Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קבריולט 4 מקומות,הנעה אחורית יש חייה כזאת?

guy942
שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני כרגע בהתלבטות האם לקנות מאזדה מיאטה(MX5)

קשה מאוד למצוא שמורה בלי תאונות ויש שוק מאוד דל לרכב מסוג זה למרות שהרכב מאוד מאוד מפנק.

רכב מהנה לנהיגה והכול אבל דבר 1 בולט וזה 2 מקומות.

חלק מהריגושים שלי בנסיעה זה שיש לי עוד חברים בנסיעה וכדו'.

רציתי לדעת האם יש רכב בעל הנאה אחורית מהנה לנהיגה והוא קבריולט ו-4 מקומות ישיבה?

וכמובן רק ידנית!

התקציב שלי הוא עד 85-80K.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתוותר על ההנעה האחורית (ואז תלך לכיוון של 307CC או מיקרה CC במידה ולחברים אין גפיים) או שתרד בשנתון ותלך על BMW סדרה 3 קבריולט.

אופציה נוספת שעולה לי לראש זה סאאב קבריולט אבל הם נורא נדירות.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבריולט 4 מקומות:

חיפושית קבריולט - אספנות או חדשה.

פונטו קבריו.

306 קבריולט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה.

הפונטו והפיג'ו לא עם הנעה אחורית. גם החיפושית החדשה לא.

אתה נשאר עם החיפושית הישנה, או ג'יפ כמו קיה ספורטאז' פתוח.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופציה היחידה שעולה היא כאמור ב.מ.וו 3 קבריולה. שים לב שתוכל לקנות רק אחת משנתון נמוך, שעלויות האחזקה גבוהות ושיהיה מאוד מאוד קשה למצוא אחת ידנית.

בנוגע למיאטה - מבחינתי זה דווקא יתרון שיש רק שני מושבים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצא קבריו ספורטיבית עם 4 מושבים. ההנעה האחורית או הקדמית הרבה פחות רלוונטיות להנאה מנהיגה ברגע שאתה בוחר באופציה של 4 מושבים. לכן כל בחירה בקבריו כזה תהווה ויתור על התנהגות וספורטיביות ביחס למיאטה.

אלו פשוט עולמות נפרדים - אני נהגתי שנים על רכבים פתוחים עם2 מושבים ושנים מאז על רכבים פתוחים עם 4 מושבים ותמיד נהנתי - אבל נהנים אחרת.

לכן אם תחליט ש-4 יותר מתאים לך מ-2, נסע מספר רכבים גם עם הנעה קדמית וגם אם אחורית ובחר בזאת המתאימה לך ביותר.

בנוסף יש כאלו שירגישו הכי טוב ברכב 4 מושבים פתוח כגון במוו (הנעה אחורית), אחרית בסאאב או אודי או גולף או מרצדס או פונטו או אמריקאית או גיפ או .... או רכב 2 מושבים ...

העיקר זאת ההנאה בפועל שתרגיש שתראה את הרכב, שתדבר עליו, שתנהג בו לבד או עם אחרים :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו - סדרה 3

אני גם רוצה להוסיף שיש אופציה של מרצדס CLK קבריולט שאני חושב שתכנס בתקציב בשנתונים של בערך 98-00.

נ.ב

לא שמתי לב שאתה מחפש ידנית

CLK ידנית לא נראה לי שיהיה אפשר למצוא.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...