Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריחוף על הבמפים

Adabbbbbb
שימו לב! השרשור הזה בן 7911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רצתי לספר לכם שגיליתי משהו מעניין עם הבובה שלי..

ככול שאני לוקח את הבמפ יותר מהר ככה פחות מרגישים אותו.. (בסביבות ה60 + -)..

:twisted:

אבל הם עדיין מעצבנים.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה??????? :shock:

מילא היית אומר BX או קסנטיה, שם זה באמת נכון, אבל איביזה????? :shock:

:p

OZA - הקטע זה לא לקחת את הבאמפ מהר, אם תיקח אותו בזמן תאוצה (אפילו במהירות איטית), תרגיש אותו פחות מכיוון שמשקל הרכב עובר אחורה (ההיפך מבלימה)

חוצמזה שעל רוב הבאמפים לא מומלץ לעבור מהר.... יש כאלה שאפילו יגרמו לך לתקוע את החרטום בכביש

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא היית אומר BX או קסנטיה, שם זה באמת נכון, אבל איביזה?????

תתפלא אבל כן איביזה לוקחת אותם בקלות,למרות שהיא סופר סופר נמוכה(שאסי נמוך..) ראיתי את דוד שלי עושה את זה ברנו שלו.. ומאז גם אני..

ופג'ו אתה צודק, באמת בזמן תאוצה הם נלקחים יותר בקלות..

חוצמזה שעל רוב הבאמפים לא מומלץ לעבור מהר.... יש כאלה שאפילו יגרמו לך לתקוע את החרטום בכביש

חשוב לציין אני לא עושה את זה בבמפים הצרים והשמנים.. (כמו שיש בין גבעת חן להוד השרון..) בהם אני מגיע כמעט לעצרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין אני לא עושה את זה בבמפים הצרים והשמנים.. (כמו שיש בין גבעת חן להוד השרון..) בהם אני מגיע כמעט לעצרה..

אגב באותו עניין, מה עושים בעלי רכבים נמוכים/מונמכים, על הבאמפרים הגבוהים יחסית כדי לא לחטוף שפשוף?

מעבר באלכסון פותר את זה :?:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל מאיט מאוד במפגש עם במפרים, גם כי זה כואב לי בחוליות וגם כי זה ממש לא בריא לבילשטיינים שלי.

מעבר באלכסון לא נראה לי רעיון טוב, נראה לי כמו פיתול חזק ברכבים קשיחים.

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה??????? :shock:

מילא היית אומר BX או קסנטיה, שם זה באמת נכון, אבל איביזה????? :shock:

מעבר מהיר ונוח של באמפים לא מצריך מכונית נוחה, גם מכונית קשיחה יחסית עם ריסון ראשוני רך תתקל באמפים טוב - בשביל לעבור מהר באמפ צריך מתלים קשיחים שירסנו את תנועת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל מאיט מאוד במפגש עם במפרים, גם כי זה כואב לי בחוליות וגם כי זה ממש לא בריא לבילשטיינים שלי.

מעבר באלכסון לא נראה לי רעיון טוב, נראה לי כמו פיתול חזק ברכבים קשיחים.

יש כאלה גבוהים וצרים.... שרכב נמוך מקבל שפשוף בגחון מהם גם בנסיעה מאוד איטית (הרעש הזה של השפשוף יכול להרוג אותי :evil: )

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר מהיר על פסי ההאטה (באמפרטים) מזיקה מאד לרכב !!

הנזק :

1. פגיעה בצמיגים.

2. פגיעה באיזון הגלגלים.

3. פגיעה בבולמי הזעזועים.

4. יצירת חופשים במשולשים.

5. יצירת חופשים בתושבות הבולמים.

6. יצירת חופשים בחלקים משניים אשר חוטפים את הזעזוע אותו הבולם לא מספיק לרסן.

7. יצירת חופשים ורשרושים של הפלסטיקה בתא הנוסעים.

8. סכנת שפשוף חלקים בתחתית הרכב (הקארטר למשל) כתוצאה מכך שהמתלים יסגרו בעוד גוף הרכב לא יספיק לנוע כלפי מעלה.

מעבר לכך קיימת תמיד הסכנה בערעור יציבות הרכב אשר עלולה להיות מסוכנת באם תדרש בלימת חירום מיד לאחר מכן.

בקיצור אם הרכב שלך חשוב לך, תעבור את הפסים לאט !!

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר מהיר על פסי ההאטה (באמפרטים) מזיקה מאד לרכב !!

.......

בקיצור אם הרכב שלך חשוב לך, תעבור את הפסים לאט !!

דני G.

דני, זה מובן שמעבר מהיר על הבאמפרים מזיק לרכב, מי שרוצה שיזיק לרכב שלו אני לא מאלה :idea:

אני דיברתי על הבאמפרים שעוברים אותם לאט לאט ועדיין יש שפשוף מצמרר בגחון, מה עושים במקרה כזה (מעבר באלכסון עוזר? או איך)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דיברתי על הבאמפרים שעוברים אותם לאט לאט ועדיין יש שפשוף מצמרר בגחון, מה עושים במקרה כזה (מעבר באלכסון עוזר? או איך)

שתי אפשרויות - או שיש לך דיאבלו, או שאתה עובר בכל זאת מהר מדי על הבאמפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7. יצירת חופשים ורשרושים של הפלסטיקה בתא הנוסעים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין, פעם, לפני שנים רבות, היו קיימות מכוניות בעלות פלסטיקים מאוד חלשים בתא הנוסעים. פלסטיקים אלו נהגו לעשות רעשים מסוגים שונים, בעיקר מהסוגים אשר כתבי הרכב אוהבים לכנותם "קרקושים", "צקצוקים" ועוד כל מיני מילים שצריך להגיד בקול מפגר ומתחנחן בשביל לא לצאת דביל.

יתר על כן - אותם פלסטיקים וחלקים נוספים נהגו גם להתפרק ולהשבר לעיתים, דבר אשר גרם לסבל רב בקרב אותם רוכשים מתוסכלים, אשר נשבעו שלא לקנות רכבים כאלו יותר לעולם.

אני יודע, אני יודע, אתה בוודאי פוער פיך בתדהמה כעת, המום למשמע האמת. אבל ככה זה. בעוד אנחנו ספונים כעת בתוך רכבינו השקטים והבנויים לתלפיות, קיימים מעטים אשר עדיין נוהגים ברכבים עם דשבורדים מפוצצים, פתחי איוורור מפורקים, לוחות שעונים שבורים וכיוצא בזה.

אך הרשה לי לעודד אותך - אל נא תדאג. הסיכוי לפגוש אדם כזה נמוך כיום לאין שיעור, רק מעטים עדיין מוכנים לסבל הנוראי אשר כרוך בבעלות על רכב שכזה, וזאת גם כי רוב האנושות אינה מזוכיסטית כבעבר (ידעתם שפעם לא היו מזגנים?? וזה לא שלא היה חם!!), אבל גם בעיקר, ואני מצטער מאוד להגיד זאת, לא רבים השורדים מבין אותם רכבים מיושנים...

אז אם אי פעם תפגוש אדם כזה, אשר מתעקש לתחזק איזו גרוטאה מתפרקת בשם עפיצות ההגה האירופאי או ישירות השלדה הצרפתית - אנא לחץ את ידו בשבילי, ומסור לו כמה אני ושכמותי מעריכים אותו ואת הקרבתו...

תודה :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...