניות למאה ו-223 קמ"ש מהירות מירבית, כוח זמין כל הזמן!! ובעודפים.

אני לא מכיר את לפרטי פרטים את ביצועי השני ליטר, חוץ מהעובדה שלדעתי הם יוסיפו לך שנייה פלוס מינוס בתאוצה למאה. אם זה שווה 20 אלף שקל תוספת, לא יודע לומר לך, תלוי עד כמה זה חשוב לך.

Toyota Hilux Adventure 2019

Toyota Corolla GLI 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהמנוע זה אותו רכב - אם אתה שואל ה-1.8 מספיק לגמרי בתנאי הארץ

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכבר נכתב מנוע ה 2.0 TSI יקצר את המיאוץ הקלאסי ל 100 בשנייה שלמה מול אחיו הקטן , כמו כן תוספת הקג"מ מכובדת ומועילה ביציאה זריזה ובכך שישנו עודף כוח זמין בטווח סל"ד שבו רוב הזמן יעבוד הרכב כלומר לא יותר מ-4500 סל"ד , תוספת המחיר כוללת מלבד המנוע גם חישוקי סגסוגת בקוטר 18 אינ'ץ מול 17 ב-1.8 מערכת שמע משודרגת הכוללת מסך מגע וצ'נג'ר עם מחסנית ל 6 דיסקים מובנת בפאנל הקידמי לא בתא המטען , ובנוסף הרכב כולל חלון שמש חשמלי בגג כל השאר נשאר זהה .

בכל מקרה במה שתבחר אני מבטיח לך שזו אחת הקניות הטובות בשוק הרכב כיום גם תמורה מצויינת למחיר וגם רכב מהנה לנהיגה מנסיון (לא מזמן רכשתי כזו ) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בחלון שמש רגיל אלא בחלון סולארי שאמור להשתמש באנרגיית השמש לאיוורור תא הנוסעים בימים חמים, לפחות כך הוא תפקד באאודי. בכל מקרה מדובר במכונית מעולה, בשתי הגירסאות. אני סבור שגירסת ה-1.8 תציע צריכת דלק עדיפה.

האם דגם ה-2 ליטר משווק עם גיר DSG או טיפטרוניק רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אותו מנוע כמו באודי עד כמה שאני יודע, האודי הוא המנוע החדש יותר (כמו בGTI MK6) בעוד שבסופרב הוא כמו בGTI MK5 (TFSI). לא שיש עם זה בעיה, מדובר באחד המנועים הכי טובים שאתה יכול לקנות בצד הזה של חצי מיליון (ובשקלול פרמטרים של חסכון, הייתי אומר שגם בכלל).

אם זה שווה את הכסף? אני מניח שהבנאדם הממוצע שינהג לא ישים לב להבדל. ה2.0T פותח אפשרות של עדכון תוכנה לאיזור 240 כ"ס בקלות ובלי בעיות אמינות. בשביל 20K, הייתי לוקח את ה2.0T, שם צ'יפ בעוד 3K ומחייך כל הדרך אל הגטסו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DSG. ה-1.8 ליטר חסכונית במעט מה-2 ליטר (על הנייר לפחות).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...