Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות כביש 85 מכרמיאל-לעכו

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נהגתי בכביש 85,מכיוון כרמיאל לכיוון עכו ,באיזור צומת גילון..ועברתי ליד מצלמת מהירות,במהירות של 130-140 קמ"ש,מותר לנסוע בו רק 90 קמש

המצלמה עשתה פלאש וצילמה אותי.

עברתי שם בשעה 4 בבוקר.

רציתי לשאול,האם יש אפשרות שהדוח לא יגיע? כי אני מכירה כמה שעברו שם והמצלמה עשתה פלאש,ושלא שלחה להם שום דו"ח.

האם יש אפשרות שלא ישלח אליי גם?

בדקתי גם באתר מסוים

http://topspeed.co.il/traps/HwyTraps.asp?roadnum=85

ורשום כאן את שע' הפעילות של כל מצלמה,רשום שהמצלמה שצילמה אותי פועלת רק משעה 6 -8 בבוקר.

האם השעות האלו אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם היה פלש. אז צולמתה! לגבי אי קבלת דוח. זו מצלמה מהדור הישן, זאת אומרת סרט צילום. לפעמים לא כל התמונות יוצאות, ולכן חברים שלך לא תמיד קיבלו דוחות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2169330&highlight=%D7%91%D7%A8%D7%9C%D7%91#post2169330

קראי את הודעה מספר 23.

המצלמה הנ"ל פעילה, מה שכן, כמו שגיל אמר- ייתכן שנגמרו לה הפילם. ולא תקבלי ד"וח. אך לא הייתי בונה על כך.

המצלמה המדוברת באתר TOPSPEED הינה מולטנובה F6 ( מצלמה הנמצאת בחזית ניידת סמויה - לרוב מורכבת על פולקסוואגן ג'טה כיום - בעבר הייתה על טויוטה קארינה ).

מצלמת F6A הינה המצלמה המוקמת בצומת גילון והיא נייחת ( מצלמת 24 שעות ביממה - אם היא פעילה כמובן ).

עוד על מכמונות:

http://www.speedtraps.co.il/php/traps/general.php?groupi=traps&id=27

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמתיני בסבלנות או שיגיע או שלא

לכשיגיע נדבר.

בד"כ אם יש פלש יש גם פילם.

למה נסעת כל כך לאט??

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהירות הזאת רק השופט מחליט על גובה הקנס הוא מוסיף לזה עם קצת רצון טוב שלילה ושאר תופינים

וכיוון שלאחר חורבן הבית ניתנה הנבואה לשוטים .. אני פורש

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאף אחד אין מה לומר על המהירות עצמה?

הרי אם לא ראיתה/שמת לב, למצלמה הרי שנסעת מהר מידי והייתה גם דורס רוכב אופניים או הולך רגל! או שהייתה נתקל במכשול בכביש ונהרג בעצמך.

הסיבה שלא ראיתה היא שלא היתה ערונות מספקת מצידך ו/או אתה לא מספיק מוכשר לנהוג במהירות כזו ולהנפנים את נתוני הדרך!

אז אולי תחליט לשמור על חיי המשתמשים בכביש ולשים לב למה שיש בכביש ולצד הכביש, ועד אז אני מציע שתסע 10 קמ"ש מתחת למהירות החוקית.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייכי, צולמת!

ועכשיו בנימה יותר רצינית, המצלמה הספציפית הזו היא וזאת שמולה בצד הנגדי של הכביש, הן היחידות שעובדות לכל אורך הכביש הנ"ל. זו מצלמה שעובדת 24 שעות, אני מדבר מניסיון לפניי כמה שנים שעוד הייתי חייל 2 רכבים מהיחידה שלנו קיבלנו דו"חות מאותה מצלמה מאותו שבוע. (אחד מהד"וחות היה משעת לילה כל שהיא שאני לא זוכר במדויק, והנגד שהיה עם הרכב אמר כשהגיע ליחידה שצולם, כמובן שיידע ע"י הפלאש)

בכל אופן אין מה לעשות מי שנוסע בכזו מהירות בסוף מקבל על הראש. תגידי תודה שזה נגמר בדו"ח ותלמדי להבא לנסוע במהירות נורמלית שבה תוכלי לבלום אם משהו פתאום ייקפוץ לך לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שגר פה באזור יודע שזאת המצלמה היחידה שפעילה בכביש הזה.

זו גם המצלמה היחידה שאני יכול להצדיק כי היא עומדת על הצומת של אזור התעשייה, ושם היו כמה וכמה תאונות בגלל שלא רואים ממש טוב.

לפני ואחרי כולם נוסעים של 110-130 אבל בנקודה הזו כולם מאיטים.

באסה לך שנתפסת אבל זה היה מוצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאף אחד אין מה לומר על המהירות עצמה?

הסיבה שלא ראיתה היא שלא היתה ערונות מספקת מצידך .

גם אדוני לא שם לב שפותח השרשור היא נקבה ולא זכר. וככל שהצלחתי ללמוד , מקצועך עו"ד הלא כן?

האם הרצאה כזו הייתה גם נותן ללקוח שבא אליך כדי שתורידו "מחבל התליה".

מסופקני , אבל אם כן ,אז אתה מיוחד במינך.

כל מי שגר פה באזור יודע שזאת המצלמה היחידה שפעילה בכביש הזה.

זו גם המצלמה היחידה שאני יכול להצדיק כי היא עומדת על הצומת של אזור התעשייה, ושם היו כמה וכמה תאונות בגלל שלא רואים ממש טוב.

לפני ואחרי כולם נוסעים של 110-130 אבל בנקודה הזו כולם מאיטים. יוסי היא מדברת על צומת גילון אתה מדבר על צומת לאיזור התעשיה של ציקלון??

באסה לך שנתפסת אבל זה היה מוצדק.

כן איטית משהו.!!ביחוד בשעה בה ניתן למצוא על הכביש אולי דורבנים.והכביש מבחינה הנדסית בנוי למהירויות הללו. רק החוק לא עומד לצידה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לשאול,האם יש אפשרות שהדוח לא יגיע?

המצלמות מהדור הישן עובדות על סרט צילום, זאת אומרת ברגע שהוא מסתיים המצלמה ממשיכה להפעיל פלאשים רק בלי תמונה עד אשר מחליפים אותה.

אולי יתמזל מזלך והמצלמה צלמה אותך "על ריק".

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרצאה כזו הייתה גם נותן ללקוח שבא אליך כדי שתורידו "מחבל התליה".

מסופקני , אבל אם כן ,אז אתה מיוחד במינך.

ממש כן, עדיף לי(וגם ללקוח) לקוח חי (ומשלם) על לקוח מת...

.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...