Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא משאיות אספנות - יש שינוי?

asafk
שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שאסור לייבא בייבוא אישי רכב משא בלתי אחוד (טנדרים פיקאפים משאיות), רכב דיזל, ורכב מעל 3.5 טון. זה כנראה נובע מזה שרכב בייבוא אישי - אסור לו לשמש לשימוש עסקי-מסחרי.

אבל חבר סיפר לי שלאחרונה מתירים לייבא בייבוא אישי טנדרים אספנות (לא חדשים) ויש כמה שכבר ייובאו. זה חדש לי, והוא אמר שגם משאיות ירשו לייבא. אני לא מאמין, אבל אולי הוא בכל זאת צודק? מישהו מהחברים יודע על שינוי מדיניות בנושא?

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים עד 3.5 טון מורשים ביבוא גם אם זה טנדרים, אני מכיר אישית כמה טנדרים אמריקאים משנות ה50 שהגיעו ביבוא אישית בשנה וחצי האחרונות.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש להרחיב את השאלה של אסף :

האם ניתן , או צפוי בקרוב להתאפשר , יבוא אישי של רכב אספנות מתחת 3.5 טון בעל מנוע דיזל מקורי ?

תודה , בשמי ובשם הבעלים של הדיזל :lol:

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאסור לייבא בייבוא אישי רכב משא בלתי אחוד (טנדרים פיקאפים משאיות), רכב דיזל, ורכב מעל 3.5 טון. זה כנראה נובע מזה שרכב בייבוא אישי - אסור לו לשמש לשימוש עסקי-מסחרי.

אבל חבר סיפר לי שלאחרונה מתירים לייבא בייבוא אישי טנדרים אספנות (לא חדשים) ויש כמה שכבר ייובאו. זה חדש לי, והוא אמר שגם משאיות ירשו לייבא. אני לא מאמין, אבל אולי הוא בכל זאת צודק? מישהו מהחברים יודע על שינוי מדיניות בנושא?

אסף.

אסף,

ראה גם כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2598364&postcount=3538

T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...