Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

HONDA S2000 מהשכרה - הלך מנוע - צריך יעוץ והכוונה

שימו לב! השרשור הזה בן 4991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פה הכל מפורט בפרטי פרטים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=335653

הפנו אותי לפורום הזה בכדי לקבל יעוץ והכוונה.

אשמח לשמוע מה עליי לעשות.

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אתה עושה צחוק?

קח כבר עורך דין! זה כבר מעבר לייעוץ משפטי פה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית קצת יותר חכם וידעת מראש שזה מה שיקרה היית צריך להקליט את השיחות שלך עם נטע וכל השאר לפני שנתפוצץ המנוע!

ואם היית יותר חכם היית מזמין גרר אתה ואומר להם לשלם ולא אתה הולך לעורך דין, ככה אני הייתי נוהג לעשות אם זה היה קורה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

אבל קיבלת כבר איזה 20 המלצה לפנות לעו"ד.

אני אישית לא בטוח שיש בזה צורך כי לפי מה שאתה מספר כאן זה ברור כשמש שאתה לא קושר לזה.

אלאל אם כן יש איזה פילפולים שלא סיפרת......

בכל מקרה - האם פנית כבר לעו"ד כלשהו?

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדויוק העניין.

אני לא יודע אם כדאי בכלל לקחת עורך דין. מכיוון ש:

א) עוד לא יצא מכתב רשמי מהונדה שקובע בצורה רשמית שהם מחליטים להאשים אותי

ב) אני מוכן להתחבר לפוליגרף מכף רגל עד ראש ולצעוק את האמת מול קהל של חצי מיליון איש. האמת עוד תיאמר. היא נאמרה פה ובמידת הצורך היא תיאמר בבית משפט.

בכל מקרה, התייעצתי עם שני עורכי דין.

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיעצת - אז יפה.

לא מבין למה אתה ממתים לקבל מכתב להונדה.

הם לא מכירים אותך ואתה לא מכיר אותם.

הסוגיה שלך היא מול חברת השכרה ולא מול הונדה.

כדי להוכיח משהו בכיוון שאתה אשם חברת השכרה יצטרכו הודעה רשמית של הונדה או גורם מוסמך אחר.

כמו שכבר אמרתי לא מאמין שמישהו יהיה מוכן לתת כזה דבר.

אז לחברת השכרה אין סימכוין טכניים לקבוע שאתה גרמת לתקלה.

אבל בואו נהיה כנים - כולנו מאוד חכמים אבל אני לא חושב שמישוה היה שמח למצוא את עצמו בסיטואציה בה אתה נמצא.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי על מה שאני כותב לך,

חבר אתה חופר!

פתחת שרשור ראשון עם פרטים מאוד חסרים. אח"כ הוספת שרשור עם פרטים יותר מדוייקים המציגים את הצד שלך בלבד. בשני השרושרים כתבו לך שעל מנת למזער את הנזק שלך עליך לפנות לעו"ד.

אתה ממשיך להתעלם ומצפה לקבל כאן ייעוץ משפטי חינם, לבעיה שמחייבת ייעוץ משפטי מקצועי בכסף.

אתה רוצה לחסוך את הכסף שתצטרך לשלם לעו"ד? אתה עלול לשלם סכום משמעותי יותר בהמשך.

לך לקבל ייעוץ משפטי מקצועי ותפסיק את כל ההתדיינות המיותרת הזו באינטרנט.

אם אתה מחפש עו"ד טוב - תגיד. ימליצו לך.

י'

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבנה על פוליגרף.

חבר ילדות שלי, אדם שאני מכיר אותו כמעט כמו שאני מכיר את עצמי, העביר את שירותו הצבאי בלשכת הקשר של משרד ראה"מ. ביום בהיר אחד, הבוס שלו קורא לו וטוען כי הוא העלים 3,000 דולר. כמובן שלא היו דברים מעולם והחבר הכחיש נחרצות.

בסופו של דבר, החליטו לשלוח אותו לפוליגרף. נחש מה? מצאו אותו דובר שקר. מזלו שלגמרי במקרה מישהו במשרד הצליח למצוא את חבילת השטרות האבודים, אחרת... אני לא רוצה לחשוב על זה אפילו.

בקיצור, רד מהרעיון הזה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד אם תרצה אסרוק כתבה שנערכה על הנושא ואשלח לך, ביצעו מעין תחקיר במספר מכוני פוליגרף בהם הודיעו לבודק מראש במי הם חושדים, בכל המקרים האנשים יצאו אשמים (למרות שדברו אמת).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד אם תרצה אסרוק כתבה שנערכה על הנושא ואשלח לך, ביצעו מעין תחקיר במספר מכוני פוליגרף בהם הודיעו לבודק מראש במי הם חושדים, בכל המקרים האנשים יצאו אשמים (למרות שדברו אמת).

ל'

ל' גם לנו מגיע

בודקים לא רציניים ולא מקצועיים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...