Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי כמה שאלות בנושא חוקים ונקודות לגבי דוח על נסיעה ללא טסט

שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולכם.

אני עובד במפעל על משאית מעל 15 טון בעבודה מקומית אך ורק באיזור התעשייה אני לא יוצא משם בכלל וטווח הנסיעה שלי הינו כ 1 קילומטר ממחסן למחסן. המשאית עליה אני עובד היא ישנה משנת 1988 ומחייבת טסט כל חצי שנה ויש לנו גם בעיה עם שינוי מבנה היות ורשום ברישיון שמדובר על רכב משא עם ארגז סגור ובמקור באמת היו לו וילונות אך הם נקרעו ולא מתאימים לעבודה לכן הסרנו אותם ועכשיו הארגז פתוח. יש לנו תמיד בעיה בכל פעם להעביר אותה טסט ואנחנו נעזרים בדרך כלל במישהו שניגש למכון באיזור המרכז איפה שהוא באיזור קסטינה ומעבירים אותה טסט היות ושם ולא מקפידים על דברים שלא קשורים לבטיחות ודי מחפפים לגבי מה שלא מסכן אותך וכך קל יותר להעביר אותה טסט.

הבוס שלי די התעצל והיו לו אלף דברים על הראש לאחרונה ונקלעתי למצב שהוא כל הזמן משך ומשך את הטסט של המשאית והגענו למצב שנסעתי חודשיים וחצי בלי טסט ואני יודע שזאת אשמתי המלאה ולא הייתי צריך לנסוע אבל הודבקתי לקיר כמו שאומרים וכך יצא ונתפסתי שלשום על ידי משטרת תנועה נגב כשאני לא חגור וזה בעצם מה שהדליק להם את הנורה האדומה ואז גילו שאין לי טסט וקיבלתי 2 דוחות כל אחד על סך 250 ש"ח עם 12 נקודות - 6 נקודות לכל דוח.

עכשיו יש לי כמה שאלות למבינים:

1. האם אפשר להעביר נקודות על גוף שהוא לא בן אדם זאת אומרת למשל על המפעל עצמו ??? אני יודע שניתן להעביר על בן אדם כי עשיתי את זה פעם כשנתפסתי על מהירות ברכב שלא היה שלי והייתי חייב להעביר את הנקודות על עצמי אבל לגבי גוף שהוא לא נהג\בן אדם פרטי רק שמעתי שמועה שניתן לעשות זאת והייתי מעוניין לאמת אותה ואיך עושים זאת אם זה אפשרי בכלל.

2. מה קורה בכלל עם שיטת הניקוד החדשה ? כמה נקודות ניתן לצבור והאם זה נמחק עם הזמן כשאין עבירות או שזה נצבר ונצבר ומה קורה בסוף ? הבנתי שביטלו נהיגה מונעת אז מה קורה היום כשמגיעים לקצה ? ואיפה ניתן לבדוק את כמות הנקודות שיש לי ? מהיא בכלל הכמות המקסימלית הקיימת של נקודות שניתן לצבור היום ?

אודה לכל המבינים שיוכלו לעזור לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודות יכולות לעבור לאלמוני אחר, כאשר הדו"ח לא היה במסירה ידנית למשל דו"ח מצלמה, שהרי במסירה ידנית זהות העבריין ידועה.

הנקודות הן לעבריין ולא למישהו אחר.

מה שאתה מכיר זה שאם לדוגמה היית מצולם על מהירות/רמזור אדום, אזי הדו"ח היה מגיע על השם הרשום ברישיון. אם הרישיון רשום ע"ש חברת "הובלות לירח בע"מ", אז הם יקבלו את הדו"ח ובמקרה הזה סכומו הוא פי 4 או פי 3 (לא כל כך זוכר) מאשר אילו זהות הנהג היתה ידועה. אחת הסיבות לקנס גבוה מאוד, (לדוגמה: 3,000 במקום 1,000), היא כדי לעודד את החברה "להסגיר" את הנהג.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.rsa.gov.il/TEACHINGCENTER/LAW/Pages/Nikud.aspx

התשובה כאן.

מקווה שלפחות עכשיו עשיתם טסט למשאית

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך

במקרה שלך נתפסת נוהג ועובר עבירה ולכן הדוח הינו על שמך ולא ניתן להעברה. אתה לא חגרת חגורה ואתה נהגת ברכב ללא טסט. אגב "למזלך" נתפסת עכשיו שכן לו היית נתפס בעוד מספר חודשים היית מוזמן למשפט שבסופו רשיונך היה נפסל ללפחות שלושה חודשים. לגבי הניקוד התקשר ל*5678 ובקש שיישלחו לך את פירוט הניקוד.

בהגיעה נהג ל36 נקודות רשיונו יישלל ל3 חודשים שלאחריהם יידרש לעבור תאוריה.בצבור נהג 22 נקודות תקופת הצבירה תוארך ל4 שנים במקום שנתיים.

בהצלחה וסע בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך

במקרה שלך נתפסת נוהג ועובר עבירה ולכן הדוח הינו על שמך ולא ניתן להעברה. אתה לא חגרת חגורה ואתה נהגת ברכב ללא טסט. אגב "למזלך" נתפסת עכשיו שכן לו היית נתפס בעוד מספר חודשים היית מוזמן למשפט שבסופו רשיונך היה נפסל ללפחות שלושה חודשים. לגבי הניקוד התקשר ל*5678 ובקש שיישלחו לך את פירוט הניקוד.

בהגיעה נהג ל36 נקודות רשיונו יישלל ל3 חודשים שלאחריהם יידרש לעבור תאוריה.בצבור נהג 22 נקודות תקופת הצבירה תוארך ל4 שנים במקום שנתיים.

בהצלחה וסע בזהירות.

קודם כל תודה רבה לכל מי שענה לי אני ממש מעריך את ההתייחסות שלכם ותודה רבה גם לפורום המצויין הזה קבלו ח"ח על העבודה המצויינת שאתם עושים פה. לגבי מה שאמרת על העברה של הדוח אז אני מודע לכך שאפשר להעביר דוח בוודאות כאשר למשל נתפסתי על מצלמת מהירות ברכב שהוא לא שלי וכברירת מחדל בעל הרכב קיבל את הדוח למרות שלא הוא בפועל ביצע את העבירה ולגבי המקרה שלי נכון שמה שאתה אומר נראה הגיוני ובכלל עקב תפקידך אני לא מפקפק במה שאתה אומר אבל אם כך השוטר הטעה אותי שאמר לי שניתן להגיש בקשה להעברה של הדוח על החברה\מנהל שלי בהסכמה שלו כמובן.

בכל מקרה אשתדל להיזהר ושמחתי לקבל את מספר הטלפון לבירור מצב הנקודות כמו כן אני בטוח שאין לי נקודות אחרות ולרוב גם לא עוצרים אותי בכלל ואם כבר עוצרים אז אני תמיד מסודר והכל תקין.

תודה שוב לכל מי שעזר לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...