Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איטום בדלתות-יתרונות וחסרונות...

שימו לב! השרשור הזה בן 7295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מעוניין לדעת מהם היתרונות והחסרונות שבאיטום הדלתות לצורך הרכבת סט קומפוננט,האם הרכב נפגע בצורה כל שהיא מהעיניין?

האם ה"באס " המופק מהדלת יחלש? יוגבר?

אשמח לשמוע כמה שיותר פרטים

דודו

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חסרונות.

יתרונות - יהיו פחות רעידות בדלת ואטימה טובה יותר של החלל שבתוכה שיחד גם ישפרו את תגובת המידבאס. בנוסף גם רעשי הדרך יפחתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי מה לא הבנת במה שכתבתי על יתרונות האיטום? תקרא לפני שאתה מגיב.

אתה מפרק את הדלת, מנקה אותה, ומדביק את היריעה על הפח. היה שרשור ארוך לא ממזמן בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מפרק את הדלת, מנקה אותה, ומדביק את היריעה על הפח. היה שרשור ארוך לא ממזמן בנושא.

אוקי...

איזה שרשור?? איפה??? לא מוצא בחיפוש....

בהתקנה שלך אייל??

ד"א

אני עכשיו ניכנס לזה כי אני רוצה ליקנות קומפוננט חזק אז אני חשוב שהדלתות לא יעמדו בחוזק על הרמקולים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה אחלה.

רק מה אם אפשר הייתי רוצה לדעת על עוד סוגים של חומרים יש לאיטום ואיפה ניתן להשיג.

חוצמזה אילו יתרונות יש לחומרים אחד על פני השני?

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש בארץ להשיג חומר אחר חוץ מהדיינמאט אוריג'נל. אולי בקרוב יהיה גם האקסטרים שהוא טוב יותר. במה הוא טוב יותר? יש לו דבק טוב יותר, הוא גמיש יותר וכמו כן תכונות החומר שלו מאפשרות אטימה טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש גם עוד דברים דומים אבל זה לא חומר יעודי וממבחנים שערכו בארה"ב כל החומרים הלא יעודיים שנבדקו לא תפקדו בצורה טובה. אני לא אומר ששל 3M לא יהיה טוב, אבל יש לקחת זאת בחשבון.

גם לאוריג'נל הייתי מציע אם אפשר להוסיף קצת דבק (לרסס לפני זה את המשטח). אלא אם כן הוא יחסית שטוח וחלק(ולא לשכוח לנקות אותו טוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...