Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקשר לביטול פסילה מנהלתית

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי לאחרונה תאונת דרכים ומאז נשללל לי הרשיון לחודשיים

התאונה התרחשה בעפולה

הבנתי שאני יכול לערער

אך איני יודע באיזה צורה (פקס\דואר\אימייל)

ואיני יודע לאן אני מאור לשלוח את העירעור

אודה לעזרתכם הזריזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהל'ן אור

את הטכניקה אתן לך אח"כ.

בוא תנסה כאן להעלות את הנימוקים שבעטיים אתה רוצה / חושב שהשופט יחליט לבטל את ההחלטה של קצין המשטרה, פרט לשיטת מצליח .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ישראל!

בעיקרון אני לא הולך לטעון שהתאונה לא קרתה באשמתי כי לפי הרישומים אין לבית המשפט שום סיבה להסכים איתי.

חשבתי להסביר את העובדה שברשותי רשיון 8 שנים ובכל הזמן הזה ביצעתי רק שתי עברות תנועה וגם הם לא מה4 שנים האחרונות לפחות...

בנוסף אסביר שעברתי בחודש האחרון לעפולה עם בת זוגתי ואני משכיר שם דירה בעלות של 2500 ש"ח

והעבודה שלי בבזק-טק בחיפה ומאוד הסתמכתי על האפשרות שלי להגיע לשם ברכב כי בתחבורה ציבורית זה נסיעה של מעל שעתיים - כך שכרגע מאוד קשה לי להגיע לעבודה - מה שמצריך ממני לחזור לגור בבית הורי המבוגרים כך שאני משלם שכירות לשווא ובנוסף מעיק על חייהם...

אמממ זהו בעיקרון כרגע לא עולה לי משהו נוסף לראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא נלך מספר חודשים קדימה - הגיע מועד המשפט ובין היתר גוזרים עליך שלילה.

כיצד אתה חושב להתמודד עם השלילה העתידית ?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף לזה גם את העובדה שאנחנו בעיצומם של הימים הנוראים ועשרת ימי תשובה, .

כפי שהסברתי לך הסיכוי לכך קלוש, וגם אם כן אתה רק מחלק לך את תקופת הפסילה .

העונש שיושת עליך הוא 2-3 חודשי שלילה, 2 בעסקת טיעון גם בקושי לא קטן, 3 עקב שלילת המינימום שעבירה זו מחייבת.

כך שמה שתצליח לקצר כאן יאריך לך שמה.

השופט בוחן את בקשתך בכמה רבדים

האחד חומר החקירה שבתיק . לצערינו הוא לא לטובתך כלל.הוא בודק אותו אבל לא נכנס לעומקו, אלא אם יש שם משהו מהותי ביותר שזועק לשמים שיכול לשנות את החלטת הקצין.

השני הוא בודק את מסוכנות העבירה הספציפית שביצעת - לצערך בין העבירות החמורות שקבע המחוקק.

השלישי המסוכנות שלך כפי שעולה מגיליון ההרשעות הקודמות שלך. כאן יש קרן אור קטנה .

לאור אלה הוא בוחן את סבירות ההחלטה של הקצין. במקרה שלך היא שוב לצערך סבירה.

הנוהל להגשה הוא פשוט. לא מדובר בערעור, אלא בבקשה לביטול פסילה מינהלית.

את הבקשה אתה מגיש לבית המשפט לתעבורה בעפולה ( מניח שקיים כזה, אם לא לנצרת )במספר העתקים מודפסים. עדיף במסירה ידנית ומקבל חותמת נתקבל על העותק שלך, + מספר תיק שנפתח שישא את הקידמת בפמXXXX ( ביטול פסילה מינהלית )

בגלל הפגרה שעות הקבלה אני חושב מ 900 עד 1200

בבקשה כותב את רצונך בביטול /קיצור תקופת הפסילה. ומנמק את הסיבות לכך.

תוך שבוע שבועיים ( אנחנו עד 1.9 בפגרת בתי המשפט אז הדברים זזים יותר איטי מזמן רגיל) לא שבזמן רגיל הם זזים מהר ואז תקבל את החלטת השופט.

אני חוזר על מה שאמרתי לך במספר הזדמנויות , הטוב ביותר זה לנסות לסגור על עיסקת טיעון עם התובע לכיוון של חודשיים, לזה כמובן מתווסף קנס בין 1000-2000 ש"ח. את זה אפשר לעשות לבד את זה אפשר לעשות עם עו"ד.

הכדור והבמה שלך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לקחת עו"ד. תבדוק אם אין לך בביטוח המקיף סעיף הגנה משפטית.

בתאונה עם נפגעים של ממש יש עונשים די כבדים ובלי עו"ד אתה יכול להגיע גם לשלילה של שנה. בתאונה שאני עברתי (אני הייתי הנפגע של ממש) לא קיבלתי פסילה מנהלתית, הנהג שנכנס בי סטה מהנתיב (אני הייתי על שטח ההפרדה בכביש בין עירוני בהמתנה להשתלב שמאלה) וחטפתי עם עו"ד חצי שנה שלילה בפועל כשהנהג השני חטף 9 חודשים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך ושבוע טוב לכול הכותבים.

בקשה לביטול פסילה מנהלית, ניתן להגיש במזכירות בית משפט לתעבורה ובשל דחיפות בקשה זו הדיון נקבע תוך ימים ספורים.

לעיתים כדאי להזדרז ולהגיש בקשה לב.פ.מ ולפעמים אין בכך טעם ממשי. (סיכוי קבלת הבקשה,העונש שייגזר בסוף,ההיחשפות בשלב מוקדם לחומר הראיות הקיים, זהות השופט, הנכונות לסיים התיק בשלב מוקדם)

לרוב בשל מורכבות העניין נכון להסתייע בבקשות מסוג זה בעו"ד שמסתכל על התמונה הכוללת ומצמצם את הנזקים למינימום ההכרחי.

בהבצלחה ושבוע טוב.

יהונדב בר עוז, עו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...