Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהירות מפורזת 99 בעיר

שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני צריך עזרה תפסו אותי לפני שלוש וחצי שנים על מהירות 144 בכביש של90 קיבלתי חודש שלילה וקנס עכשיו תפסו אותי על מהירות 99 בכביש של עיר של 60 מה העונש ?חשוב לציין שקיבלתי כבר שלילה חודש .וחשוב לציין שאין לי דוח אחד במשך 3 שנים

--> מערכות / שיפורים <--

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודשיים שלושה שלילה, קנס 1000- 2500 ש"ח, אולי גם שלילה על תנאי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לטייס בשטח בנוי

האם אתה יודע מי השופט אצלו תישפט?

יתכן והעובדה שזמן רב אין לחובתך עבירת תנועה ועוד נסיבות כאלו ואחרות (בעיית אמינות המכשירים וכו') יסייעו לך לצאת אף ללא כל פסילה נוספת.

ממליץ לך להיעזר בעו"ד לשם צמצום נזקים למינימום

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה ועוזב ירוחם

שכחתי לגמרי את כל נושא הכיול של מכשירי מדידה.

עו"ד בקי אמור להוציא אותך נקי וזך ביחוד ככל שמדובר בשופטי הדרום אפילו לגרום לביטול הפסילה המינהלית.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להשמע מנייאק ומגעיל, אבל אם תפסו אותך פעמיים נוסע במהירות שהיא באמת מופרזת, אז בו תחשוב, כמה פעמים נהגת במהירות מופרזת ולא תפסו אותך?

ובא תחשוב מה היה קורה אם תוך כדי נהיגה כזו אתה נכנס בטעות במישהו והורג אותו? בעיר נהגת במהירות? אז תחשוב מה היה קורה אם הייתה נכנס בילד שחוצה את הכביש? או מאבד שליטה ונכנס במדרכה והורג מישהו?

או יותר גרוע, פוצע אותו ומשאיר אותו נכה לכל החיים?

אתה תעבוד כל החיים שלך בשביל לשלם לבן אדם הזה פיצויים,

והחיים שלך יהרסו וגם של המשפחה שלך , וגם שלו,

פשוט סע כחוק, אל תשחק עם זה,

אני מכיר מקרוב מקרה שכזה, ותאמין לי שזה לא נעים בכלל.

אז עדיף שתשלם קנס גבוה מאוד, ואולי אפילו תקבל שלילה למשך זמן ארוך, רק מה שחשוב זה שאת החיים של ההורים שלך (אתה לא מעניין כל כך , ואל תעלב) אתה לא תהרוס, כי אף אמא ואבא לא רוצים להתמודד עם זה שהבן שלהם הרג מישהו.

סע בזהירות,

אני ממש ממש אבל ממש לא בא להטיף לך או לדבר בצורה מתנשאת, או לגרום לך להתעצבן או משהו בסגנון , באמת באמת שלא.

אבל תחשוב רק לרגע, מה היה קורה אם ...

הרבה בריאות , ואני מאחל לך שתצא מהתסבוכת המשפטית המחורבXת הזו בקלות.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...