Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח אי ציות לתמרור "אין כניסה" בכיכר "מטעה" - בקשה להישפט?

שימו לב! השרשור הזה בן 4970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ביום שבת האחרון, יצאתי מכיוון החנייה בחוף הים בנהריה (ליד פוצקר) - פעם ראשונה באזור.

ביציאה מקבלת את פניי כיכר רגילה למראה.

הרכב שלפני פנה ימינה בכיכר ואני נכנסתי אחריו.

פחות משני מטר מהכיכר עצרה אותנו ניידת (אותי ואת הרכב שלפניי).

התברר שהפניה ימינה היא לכביש דו מסלולי אבל חד סטרי.

ישנם שני תמרורים של אין כניסה ששנינו לא שמנו לב להם, בעיקר בגלל שהכיכר רגילה.

לאחר שהשוטר הראה לי את התמרורים, ראיתי שהם מוצבים באופן גלוי, אך בגלל שבאופן אינסטינקטיבי כשאתה נמצא בכיכר ויש יציאה רגילה ממנה, כך שהיציאה היא כאילו לכביש דו סטרי, אתה יוצא.

בעודנו מקבלים את הדוח, השוטרים עצרו עוד שלושה רכבים על אותה עבירה, מה שמצביע שהטעות שלנו לא היתה מקרית אלה שיש משהו מטעה באותה כיכר.

קיבלתי קנס של 500 ש"ח ו-6 נקודות.

האם כדי לבקש להישפט? יש סיכוי כלשהו לביטול הדוח בטענה לכיכר לא תקנית.

לפי דעתי צריך לחסום את היציאה מהכיכר לכיוון הכביש החד סטרי שנכנס אל אותה כיכר (כמו התמונה האמצעית).

מצורפות תמונות להסברה

כיכר רגילה.JPG

כיכר כניסה חד סטרית.JPG

כיכר פוצקר.JPG

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD

SEAT Leon 2011 - R.I.P

Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמרורים לא צריכים לדעתי להיות מוצבים באופן "תמים" אלא באופן בולט במיוחד כמו שנעשה ליד הבית שלי (שם יש כביש שנהגים נוהגים כמעט ולטעות בו עד שהם קולטים שני תמרורי אין כניסה צורחים במיוחד) + צריך להיות מוצב שלט במסלול בו אתה נוסע שאוסר על פניה ימינה.

אני לא יודע אם כדאי לך להישפט (אני מקווה שתקבל בקרוב תשובה רלוונטית) אבל בהחלט שווה לפנות לרשויות המקומיות ולדרוש התקנת תמרורים שיפסיקו את העושק שנעשה שם על ידי המשטרה (זה הרי ברור שהמשטרה יודעת ששם הם יוכלו לעשות כסף קל אז המצב נשאר ככה כדי שתהיה להם עבודה קלה)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען שלא הבחנת בתמרורי האין כניסה המוצבים במקום.

האם בכיכר לפני הפניה מוצב תמרור ב-4 ? אם כן, אזי גם בו לא הבחנת.

אולי גם יש תמרור נוסף (א-43) ?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפלט היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא לבדוק בועדת התנועה העירונית של נהריה שהתמרור אכן הוצב כחוק, שאם לא כן, הרי שהתמרור אינו חוקי ועל כן הדו"ח אינו מחזיק מים.

מעבר לכך, לא נראה לי שיש בכל הסיפור שלך משהו שיכול לפעול לטובתך.

להבא השתדל להיות ערני יותר לתמרורים המוצבים בדרך.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתי המשפט

בית משפט לתעבורה ירושלים

ת 016395/04

בפני:

כב' השופטת רות זוכוביצקי - סגן נשיא

תאריך:

15/05/2005

בעניין:

מדינת ישראל

באמצעות לשכת תביעות תעבורה ירושלים

המאשימה

גנחובסקי אריה

הנאשם

נ ג ד

פסק דין

המאשימה האשימה את הנאשם בכך, כי בהיותו נהג רכב פרטי לא ציית לתמרור ב-2, אין כניסה – הכל כמפורט בכתב האישום.

כתב האישום הוא מסוג ברירת משפט. הנאשם כפר באשמה ובחר להישפט.

מטעם המאשימה העידה רס"ל רויטל סבה, אשר רשמה את הדו"ח.

lawdata - דטהחוקכמו כן, הוגש וסומן:

• ת/1 - דו"ח תנועה.
  • ת/2 – תרשים מאת השוטרת.
  • ת/3 – מכתב מאת הנאשם למשטרת התנועה.

מטעם ההגנה העיד הנאשם בעצמו.

כמו כן, הוגש וסומן:

• נ/1 - תרשים מאת הנאשם.
  • נ/2 – צילום של הצומת.
  • נ/3 – צילום של הצומת.

העובדות אשר אינן שנויות במחלוקת:

ביום 21.7.03 בשעה 20:30 בקרוב, בשעת חשיכה, נסע הנאשם מכיוון רחוב הפרסה לכיוון רחוב האומן. בצומת הרחובות האומן והפרסה (להלן: הצומת) קיים ככר. בכניסה לרחוב האומן מוצבים תמרורים המורים שאין כניסה משני צידי הכביש. השוטרת עמדה ברחוב האומן סמוך לבית מס' 24. לאחר שחלף הנאשם על פני הכיכר ונכנס לרחוב האומן עצרה אותו השוטרת בצד הדרך ורשמה את הדו"ח.

גדר המחלוקת וטענות הצדדים:

לטענת הנאשם, ממקום עמידתה של השוטרת, סמוך לבית מס' 24 ברחוב האומן, לא ניתן לראות את הצומת. לחילופין, הוא טען, כי לא ראה את התמרורים. לדבריו, לפניו נסע רכב, אשר הסתיר את התמרורים הואיל והתמרורים נמוכים. לפיכך, הוא לא יכול היה לראות את התמרורים עד שהרכב שלפניו חלף על פניהם. כמו כן, רחוב האומן רחב למדי. עובדה המקשה אף היא על ראיית השילוט.

לטענת המאשימה, התמרורים מוצבים משני צידי הכביש באופן ברור ובולט לעין. השוטרת עמדה במקום ממנו ניתן לראות את הצומת. היא ראתה את הנאשם בהיותו בצומת ובהיכנסו לרחוב האומן.

החלטתי לזכות את הנאשם, ולהלן נימוקי:

האם ניתן לראות את הצומת ממקום עמידתה של השוטרת?

איני רואה צורך לדון בטענה זו של הנאשם הואיל והוא הודה, כי ביצע את העבירה. הנאשם הרחיב בעדותו ובסיכומיו בכל הנוגע ליכולתו לראות את התמרורים. אך הוא לא הכחיש את העובדה שנכנס לרחוב האומן מכיוון רחוב הפרסה.

לפיכך, אני קובעת, כי הנאשם נכנס לרחוב האומן מכיוון רחוב הפרסה, בניגוד לתמרור אין כניסה המוצב בצומת.

האם ניתן לראות את התמרורים?

הנאשם טען, כי לדעתו התמרורים אינם תקינים מבחינת גובהם. אולם הוא הודה, כי העירייה אישרה שהתמרורים תקינים.

קיימת חזקה כי תמרור תקין המוצב כדין. לפיכך הטוען אחרת צריך להוכיח זאת, ובמילים אחרות נטל ההוכחה לסתור תקינות התמרור מוטל על הנאשם. הנאשם לא הביא כל ראיה כי התמרור אינו תקין או שלא הוצב כדין. לפיכך, אני קובעת, כי התמרורים שהוצבו במקום תקינים והוצבו כחוק.

הנאשם העיד, כי התנועה בכביש הייתה צפופה וכי לא ניתן היה להבחין בתמרור מפאת רכב שנסע לפניו והסתיר אותו. כראיה לכך, שהתמרורים אינם מוצבים במקום בולט הנראה לעין, מציין הנאשם כי הן בשעה שנרשם הדו"ח והן למחורת עצרה השוטרת רכבים רבים נוספים בגין אותה עבירה. בנוסף, העירייה הציבה לאחרונה מחסומים בכניסה לרחוב האומן כדי למנוע כניסת כלי רכב.

לאחר ששקלתי ועיינתי בצילומים ובעדות הנאשם, נראה לי כי גירסתו תיתכן. כאמור לעיל, התמרורים הוצבו כחוק, אולם, יתכנו מקרים כגון מקרהו של הנאשם, שהתמרורים לא יראו ע"י נהג רכב פרטי.

מובן, כי תמרור מחייב הוא תמרור שהוצב כחוק. אולם, לכך יש להוסיף, כי כל תמרור שהוצב כחוק, אף צריך להיות גלוי וברור לעיניו של נהג.

בתקנה 1 לתקנות התעבורה תשכ"א - 1961, בפרק הראשון, בסעיף ההגדרות, נאמר לגבי המונח "תמרור", כי הוא נועד "להזהיר או להדריך עוברי דרך". ניתן ללמוד מהגדרה זו, כי, תמרור מוסתר אינו יכול להוות אזהרה או הדרכה לגבי נהג רכב.

המבחן לגבי הסתרת התמרור הנו מבחן אובייקטיבי. השאלה היא, לא אם הנאשם באופן סובייקטיבי לא ראה את התמרור, אלא, אם כל נהג באותה סיטואציה לא יבחין בתמרור.

המאשימה לא הגישה כל ראיה באשר לגובהם של התמרורים, אשר היה מאפשר בעזרת חישוב פשוט לדעת, האם רכב שנסע לפני רכבו של הנאשם הסתיר את התמרורים. בהעדר נתונים אלה, ולאור התצלומים נ/2 ונ/3, נחה דעתי, כי, גירסת הנאשם באשר לרכב, שהסתיר את התמרור, תתכן. מכך יש להסיק, כי באופן אובייקטיבי קיים ספק, האם באותה סיטואציה נהג רכב פרטי יוכל לדעת, כי הכניסה לרחוב האומן אסורה.

לכך יש להוסיף, כי מן המכתב ת/3, שהגיש הנאשם ליחידת התנועה במשטרת ישראל, עולה כי ביום הארוע נרשמו חמישה דוחות נוספים בגין אותה עבירה בתוך פרק זמן של 15 דקות, וכי יומיים לאחר מכן נרשמו ארבעה דוחות נוספים בגין אותה עבירה תוך מספר דקות. בנוסף, כיום בצומת האמור מוצבים מחסומי מתכת ובטון, אשר מונעים כניסת רכבים לרחוב האומן מכיוון רחוב הפרסה. עובדות אלו מחזקות את גרסת הנאשם, כי במצבים מסויימים לא ניתן להבחין בתמרורים.

לאור המפורט והמוסבר לעיל, אני מזכה את הנאשם.

זכות ערעור לביהמ"ש המחוזי תוך 45 יום מהיום.

מזכירות תשלח פסק דין זה לצדדים.

ניתן היום ו' באייר, תשס"ה (15 במאי 2005) בהעדר הצדדים.

רות זוכוביצקי, שופטת

סגן נשיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גם יש תמרור נוסף (א-43) ?

.

התכוונת ל ב-43?

מכיוון ש א-43 הוא תמרור האט SLOW כמו שיש באתרי שיפוץ של מע"צ.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי רק להעיר הערה קטנה, בחלקים שונים בעירי, ישנם כיכרות בדיוק כמו המוסבר פה.

בחלקם יש אבן שפה לכיוון אחד, כלומר אין מצב שמי שבתוך הכיכר הזו יצא לכיוון הזה.

זו דרך אחת למנוע את הטעות הנכתבה פה מלכתחילה.

בכיכרות אחרות, על אותה ה"פוזה", פשוט הונחו מחסומי דוקרנים, ממש כמו בקניונים וכ'ו, למניעת כניסת רכבים.

ולכל הקופצים עליי, שבלילה לא רואים וכ'ו, יש בשני צידי הכביש, צמוד למחסומים האלה, שלטי אין כניסה.

לפותח השירשור:

אולי תקדם דברים דומים כאלה בעירך?

תתפלא לדעת ולשמוע, כמה רעיונות פשוטים וקלים לביצוע לא נעשים, כי אחרים לא חשבו על זה לפנייך.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה ליד הבית שלי בעיה דומה, ולטענת הנהגים לפני הכיכר אין תמרור שאומר שפנייה ימינה אסורה, אלא רק בכניסה לכיכר כמו שציירת. באופן טבעי ברגע כניסה לכיכר (ולפני) המבט הוא שמאלה ולכן לאחר הכניסה לכיכר בלתי אפשרי לשנות את נתיב התנועה. יותר מזה במכשירי הGPS הפנייה עדיין מאושרת, כלומר מי שמקשיב למכשיר לא תמיד שם לב לצדדים.

אותו דבר יש גם בכיכר של בית החולים אסותא ברמת החייל, אבל שם למדו את הטעות, שמו תמרורים, צבעו את הכביש ושמו מחסום עם תמרור גדול במיוחד. למי שלא מכיר רח' הברזל עכשיו חד סתרי.

מה שזה אומר שאם אין תמרור לפני הפניה שאוסר על הפניה ימינה יש לך קייס, כי אתה אומר שעוד הרבה אנשים נעצרו שם. מה שנקרא שיטת המצליח...

בהצלחה.

G-Media

יעוץ והתקנת מערכות שמע, קולנוע ותקשורת.

www.g-media.org

052-5634010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שלא ברור לי על מה אתה מבסס את הקביעה הזאת. תמרור איסור פניה אינו בא במקום או כהשלמה לתמרור אין כניסה, כל אחד מהשניים עומד בפני עצמו.

נכון שניתן לשלב בין השניים, אולם אני מימי לא שמעתי על חוק שמחייב לעשות זאת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת ל ב-43?

מכיוון ש א-43 הוא תמרור האט SLOW כמו שיש באתרי שיפוץ של מע"צ.

התכוונתי ל א-43.

תמרור א-43 אינו רק תמרור slow/האט. בתוך תמרור א-43 ניתן לכתוב כל מלל הנחוץ לצורך הבהרה/הדגשה/פירוט.

גם בתמונה הרצ"ב יש בנוסף גם תמרור א-43.

באתרי שיפוץ מע"צ - הרקע של התמרור, כתום במקום צהוב.

תמונה005.jpg

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי ציות לתמרור

שלום לך

לעניין עצמו העובדה שאינך מכיר את האזור אינה טענת הגנה ראויה, אם לדידך התמרור הוצב סומן או נקבע שלא כדין (ס' 22 לתקנות התעבורה) ותוכיח זאת הרי זו תהא הגנה טובה בדרכך לזיכוי.

ברם לטעמי מערכת השיקולים שלך בהחלטתך אם להישפט או לשלם הקנס אמורה להיות רחבה יותר מצדקתך במקרה המדובר.

למשל כמה נקודות יש לך ברישום של משרד הרישוי? ככל שהן רבות יותר האינטרס שלך לבקש להישפט גובר מהטעם שתשלום הקנס עלול לגרור כפועל יוצא לתשלום הזמנה לקורס ואף פסילה בפועל...

כמו כן הנכונות שלך להישפט צריכה לקחת בחשבון את העובדה כי משפט תעבורה הינו הליך פלילי שמשמעותו הגעה לבית המשפט ליום הקראה (לעיתים המתנה של שעתיים שלוש) הגעה נוספת ליום דיון הוכחות תוך גיוס עדים לטובתך וייתכן שאף יום נוסף למתן הכרעת הדין. כלומר אובדן מספר ימי עבודה מתח נפשי ברמה כזו או אחרת (תלוי באופייך) ולרוב במידה ותצא זכאי תמנע מהקנס והניקוד אך לא תקבל הוצאות. נתקלתי ביותר ממקרה אחד של אנשים שביקשו להישפט ושכחו/לא יכלו להתייצב לדיון ומצאו עצמם עם עונשי פסילה ארוכים וקנסות גבוהים מאוד. מקרה אחד קיצוני היה לקוח שביקש להישפט על עבירת פלאפון שכן לא דיבר וכו' אך לא יכול היה להתייצב למשפט מסיבה מוצדקת ונשפט בהעדר ל90 ימי פסילה קנס 2000 ש"ח בשלב זה מלחמתו כבר הפכה לביטול פסילה וקנס מאוד גבוה והרעיון לשלם 1000 ש"ח נראה לו הצעה קסומה אפילו שלא דיבר בפלאפון.

בהצלחה

יהונדב בר עוז, עו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי ציות לתמרור

ברם לטעמי מערכת השיקולים שלך בהחלטתך אם להישפט או לשלם הקנס אמורה להיות רחבה יותר מצדקתך במקרה המדובר.

למשל כמה נקודות יש לך ברישום של משרד הרישוי? ככל שהן רבות יותר האינטרס שלך לבקש להישפט גובר מהטעם שתשלום הקנס עלול לגרור כפועל יוצא לתשלום הזמנה לקורס ואף פסילה בפועל...

יהונדב בר עוז, עו"ד

שלום לך

זו הפעם הראשונה שאני מקבל דוח (רשיון נהיגה משנת 2000).

לפני כמה חודשים קיבלתי אזהרה כי נסעתי 10 קמ"ש מעל המהירות המותרת.

הפעם לא היה ניתן לתת לי אזהרה, אז כתבו לי דוח.

אני צריך לחזור למקום ולבדוק מכל הכיוונים את התמרורים, בנוסף אני מתייעץ עם מתכנן ערים (וכבישים) כדי לראות אם הכיכר תקינה (לפי ההנחיות שלהם).

אני מודע לצורך בהתייצבות בבית הדין.

אז לפי דעתך, כדי לי יותר לשלם את הקנס.

נ.ב. יכול להיות שבפסיקה (כשאני נוכח) יגדילו את סכום הקנס?

תודה מראש

Subaru BRZ 2023 | Citroen C5 Aircross 2019

Hyundai i20 2013 - SOLD

SEAT Leon 2011 - R.I.P

Mitsubishi Lancer 2001 - R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשזה מגיע לדיון בבימ"ש, בד"כ תובע מבקש להשית עליך עונש גדול יותר. אחד הנימוקים לכך זה שהמהלך שלך גרם למערכת הוצאות נוספות כדי להרשיע אותך.

שופט יכול לתת עונש כבד יותר, קל יותר, או להשאיר את הקנס המקורי.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי ל א-43.

תמרור א-43 אינו רק תמרור slow/האט. בתוך תמרור א-43 ניתן לכתוב כל מלל הנחוץ לצורך הבהרה/הדגשה/פירוט.

גם בתמונה הרצ"ב יש בנוסף גם תמרור א-43.

באתרי שיפוץ מע"צ - הרקע של התמרור, כתום במקום צהוב.

מצרפת לך את תמרור א-43 כפי שהוא מופיע בספר התמרורים כחלק מנספח "חיקוקים בדיני תעבורה".

מדוע שיציבו את התמרור הזה כאשר יש שני תמרורי אין כניסה ברורים משני צידי הכביש?

swscan00069small.png

Uploaded with ImageShack.us

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

ביום שבת האחרון, יצאתי מכיוון החנייה בחוף הים בנהריה (ליד פוצקר) - פעם ראשונה באזור.

ביציאה מקבלת את פניי כיכר רגילה למראה.

הרכב שלפני פנה ימינה בכיכר ואני נכנסתי אחריו.

פחות משני מטר מהכיכר עצרה אותנו ניידת (אותי ואת הרכב שלפניי).

התברר שהפניה ימינה היא לכביש דו מסלולי אבל חד סטרי.

ישנם שני תמרורים של אין כניסה ששנינו לא שמנו לב להם, בעיקר בגלל שהכיכר רגילה.

לאחר שהשוטר הראה לי את התמרורים, ראיתי שהם מוצבים באופן גלוי, אך בגלל שבאופן אינסטינקטיבי כשאתה נמצא בכיכר ויש יציאה רגילה ממנה, כך שהיציאה היא כאילו לכביש דו סטרי, אתה יוצא.

בעודנו מקבלים את הדוח, השוטרים עצרו עוד שלושה רכבים על אותה עבירה, מה שמצביע שהטעות שלנו לא היתה מקרית אלה שיש משהו מטעה באותה כיכר.

קיבלתי קנס של 500 ש"ח ו-6 נקודות.

האם כדי לבקש להישפט? יש סיכוי כלשהו לביטול הדוח בטענה לכיכר לא תקנית.

לפי דעתי צריך לחסום את היציאה מהכיכר לכיוון הכביש החד סטרי שנכנס אל אותה כיכר (כמו התמונה האמצעית).

מצורפות תמונות להסברה

תמונות מוקטנות שצורפוattachment.php?attachmentid=210779&stc=1&thumb=1&d=1282134831 attachment.php?attachmentid=210780&stc=1&thumb=1&d=1282134831 attachment.php?attachmentid=210781&stc=1&thumb=1&d=1282134831

אי ציות לתמרור

נתחיל בברכות לעו"ד על הצטרפותו. אני מאמין כי יהיה הדבר לתועלת קוראי הפורום

רגע של עברית אין תמרור " אין כניסה " עובדה שנכנסת. יש תמרור המורה הכניסה אסורה

וכמה היבטים שאותם יש לבדוק

האם אי התנועה כפי שסומן בשרטוט התחתון שלך קיים בשטח פיזית או מצוייר.

אם הוא קיים פירושו שלרכב בנתיב השמאלי לאלה שנוסעים בכביש החד סיטרי מותר לפנות שמאלה לתוך מעגל התנועה, בכיוון ההפוך ממעגל התנועה.

אי תנועה כזה פירושו גם שלך שבא מכיוון מעגל התנועה מותר לעבור אותו מצד ימין, דהיינו מותר לך להיכנס.

לכן זו ראשיתה של הבדיקה.

בדיקה שניה - האם בתוך מעגל התנועה סומנו הנתיבים בחיצים לפני הפניה האסורה.

מה המרחק בין "צומת לצומת " בתוך המעגל. מעל 50 מטר היה צורך לסמן בתמרור אסורה הפניה ימינה.

אין ספק שמשהו דפוק שם והראיה כמות הנתפסים ב 10-15 דקות בה היית . חיזוק לכך ניתן לקבל מעצם העובדה שהשוטרים מחכים שם , משמע ,כאן יש טרף של נהגים תמימים שמוטעים על ידי מעגל תנועה לא תקין.

העלה את ממצאיך נמשיך משם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...