Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תראו מה מסתובב במוסקווה....

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטובוסים האלה מסתובבים כבר תקופה שם הם נקנו מאגד

לחברה שמפעילה שם שירותי אוטובוסים

הם מתוצרת מרצדס דגם O-303 והמרכב שלהם הורכב

"בהארגז" ישראל , היו תמונות שלהם בתפוז בפורום תחבורה ציבורית

אני יחפש אותם ויעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו חוראנים...

לא הורידו אפילו את השלט "אגד"...

אולי הם רוצים שהחבר'ה שם ירגישו בבית :-)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי דבר אחד, במוסקבה התחבורה הציבורית לא מתקדמת מתישהו???

זה אוטובוסים שאצלנו אפילו לטיולים שנתיים כבר לא משתמשים..

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בארץ יש מלא אוטובוסים עם כיתוב בעברית ונוסעים שמדברים רוסית!

8)

זה מזכיר לי מכוניות בשכם וחברון שנקנו (או נקנבו) מישראלים, ונוסעים עם לוחית של הרש"פ וסטיקר "העם עם הגולן" .... או "יש"ע זה כאן".

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני כמה שנים הם נסעו בלאדות וחשבו שזו "פיסגת הטכנולוגיה"...

מה לעשות...

חוץ מזה, אילו אוטובוסים ממש טובים, באמת...

אמינים, נוחים, יש מיזוג ,אוטומטי, והכי חשוב, יותר זול מחדש :-)

עכשיו תן לי לשאול אותך משהו:

איזה אוטו יש לך?

מה הייתה מעדיף פיאט אונו, או איזה ג'סטי...

או כלום???

פתאום אונו נראה בחירה מצויינת, לא?!

תחשוב על זה...

אגב, ישנן מדינות שמכרנו להן טנקים... טנקים שאבא שלי היה בצבא התחילו להוציא אותם מהצבא... טנקים ממלחמת העולם הראשונה והשניה... דברים שאנחנו קיבלנו (כי איזו מדינה הרגישה צורך לתת לנו את כל הזבל שלה), ואתה רואה, 50 שנה אחרי יעדיין יש קונים :-)

כמו בחיים, לא לכולם יש... ולא יפה לצחוק על אילו שאין להם... (לגחך מותר, שלא ישמעו :lol: )

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, התחבורה הציבורית ברוסיה בכלל (גם בערים מפותחות מאוד כגון סן פיטרסבורג) נמצאת במצב פשוט זוועה. החברות אוטובוסים עובדות איך שבא להם ולא לפי דרישות וצרכים של האזרחים. נגיד פה בארץ זה לא נדיר לראות אוטובוסים כמעט ריקים נוסעים בבוקר או בלילה ואפילו בצהריים בשעות השיא. ברוסיה לא תראה כזה דבר, האוטובוסים מפוצצים ואם אתה מרים את היד לגרד בראש אתה לא יכול להחזיר אותה למטה. בעקבות זה גם כמות הגנבות באוטובוסים מטורפת.

זה מה שקורה שיש דרישה עצומה לתחבורה ציבורית אבל החברת אוטובוסים ממשיכה בשלה ולא מתגברת את הקווים ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, התחבורה הציבורית ברוסיה בכלל (גם בערים מפותחות מאוד כגון סן פיטרסבורג) נמצאת במצב פשוט זוועה. החברות אוטובוסים עובדות איך שבא להם ולא לפי דרישות וצרכים של האזרחים. נגיד פה בארץ זה לא נדיר לראות אוטובוסים כמעט ריקים נוסעים בבוקר או בלילה ואפילו בצהריים בשעות השיא. ברוסיה לא תראה כזה דבר, האוטובוסים מפוצצים ואם אתה מרים את היד לגרד בראש אתה לא יכול להחזיר אותה למטה. בעקבות זה גם כמות הגנבות באוטובוסים מטורפת.

זה מה שקורה שיש דרישה עצומה לתחבורה ציבורית אבל החברת אוטובוסים ממשיכה בשלה ולא מתגברת את הקווים ...

טוב, בוא נראה.

בסנט פיטרסבורג, יש רכב תחתית מפותחת מאוד שעובדת ביעילות רבה ובדיוק רב כבר עשרות שנים. מה שאגב, אין פה. אז בקשר לתחבורה הציבורית אנחנו כבר עכשיו יכולים לשתוק.

דבר שני, התמונה הזו צולמה לא במוסקווה עצמה, אלא באחת הערים שליד (אוטובוס בינעירוני). במוסקווה עצמה (ובסנט פיטרסבורג לצורך העיניין) בשנים האחרונות נכנסו לשימוש ה-מ-ו-ן אוטובוסים חדשים וממוזגים. אבל כמובן שיש עוד המון טראנטות. חלקם תוצרת רוסיה, חלקם גרמניים.

בקשר לעובדה שהם עושים מה שהם רוצים: חלקית נכון, חלקית לא.

כמה פעמים אוטובוסים של אגד מפספסים תחנות? כמה פעמים הם עושים עיקוף כדי לחסוך 5 דקות וע"י כך לא עוברים בתחנה שלך? כמה פעם הנהגים הם זבל שבזבלים? כמה פעמים אוטובוסים פשוט לא מגיעים (הנהגים פשוט לא יוצאים) !?

אז בואו לא ניתמם.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בוא נראה.

בסנט פיטרסבורג, יש רכב תחתית מפותחת מאוד שעובדת ביעילות רבה ובדיוק רב כבר עשרות שנים. מה שאגב, אין פה. אז בקשר לתחבורה הציבורית אנחנו כבר עכשיו יכולים לשתוק.

דבר שני, התמונה הזו צולמה לא במוסקווה עצמה, אלא באחת הערים שליד (אוטובוס בינעירוני). במוסקווה עצמה (ובסנט פיטרסבורג לצורך העיניין) בשנים האחרונות נכנסו לשימוש ה-מ-ו-ן אוטובוסים חדשים וממוזגים. אבל כמובן שיש עוד המון טראנטות. חלקם תוצרת רוסיה, חלקם גרמניים.

בקשר לעובדה שהם עושים מה שהם רוצים: חלקית נכון, חלקית לא.

כמה פעמים אוטובוסים של אגד מפספסים תחנות? כמה פעמים הם עושים עיקוף כדי לחסוך 5 דקות וע"י כך לא עוברים בתחנה שלך? כמה פעם הנהגים הם זבל שבזבלים? כמה פעמים אוטובוסים פשוט לא מגיעים (הנהגים פשוט לא יוצאים) !?

אז בואו לא ניתמם.

בבקשה תגיד לי איפה רשמתי שהמצב שלנו מצויין ???

נכון שגם אצלנו הנהגים מאוד פזיזים וממהרים אבל לפחות אני יודע שב"דן" יגיע עוד אוטובוס עוד רבע שעה ושאני אוכל ברוב המקרים לשבת נורמלי ולא להיחנק למוות/שירקנו לי את התיק ...

על המצב של המכוניות שם לא דברתי כי אני דיי בעד רכבים ישנים, ועל הרכבות שם גם לא דברתי כי בקטע הזה אנחנו בפיגור אדיר. בכלליות יש לנו הרבה מה ללמוד מסנט פיטרסבורג (בעיקר בתחום התרבות וחופש דת) כי זו עיר שהתחילה מתחתית המדרגה והפכה היום לעיר אירופאית מפותחת מאוד ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ... לא בדיוק מתחתית המדרגה. פיטר ה-1 שבנה את העיר, רצה מלכתחילה שזו תיהיה העיר האירופאית ביותר של רוסיה. והיא נבנתה והונדסה כך שהיא תראה בהתאם - ז"א שהיא ישר התחילה את דרכה (לפני 300 שנה) כעיר אירופאית. האיזור שבו היא נבנתה הוא איזור עם ביצות, לכן הרבה מאוד אנשים מתו בזמן בניית העיר.

לגבי המכוניות: 50% זה טרנטרות מתקופת בריה"מ, אבל ה50% הנותרים זה רכבים אירופאיים ברובם כשחלק לא מבוטל מהם הוא דווקא גרמני (ברוסיה אין את השטויות של המכס, אפשר להביא מכונית יד שניה מגרמניה בלי כל זיון השכל).

need I to mention את סוכנות BRABUS ופרארי ברוסיה? :)

ולגבי הצפיפות: גם פה בבוקר אני נוסע באוטובוס מפוצץ עד 0 מקום... ככה זה בכל העולם.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...